Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sıcak Fırsatlar ( Forum ile ilgili )
MKE, tabanca, tüfek, aksesuar, bıçak, dürbün, gözlük, avcılık, outdoor vs. Forumumuz ile ilgili aklınıza gelecek her şey bu başlıkta yazılsın arkadaşlar. Güzel fırsatları kaçırmayalım, paylaşalım.

Siftah benden olsun.   

12 Nisan 2019 da BİM de;

Outdoor Termos 1.3 Litre Stanley Stanley
? Paslanmaz çelik iç hazne
? Çift duvar yalıtımlı
? Sızdırmaz iç tıpa
? Bardak seklinde kullanım özellikli dış kapak
? Katlanabilir taşıma sapı
? 28 Saat Sıcak
? 26 Saat Soğuk
? 150 Saat Buzlu Muhafaza
? Katlanabilir Taşıma Sapı

[Resim: sta.jpg]

Alıntı
35 üye teşekkür etti:
Cem1964, Koca, Xlll, alone61, madenci08, Kimble, ylmaz94, alpago, mimaslan, kara615, XXAHMETXX, m16a2, Bren Lazoli, karabasan, kuzeybuzulu, Hakan_, harun, sem, yyildiz, tirendaz, kaan han, taarruz, dawidoff, tekoglu, marlinspike, TMN23, Dost, sauerist, kut4, ceruh, Murata, Fruktoz23, red, Yasin06, SSSalih
Yarın sabah kuyruğa gireriz artık Smile

Alıntı

Distribütörü kutupayısı ile yaptığım görüşmede, ürünün kendileri tarafından çok önceden temin edildiğini ve orjinal olduğunu söylemiştir. Kaçırılmayacak bir fırsat.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
1905sss, kararsız, Cem1964, Fruktoz23, XXAHMETXX, wubıh, harun
Ürün için 3 ayrı BİM mağazasına sordum hep aynı cevap:" sabahtan 1 er adet geldi ve anında tükendi"  Dodgy

müşteriyi farklı bir türde aldatma yöntemi ...

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
Murata, 1905sss, kararsız, harun
Termos alamazlarsa kriko alsınlar diyerek yapılmış bir kampanya.

Sabah, BİM'in önünde 30 kişi vardı en az. En öne yakındım, 3-4 kişi vardı önümde. Kapı açıldı, girdik içeriye, 1 tane termos var, onu da haliyle en öndeki adam aldı tabii. Görevliye ''bu nasıl iş 5 gündür reklam yapıyorsunuz 12 nisan günü termos falan diye, geliyoruz 1 tane termos var'' dediğimde, ''bölge müdürüm ile konuştum isminizi ve telefonunuzu bırakırsanız tekrar getirip sizi arayacağız'' dedi. Troy filminin Çorum versiyonundaki sarıların sülo edasıyla ''termos sende kalsın dayı g.....s....!'' diyerek çıkıp geldim.

Alıntı
17 üye teşekkür etti:
topraxxx, Xlll, karabasan, 1905sss, Dost, alpago, m16a2, kararsız, mimaslan, alone61, wubıh, harun, Yasin06, kotucenk, Kıraç Ata, Speed, Hero17
Satın alan iki forumdaşımız ile konuştum. Aynı şekilde onların alabildiği mağazalarda da birer tane varmış. En önde oldukları için alabilmişler. Tamam o fiyata yüzlerce adet her mağazaya koyma ama bari üçer beşer tane koy. Bir tane nedir?

Alıntı

Sayın forumdaşlarım. Havuz hesabı yaparsanız sizler için "TOPTAN" fiyatı ile ürünü tedarik ederim önümüzdeki 15 - 20 gün içinde. Outdoor mağazası açıyorum mal alımlarına başlayacağım İstanbul'a gidip. Bu kadar ucuz olacağını hiç sanmıyorum ( üstteki mesajda daha önce tedarik ettiklerini yazmışlar) amaforumumuza katkı sağlamak isterim. Havuz hesabından kastım kesin alacak kişi sayısı oluşturmanızdır. Kesin ve kati sipariş verebilecekler adını yazdırırsa sevinirim. Tabiki bu benim sizler için geçerli teklif önerim. Foruma bu teklif için üye olacakları kapsamaması için bir formül oluşturmanızı rica edeceğim. Kesinlikle kar amacı güdülmemektedir. Ürünler distribitörden temin edilecektir. Böyle bir katılım yapmak istermisiniz acaba?

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
m16a2, Cem1964, CoolHand, karabasan
Nette okuduğum birçok yazıda da çalışanların ürünleri aldığı, satışa bile çıkmadığı yazıyor.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
kararsız
Ben alırım 05352243449

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
topraxxx
[Resim: Screenshot-20190413-134045.png]

[Resim: Screenshot-20190413-134111.png]
"Büyükbabanızın fotoğrafında çoraplarına eşlik eden termos var ya. İşte onu biz ürettik" Big Grin
Saygılarımla

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
Carbon12, alpago, Kıraç Ata, EmirArdogan

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi