Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah Haberleri (Video, Haber Linki, Metin)
Buzun üzeri ateş edilmesi video haber linki. Saygılarımla.

https://video.memurlar.net/video/54798/b...-oldu.html

Alıntı

ama...

[Resim: locked.gif]

Alıntı

Sn lenduha dikkatimden kaçan bir bölüm olmuş uzun zamandır kullanılmamış, ayrıca kilitli bölüm konulara yazım yapamıyorum yeni konuda açamıyorum. Sanırım yazmaya da vaktiniz yoktu. İlginize teşekkür ederim. Yöneticiler silebilirler konuyu. Saygılarımla.

Alıntı

(14-02-2019, 09:05 AM)tanerzorlu01 demiş ki: Sn lenduha dikkatimden kaçan bir bölüm olmuş uzun zamandır kullanılmamış, ayrıca kilitli bölüm konulara yazım yapamıyorum yeni konuda açamıyorum. Sanırım yazmaya da vaktiniz yoktu. İlginize teşekkür ederim. Yöneticiler silebilirler konuyu. Saygılarımla.

Medya-haber bölümü gerek haberlerin kendi içeriğinde olan yorumlardan gerekse kullanıcılarının yorumlarının bazen siyasete bazen ise dini konulara girmesi nedeniyle kapatılmıştı.Bu bölümde çok fazla tartışma yaşanmıştı.Bu bölümde ki tartışmalar nedeniyle banlanan oldu mu hatırlamıyorum ama sanırım bir kaç üye banlandı.

Tüm bu nedenlerle bu bölüm kalıcı olarak kapatılmıştı.Elbette bu bölüm içerisinde benim yaptığım (kendini fasulyeden sayma tribi ) uzun ukala uçaklı , bombalı ve taramalı epey yorum vardı.Vay be... Eski günleri yad ettim şimdi.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
tanerzorlu01, ilksurfer, alone61
Sn madenci08 Gün içerisinde pek çok haber okuyorum, forumla ilgili olanları ilgili gördüğüm başlıklar altına yazmaya gayret ediyorum. Ancak medya bölümünü bahsettiğiniz gibi kilitli olmasından dolayı kullanamadığımdan bu şekilde konu açtım. Eskiler eskimiş mi bakalım konu altında belkide görme fırsatımız olur . Smile Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi