Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taktik Medikal
Merhaba,

IDEF'19 fuarında stantlarını ziyaretim esnasında göstermiş oldukları sıcak ilgi ve misafirperverlikleri esnasında gelişen sohbette firma yetkilileri online bir satış mağazası açacaklarını ve sivil kullanıcılara da satış yapacaklarını bildirmişlerdi.

Bende forumumuzdan bahsederek ciddi anlamda araştırmacı, bilinçli, sürekli kendini geliştiren, konusunda profesyonellerin olduğu bu platformda linklerini paylaşarak hem foruma hemde firmaya bir fayda sağlayabilirsem mutlu olacağımı belirterek verdiğim sözü yerine getiriyorum.

Buyrunuz ilgili link;
Taktik medikal .com

Firma yetkililerinin bizlerden alacağı her türlü geri bildirim ile gerek kendini geliştirme gerekse de ürün çeşitliliğini arttırma konusunda ellerinden geleni yapacağını düşünüyorum.

Not: Firma ile her hangi bir ticari bağım yoktur. Sadece firma ve formu buluşturmak için konuyu açıyorum. Devam eden süreçte firma yetkilileri foruma üye olup sorularınıza cevap vereceklerdir.

Selamlar...

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
Tartarus, Ktenology, m16a2, Militia_747, XXAHMETXX, harun, tirendaz, kut4, mimaslan, marlinspike, Karagoz, mehmetstar, lenduha, sparus
Sayın _X0X_ Aylardır aradığım ürünleri sayenizde buldum teşekkürler en kısa sürede sipariş vereceğim ve umarım firma en kısa sürede ürün çeşitliliğini yükseltir.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
_X0X_
Bir silahseverin silah sevgisi eğer atış alanı ve poligonlara taşabiliyorsa (memleket şartları malumunuz; ruhsat, tesis vs.) mutlaka ateşli silah yaralanmaları hakkında bilgisi ve temel ilkyardımı uygulayacak becerisi olmalıdır. Firma bu konuda gayreti olan silahseverin ihtiyacı olan bir kısım malzemeye kolay ulaşma imkanı sağlamış görünüyor. Hiç bir zaman ihtiyacınız olmamasını dileyerek, sayın silahseverlere bu bilgi ve beceriyi edinip uygun bir müdahale kitini yanlarında bulundurmalarını şiddetle tavsiye ederim.

Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
1905sss, _X0X_
Merhaba,

Bilgilendirme için çok teşekkürler,

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
_X0X_, Taktikmedikalcom
Merhaba,

Firmaya şöyle bir tavsiye verebilirim;

Kanama durdurucu toz, sünger...vb  ürünler satılabilir,

Örnekler;

https://www.cabelas.com/product/Adventur...Collection

http://www.ankaferd.com.tr/urunler-ABS-Tampon

http://bayrakgroup.com.tr/detay-139-hemo...sprey.html

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
_X0X_, Taktikmedikalcom
(20-06-2019, 10:30 AM)mehmetstar demiş ki: Kanama durdurucu toz, sünger...vb  ürünler satılabilir.

Kanama durdurucu toz konusu sanırım biraz sorunlu. Hekim üyelerimiz daha iyi bilebilir, araştırabilir. Yine hekim arkadaşlardan aldığım bilgiye göre, kanamanın durdurulması için tek çare olmadığı sürece pek önerilmiyor. Sanırım kullanım sonrasında vücutta istenmeyen pıhtılaşmalar yapması gibi komplikasyonları var.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
mehmetstar, 1905sss, m16a2
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle yorumlarınız ve talepleriniz bizler için çok değerli hepsi için teşekkür ediyoruz.

Profesyonel kanama durdurucu olarak dünyada bir numara olan, TCCC tarafından önerilen, polis ve askere teslim ettiğimiz Z katlı 3,7 metre uzunluğunda QUIKCLOT&Combat Gauze çok yakında sitemizde olacak.

Ürün çeşitliliğimizi her gün arttırmaya devam ediyor,tavsiyelerinizi bekliyoruz.

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
1905sss, XXAHMETXX, ALPTUG, tirendaz, Ktenology, m16a2, sparus, _X0X_

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi