Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foruma Goratex Bot tavsiyesi
Arkadaşlar selam,

Biliyorsunuz döviz yüzünden kaliteli markaların ürünlerin uçtu gitti. Kışlık bot forumumuzda her zamn konuşulan konu olmuştur. İhtiyacı olanlar için çok avantajlı olduğunu düşündüğüm bir tavsiyem var.

Clarks bot ve ayakkabı daha önce kullandım. Dehşet memnun kaldım. Kar sularının içinde, sel gibi yağmurlarda kullandım çok memnunum. Bu kış 4. senesi olan Goratex Clarks var ayağımda. Hala beton gibi. ( Outdoor yaşam değil de İstanbul 'da kullanıyorum)

Boyner de 700-800 TL olan Clarks gtx ayakkabı ve botlar 344 - 380 TL ye düşmüş. Ayrıca internette kampanya var. 300 TL üzerine 75 TL indirim sepette.

Yani 304 ve 269 TL ye Clarks marka Goratex botlar alabiliyorsunuz. Tabii ki hepimizin bütçesi farklıdır. Ama gerçekten marka ve modele göre çok çok uygun rakamlar.

İhtiyacı olan varsa kaçırmasın. Model resimleri aşağıda. Ben bot olanını kullanıyorum. Seneler önce indirimden almıştım. umarım işinize yarar. Sevgiler,

[Resim: 5001922670-001-01.jpg]
[Resim: 5001922671-001-01.jpg]

Alıntı
15 üye teşekkür etti:
mimaslan, karabasan, lotus72, V-Ozdemir, kuti, abrek, werewolf, XXAHMETXX, toprako, bilakiss, ERDAL, mbulat26, Mr.Wayne, tirendaz, ducak

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi