Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GİRSAN MC1911 MATCH
Merhaba Sayın Forum Üyeleri
GİRSAN, MC1911 modelinde bazı değişiklikler yaparak MATCH adıyla yeni ürettiği modeli MKE'de satışa sunmuş. Yeni modelde ilk göze çarpanlar; LPA gez ve arpacık, G10 kabze kapağı, Magwell, Yeni tip hafifletilmiş tetik v.s. Saygılar

İlgili Görseller
[Resim: mc191145acpmatch-f.png]

[Resim: 741566903359-f.png]

İnceleme Videosu

Fiyat Bilgisi

[Resim: Screenshot-20190619-191437-2.png]

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
Militia_747, envr, wubıh, OnurD, byfortius, OCEANBORN, defender45acp
Selam Sayın Üyeler, heyacan verici olmuş. Tisaş almayı planlıyordum ama fikrim değişti gibi.
Sayın Lupus' un yorumunu çok merak ediyorum.
Saygılarımla.

Alıntı

Sayın Lupus artık foruma yazmıyor. En sonunda bıktırdık üstadı. Öksüz kaldık malesef.

Alıntı
9 üye teşekkür etti:
OnurD, Karagoz, mimaslan, Zemre10, Militia_747, defender45acp, Mr.Wayne, şahin44, waltherslv
Merhaba Sayın arkadaşlar,

Linkte Girsan m1911 doğru kelimemi bilmiyorum ama mermi sıkıştırması yapıyor burda problem neden kaynaklanıyor acaba?

Alıntı

Videoyu izlerken başta namlu ve ya atım yatağından kaynaklandığı kanısındaydım ama fişeklerin kalış biçimi ve özellikle şarjörün son fişeğinde mükerrer bir biçimde bu hatayı tekrar etmesi ile birlikte hatanın gerdel ve ya şarjör yayından kaynaklanabileceği kanaatindeyim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ROG
(23-01-2020, 08:58 AM)Bariss demiş ki: Videoyu izlerken başta namlu ve ya atım yatağından kaynaklandığı kanısındaydım ama fişeklerin kalış biçimi ve özellikle şarjörün son fişeğinde mükerrer bir biçimde bu hatayı tekrar etmesi ile birlikte hatanın gerdel ve ya şarjör yayından kaynaklanabileceği kanaatindeyim.

Videonun altında gördüğüm bir yorumu paylaşmak isterim:  

''Kovanlar bakır değil aliminyum olduğundan eğilip bükülüyor  ve namludan çıkmıyor.''

Doğru mu acaba bu tespit.

Alıntı

(24-01-2020, 05:00 PM)ROG demiş ki: "Kovanlar bakır değil aliminyum olduğundan eğilip bükülüyor ve namludan çıkmıyor.''

Doğru mu acaba bu tespit?

Aluminyum kovanlı fişekler var, Blazer gibi... 
(Ancak bakır kovan yapılmaz, pirinç veya bazen çelik olabilir.)

Burada boş kovan tahliyesi ile ilgili bir sorun görünmüyor. Bu nedenle fişekler Aluminyum olsa da, yorum doğru değil.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ROG

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi