Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 Milyon E-Kitap
3 Milyon kitaba buradan ulaşabilirsiniz.

b-ok.xyz/

Alıntı
25 üye teşekkür etti:
mfarukarikan, binajwaad, blacksea, Ruhsuz, Mr.Wayne, tekoglu, lenduha, drmehmet, obiwan, muyasar, sem, alpercuhaci, ErDiNi78, kotucenk, alone61, FireStorm, Karagoz, osman08, Carbon12, Colt1903, haplo, ardenne, rainman, Ahmet Özalp, tsuba
Önce, malum nedenlerle, eksik yazılmış sanıp book.com olarak girdim. Meğerse doğruymuş. Teşekkürler.

Alıntı

Sn.Kut4 Tam da Halil İNALCIK hocamızın ''Osmanlı Tarihinde Efsaneler ve Gerçekler''kitabını aradığım sırada sizin vasıtanızla ulaşmış oldum.Paylaşımınız için teşekkür ederim.

Alıntı

Sn.Kut4
Ben de tam Ben Adler hocamızın ''Leptospira and Leptospirosis' 'kitabını aradığım sırada sizin vasıtanızla ulaşmış oldum. Paylaşımınız için teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Alıntı

(12-02-2019, 10:14 AM)ErDiNi78 demiş ki: Sn.Kut4
Ben de tam Ben Adler hocamızın ''Leptospira and Leptospirosis' 'kitabını aradığım sırada sizin vasıtanızla ulaşmış oldum. Paylaşımınız için teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Sn.ErDİNİ78 benim verdiğim yanıtla sizin yanıtınız arasında kitap ve yazar ismi dışındaki benzerliği nüktedanlığınıza mı bağlamalıyım yoksa yanılıyormuyum efendim?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ErDiNi78
Sn. obiwan,
Smile Gerçekten aynı durumu yaşıyordum. Farklı bir şey yazmak istedim ama en iyi sizin yorumunuz anlatıyordu içinde bulunduğum durumu. Kitabın amazon fiyatı 200 USD civarındaydı. Nasıl alsam, aldırsam alırlar mı diye düşünürken Sn. Kut4 hızır gibi yetişti. Ben de biraz nükte oldun diye sizin yorumunuzu birebir kopyaladım. Smile

Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
obiwan, Ahmet Özalp
Sn ErDİNI78 Siz bana göre daha şanlıymışsınız ben bir iki gündür çevre kitapçılarda bulamadığım için hayıflanıyordum sadeceSmile

Alıntı

Çok Teşekkürler Sn kut4.
İnanılmaz yardımcı oldunuz.

Alıntı

Sn. Forumdaşlar,

Bu önemli paylaşım alanının önemli düsturlarından biri olan, fikir sahibi olmadan önce bilgi sahibi olma konusuna bir nebze katkı sağlamak büyük mutluluk benim için.
Ayrıca bu deryada yön bulabilmek için indirdiğiniz kitaplarda bana yardımcı oluyor. Halil İnalcık hocanın kitabını bu vesile ile öğrenmiş oldum ve okumaya başladım.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Ahmet Özalp, obiwan, _X0X_

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi