Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah Reklamı Yasaklandı
Buradan konuyla alakalı SİLSAD Ankara toplantısının videosunu paylaşıyorum. Sayın Osman Ortaç kanalında yayınlanmıştır.

Alıntı
15 üye teşekkür etti:
SKN, madenci08, Sabri, Karagoz, mimaslan, sparus, demasoni, XXAHMETXX, Tartarus, Ercan 45, Ahmet Efe, al-me, Noob, celik60, ALPTUG
Sayın üyeler; Instagram hesabından kayasilahosmaniye paylaşım yapmaya başladı. Yorumlarda yönetmelik değişti vs diye okudum ama net bir bilgi edinemedim. Konuyla ilgili bilgisi olan var mı? Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
TMN23
(07-04-2019, 09:59 PM)tanerzorlu01 demiş ki: Sayın üyeler; Instagram hesabından kayasilahosmaniye paylaşım yapmaya başladı. Yorumlarda yönetmelik değişti vs diye okudum ama net bir bilgi edinemedim. Konuyla ilgili bilgisi olan var mı? Saygılar.

Bende o paylaşımı gördüm, hatta yasaktan önce silah satışı olan sayfalarda da silah resimleri tekrar açık hale gelmiş yasaktan sonra resimler görünmüyordu.

Alıntı

Kıymetli üyeler değişiklik duyurusu Tisaş sayfasından yapıldı. Saygılarımla
[Resim: IMG-20190415-224616.jpg]

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
efe1753, harun, Fruktoz23, XXAHMETXX, ilksurfer, MEHMETEMİN73, 1905sss, karabasan, tekoglu, Bren, Triggernazi
Sosyal mecrada bireysel olarak silah tanıtım videoları çeken kullanıcılara halen yasak devam ediyor mu?

Saygılar.

Alıntı

Evet bireysel tanıtımlara yasak devam ediyor.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tanerzorlu01
SİLSAD Başkanı Bekir Bey'e bu konu hakkında bilgilerini sordum. Aldığım cevap Mevzuatı yanlış yorumladıkları, sosyal medya da değil sadece kendi kurumsal sitelerinde kendi ürünlerinin tanıtımlarına müsade edildiği, satıcıların kesinlikle bu kısma girmediği, yayın yaparlarsa bir çok cezai yaptırımla karşılaşabilecekleri söyledi.

Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Xlll, tanerzorlu01

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi