Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FORUMUN SON DURUMU
(03-03-2019, 01:10 PM)zeda3000 demiş ki: Ekonomik kriz ve Silah Reklamlarinin yasaklanmasi ve Ruhsat aliminin her gecen gun zorlasmasi nedeni ile iyice azalan bu kitle umarim , klavyenin verdigi rahatlikla kendini yiyip bitirmek yerine saygi ve sevgi ile bir birine destek cikar ve ozunu korur.

+1

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Aslan Doğan
(26-02-2019, 07:04 PM)harun demiş ki:
(26-02-2019, 03:16 PM)Sabri demiş ki: Sanırım oturup şikayet etmek yerine, forumu nasıl hareketlendirebiliriz, nasıl renk katabiliriz diye tüm forumdaşlarımızın kafa yorup, öneri getirip, katkı koyması eski günleri arayanları mutlu edecek bir duruma getirebilir.

Thumbs Up

Zamanı uygun olan arkadaşların, güncel olaylar ve gelişmeleri aktarabilir. İngilizcesi yeteli arkadaşlar beğendikleri konuları çevirebilir. Bende bir miktar stok var ama ne yazık ki çeviri için zaman nakıs...

Millete tavsiye verip sonra yan gelip yatmak bize yakışmaz...  Smile

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid356172

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
mimaslan, Carbon12, hunter 12, jfmrk, Dost, demasoni, 1905sss, tekoglu, Xlll, xeorx, ThePulchra, sparus
Ben de aklıma ne geldiyse yazardım eskiden.Zamanla işin ustalarını okumaya karar verdim.Bu forum güzel, seviyeli, kültürlü bir aile.Buz dağı gibi... Görünene aldanmayın... Wink

Saygılar.

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
ilksurfer, tekoglu, jfmrk, browning 61, ismicey, Hakan_, drmehmet, vgun
(03-03-2019, 05:31 PM)harun demiş ki:
(26-02-2019, 07:04 PM)harun demiş ki:
(26-02-2019, 03:16 PM)Sabri demiş ki: Sanırım oturup şikayet etmek yerine, forumu nasıl hareketlendirebiliriz, nasıl renk katabiliriz diye tüm forumdaşlarımızın kafa yorup, öneri getirip, katkı koyması eski günleri arayanları mutlu edecek bir duruma getirebilir.

Millete tavsiye verip sonra yan gelip yatmak bize yakışmaz...  Smile

Sayın harun,

Yan gelip yatmıyoruz. Forum içi ekip çalışmasının hazzını yaşamaya da çalışıyoruz. Tercüme değil ama, dalga geçilen konularla ilgili, gavurların yapmadığı kendi özgün çalışmalarımız yapıp paylaşıyoruz.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...?tid=15057

Saygılarımla

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
harun, mimaslan, splendes, drmehmet
(04-03-2019, 12:18 PM)Sabri demiş ki:
(03-03-2019, 05:31 PM)harun demiş ki: Millete tavsiye verip sonra yan gelip yatmak bize yakışmaz...  Smile

Sayın harun,

Yan gelip yatmıyoruz. Forum içi ekip çalışmasının hazzını yaşamaya da çalışıyoruz. Tercüme değil ama, dalga geçilen konularla ilgili, gavurların yapmadığı kendi özgün çalışmalarımız yapıp paylaşıyoruz.

Saygılarımla

Sözüm kendimeydi.  Blush

Yanlış anlaşıldıysam kusuruma bakmayın.

Alıntı
9 üye teşekkür etti:
mimaslan, Xlll, Sabri, splendes, browning 61, tekoglu, Shepherd, Ahmet Özalp, CoolHand
Takdir edersiniz ki forumda onlarca konu ve paylaşım var. Silahlar hakkında değinilmemiş konu var mı kaldı mı bilmiyorum ancak var olanları okuyup istifade etmek daha önemli gibi. Bende aşağı yukarı 5 yıla yakındır forumdayım genelde okumayı tercih ediyorum. Tüm forumdaşlara selamlar sevgiler.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
ilksurfer, Ahmet Özalp, lenduha, Kimble, vgun
(07-03-2019, 08:35 PM)Mr.Wayne demiş ki: Takdir edersiniz ki forumda onlarca konu ve paylaşım var. Silahlar hakkında değinilmemiş konu var mı kaldı mı bilmiyorum ancak var olanları okuyup istifade etmek daha önemli gibi. Bende aşağı yukarı 5 yıla yakındır forumdayım genelde okumayı tercih ediyorum. Tüm forumdaşlara selamlar sevgiler.

Aynı konuları tekrar tekrar okuyorum.

Ansiklopedik bilgilere Türkçe ulaşmak rahatlığı var. 11 yılda 2168 saatimi geçirdim bu forumda.

O kadar çok emek sahibi var ki, biraz takip edenler zaten isimleri biliyor.

Hepsine saygı ve minnetlerimi sunarım.

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
Mr.Wayne, Sabri, serdaraktas, tekoglu, tirendaz, vgun, Yasin06, Hakan_, ilksurfer, sparus
Ben de katkı koyan arkadaşlarımızın hepsine müteşekkirim. Hala "silahlar" hakkında her hangi bir konuyu arattığımda burası ile karşılaşıyorum.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ilksurfer
(08-03-2019, 03:05 PM)Kimble demiş ki: Aynı konuları tekrar tekrar okuyorum.

Ansiklopedik bilgilere Türkçe ulaşmak rahatlığı var. 11 yılda 2168 saatimi geçirdim bu forumda.

O kadar çok emek sahibi var ki, biraz takip edenler zaten isimleri biliyor.

Hepsine saygı ve minnetlerimi sunarım.

Sn. Kimble,

Zannediyorum bu konuda rekor bende; 3 senede 2547 saat... Sn. İlksurfer' in bana bir plaket yollaması lazım. Rozette olur. Şaka bir yana forumda sık karşılaştığım Kıymetli Üyelerin burada geçirdiği zamanlara bakmış, daha fazlasını ben görmemiştim. Gören varsa bende merak ediyorum doğrusu.  Wink

Forumda siz gibi kıdemli ve kıymetli Üyelerimizin sayısının giderek azaldığını görmek üzücü. Sağlıcakla kalınız efendim.

Saygılarımla.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Hakan_, Kimble, Murata
(04-03-2019, 01:10 PM)harun demiş ki:
(04-03-2019, 12:18 PM)Sabri demiş ki:
(03-03-2019, 05:31 PM)harun demiş ki: Millete tavsiye verip sonra yan gelip yatmak bize yakışmaz...  Smile

Sayın harun,

Saygılarımla

Sözüm kendimeydi.  Blush

Yanlış anlaşıldıysam kusuruma bakmayın.

Değerli üstadlar, bir süredir köşede bekleyen ufak bir çeviriyi eklememe vesile oldunuz, sağolun Smile

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid356354

Saygılar

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
alpago, serdar75, tirendaz, Murata, sparus, harun, ilksurfer, xeorx

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi