Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STOEGER STR-9 YENİ POLİMER TABANCA
Sn. Carbon 12 bu tabanca İnşallah ucuz etin yahnisine dönmezde piyasa için fayda/fiyat orantılı bir alternatif olur.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Carbon12
Fuarda tanıtımında ki bütün str 9 modellerini şarjörle test imkanım oldu (Şarjörler tezgahın altındaydı). Hazırda bulunan bütün silahlarda denedim
gayet sıhhatli biçimde şarjör takılıp düşüyordu. Düğmeler sıkıntısız görevini yerine getiriyordu. Problemleri düzelttik demişlerdi ama içim içimi yedi, Fuar için müdahale edip anlık işlem yaparak mı düzelttiler diye. Silahı sökmeye müsade de etmiyorlardı, muhabbet esnasında çaktırmadan söküp bakma imkanı yarattım ? gayet işlemsiz fabrikadan çıkmış gibi gözüküyordu. Namlu fuar için tıkalı olmasa dummy mermiylede test edecektim muaffak olamadım ?. Beyan ettikleri gibi düzeltmişler sorunlarını.

Bence yabancı videolardan ziyade ülkemizde çekilmiş bağımsız test videolarını görmek gerek. Mke, Sterling, zsr sar mermileri bizim için önemli. Yabancı videolarda hernekadar birçok mühimmat çeşitleri ile denemişlersede asıl bizimkilerin silaha ne yaptığını biran önce görmek dileği ile.

Saygılarımla.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Rangeman, DKMNHMT, esça
Umarım STR-9 umut edilen kaliteyi bizlere sunar ve yerli polimerler içerisinde güzel bir rekabet oluşur, fakat sayın harunun da deneyimlediği gibi kabza sırtı desenleri fotoğraflarda bile oldukça rahatsız edici gözüküyor artık kullanıcılardan deneyimlerini merakla bekliyoruz. 

[Resim: 4-trigger-safety.png]

[Resim: 3-low-bore-axis.png]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ERDAL
[Resim: Screenshot-2019-05-23-21-23-05-132-com-i...ndroid.png]

[Resim: Screenshot-2019-05-23-21-23-14-208-com-i...ndroid.png]

Bu tarz bir modifiye ile bu sorun belki aşılabilir. Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Bren, waltherslv
(23-05-2019, 07:00 PM)topraxxx demiş ki: Fuarda tanıtımında ki bütün str 9 modellerini şarjörle test imkanım oldu (Şarjörler tezgahın altındaydı). Hazırda bulunan bütün silahlarda denedim
gayet sıhhatli biçimde şarjör takılıp düşüyordu. Düğmeler sıkıntısız görevini yerine getiriyordu. Problemleri düzelttik demişlerdi ama içim içimi yedi, Fuar için müdahale edip anlık işlem yaparak mı düzelttiler diye. Silahı sökmeye müsade de etmiyorlardı, muhabbet esnasında çaktırmadan söküp bakma imkanı yarattım ? gayet işlemsiz fabrikadan çıkmış gibi gözüküyordu. Namlu fuar için tıkalı olmasa dummy mermiylede test edecektim muaffak olamadım ?. Beyan ettikleri gibi düzeltmişler sorunlarını.

Bence yabancı videolardan ziyade ülkemizde çekilmiş bağımsız test videolarını görmek gerek. Mke, Sterling, zsr sar mermileri bizim için önemli. Yabancı videolarda hernekadar birçok mühimmat çeşitleri ile denemişlersede asıl bizimkilerin silaha ne yaptığını biran önce görmek dileği ile.

Saygılarımla.

Sayın topraxxx yanlış anlamadıysam kısa sürelide olsa silahı söküp inceleme fırsatınız olmuş, acaba namlu ve sürgü işçiliğinde bu kısa süre zarfında neler gözlemlediniz yada gözünüze çarpan birşey oldumu acaba?
Şimdiden teşekkürler.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ERDAL
Tabancayı fuarda inceleme şansım oldu. Sadece görsel olarak çok beğendim. Sırt deseni abartı, fakat basit bir zımpara işi ile hallolabilir.

Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
topraxxx, ERDAL
Fuarda ben de inceledim tabancayı, sırt deseni bana modifikasyon gerektirecek kadar agresif gelmedi. Yalnız bu oldukça kişisel bir konu, mesela ben ellerim çok terlediği için agresif kabza desenlerini ve hatta sürgüde de derin kertikleri kullanışlı buluyorum.

Tetiği daha önce de söylediğim gibi bence oldukça tatsız, ancak bu da şahsi bir görüş. Nihayetinde ben Glock'un tetiğini de hiç sevemedim.

Tetik çekerken sürgünün çok hafif hareket ederek sağa yattığını gözlemledim fuarda denediğim tabancalardan ikisinde, başkası farketti mi bilmiyorum.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
topraxxx, ERDAL

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi