Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZSR-SAR fişek
Sayın osman08,
İnceleme için sağolun. Almayı istediğim bir fişekti. Fiyat artışını duymam beni biraz üzdü. Fakat Mkek'i kontrol ettiğimde sitede fiyatlar hala 1.85TL gözükmekte. Sanırım güncelleme henüz yapılmadı.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
osman08
(31-08-2020, 09:23 AM)Bariss demiş ki: Sayın osman08,
İnceleme için sağolun. Almayı istediğim bir fişekti. Fiyat artışını duymam beni biraz üzdü. Fakat Mkek'i kontrol ettiğimde sitede fiyatlar hala 1.85TL gözükmekte. Sanırım güncelleme henüz yapılmadı.

2,10 TL olmuş. Sayfayı yenileyin Sn Baris.

Alıntı

Sayın blacksea;
Yenilemiştim ama sanırım benim ekranda güncellenmedi. Şu an baktım dediğiniz gibi 2.10 TL gözükmekte. Sağolun.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
blacksea
(31-08-2020, 09:23 AM)Bariss demiş ki: Sayın osman08,

Sn.Bariss; malesef fiyat artışı benide üzdü, lakin şu an bu fişekten daha ucuz pirinç kovanlı fişek kalmadı. Benim gibi çelik kovandan uzak duranlardan iseniz f/p ürünü olarak en iyi alternatif Zsr luger görünüyor. 
Saygılar..

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
waltherslv, Bariss, lenduha
Sayın osman09,
Sizin gibi bende çelik kovandan uzak duranlardanım. Fakat şuan için Parabellum/Luger ayrımını şayet gözetmiyorsanız bence fiyat-performans ürünü Turan 9x19'dur. Yüksek atım yapmış olmasam da 50 fişekte bir sıkıntı yaşamadım. Performans ve şahlanması tatminkardı, kirlilik olarak ise maalesef ki bir bilgim yok kontrol edemedim. Keşke üstadların incelemesine yeni fişeklerde dahil olabilse Smile

Alıntı

Sn.Bariss, özür dileyerek son mesajımda Turan 9x19'u unuttuğumu belirtmek istiyorum. Şu an henüz zam yapmadı ve 1,92 TL den satışta. Eğer zam yapmaz ise dediğiniz gibi f/p ürünü olabilir. Lakin ben eğitim atışlarında hem silahı hem atıcıyı yormayan yumuşak patlayan bir fişek arayışında idim. Sterling Luger bunu başarmıştı. Zamlandı. Şimdide ZSR Luger benim aradığım fişek olmuştu. O da zamlandı sağlık olsun. Turan bu noktada biraz daha Mke basıncına yakın bir fişek. Elbette zamlanmaz ise birçoğumuzun istikakında yer alacaktır. Saygılar...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Bariss
Mke 2020, ZSR ve sterling Luger G17 gen 4 ve G19 gen 3 ortalama krono hız verileri:

Mke G17: 365ms G19: 340ms
Sterling luger G17: 320ms G19: 290ms
ZSR G17: 350ms G19: 330ms

MKE'ye göre oldukça yumuşak atışa sahip, ancak karbon artığı ve silahın kirlenmesi çok daha fazla.
Gece atışlarda namlu ağzı alevi MKE den belirgin daha az.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
osman08, Heat, Bariss, harun, Sabri, tirendaz
Sarsılmazın ürettigi fişekler hakkında net bir bilgi bulamadım bu sebeple siz değerli kullanıcılara sormak istiyorum canik tp9sa model tabancam için 1000 adet istihkakımı ne yönde kullanmalıyım kalite açısından sarsılmazın gayet iyi işler çıkardığını gördüm Lugar mi Parabellum mu almalıyım karar veremedim yönlendirirseniz sevinirim

Alıntı

Rastgele denk geldiğim yerli firmamız Sarsılmaz'ın yurtdışındaki satış fiyatları.
[Resim: Ads-z.png]

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Militia_747, ERDAL

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi