Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Tabanca Üreticileri (2 Yeni Tabanca Üreticisi)
Arkadaşlar selamlar. Güvenilir kaynaklardan aldığım bilgilere göre 2 yeni firma tabanca üretimi için kolları sıvamış. İkisi de henüz prototip aşamasında, ancak birinin seri üretim ve satış zamanı yakın. Diğerini ne zaman göreceğimizi ben de bilmiyorum. 

Firmalarla ilgili tahminleriniz var mı? Smile

Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Engin055, ERDAL
Sanırım Ata arms.

Alıntı

Ata Arms'tan çok ümidim ve beklentim yok açıkçası Sayın JoTuN. 2 firma arasında değil. Smile

Alıntı

Ata arms yivli tüfekleri turquia nın polimer dipçik modelini çıkarma derdinde. Ayrıca yakın zamanda mühendisleri ile görüştüm böyle bir şey olsa kesin çıtlatırdı. Bir ihtimal ekol kurusıkı dan sıkılmış olup yivliye geçiş yapayım demiş olabilir.
Saygılarımla

Alıntı

(25-06-2019, 09:38 PM)Campaıoli demiş ki: Ata arms yivli tüfekleri turquia nın polimer dipçik modelini çıkarma derdinde. Ayrıca yakın zamanda mühendisleri ile görüştüm böyle bir şey olsa kesin çıtlatırdı. Bir ihtimal ekol kurusıkı dan sıkılmış olup yivliye geçiş yapayım demiş olabilir.
Saygılarımla

Ata Arms bir ara polimer tabanca tasarlamıştı ancak IDEF'te rafa kaldırdıklarını söylediler. Ekol'ün ise tabanca üretmek için yeterli tecrübesi yok zannımca.

Alıntı

Kale grubu olabilir mi ?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
LKT
(29-06-2019, 01:08 AM)LKT demiş ki:
(25-06-2019, 09:38 PM)Campaıoli demiş ki: Ata arms yivli tüfekleri turquia nın polimer dipçik modelini çıkarma derdinde. Ayrıca yakın zamanda mühendisleri ile görüştüm böyle bir şey olsa kesin çıtlatırdı. Bir ihtimal ekol kurusıkı dan sıkılmış olup yivliye geçiş yapayım demiş olabilir.
Saygılarımla

Ata Arms bir ara polimer tabanca tasarlamıştı ancak IDEF'te rafa kaldırdıklarını söylediler. Ekol'ün ise tabanca üretmek için yeterli tecrübesi yok zannımca.

Sn.LKT adamların silahlarını başkaları yivli tabancaya çeviriyor kendileri mi çeviremiyecek.. Smile

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Murphy, topraxxx
(29-06-2019, 12:52 PM)UUU demiş ki: Kale grubu olabilir mi ?

Keşke girseler... Smile

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
UUU
(29-06-2019, 03:10 PM)Campaıoli demiş ki:
(29-06-2019, 01:08 AM)LKT demiş ki:
Saygılarımla

Sn.LKT adamların silahlarını başkaları yivli tabancaya çeviriyor kendileri mi çeviremiyecek.. Smile

Sizin de bildiğiniz gibi, o kadar farklı şeyler ki ses tabancası ve gerçek tabancalar, yasaları bile farklı. Bu mesajı şaka addediyorum. Smile 

Ancak ilerde, neden olmasın? Sonuçta uzun zamandır öyle ya da böyle, tabanca mekaniğinde aletler üretmişler.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi