Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: EĞER CANİK TP9 SERİSİ ALACAKSAM
Bu anket kapalı.
TP9 DA
6.90%
4 6.90%
TP9 SA Mod.2
6.90%
4 6.90%
TP9 SF
18.97%
11 18.97%
TP9 SFx
8.62%
5 8.62%
TP9 SF Elite
18.97%
11 18.97%
TP9 SF Elite-S
6.90%
4 6.90%
TP9 Elite-S Combat
32.76%
19 32.76%
Toplam 58 oylar 100%
* Bu ankete oy verdiniz. [Sonuçları Göster]

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EĞER CANİK TP9 SERİSİ ALACAKSAM
Canik TP9 serisinden bir tabanca alacağım, seçim konusunda sizlerin değerli görüşlerinize başvuruyorum. Eğer CANİK TP9 serisi bir tabanca alacak olsaydınız hangisini alırdınız?
  • TP9 DA
  • TP9 SA Mod.2
  • TP9 SF
  • TP9 SFx
  • TP9 SF Elite
  • TP9 SF Elite-S
  • TP9 Elite-S Combat
Saygılar

Alıntı

Nasıl kullanacaksınız?(ev savunması,taşıma, hedef atıcılığı)

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
browning 61, assaint, defender45acp
Pazarda kendini ispatlamaya çalışan ve sürekli gelişim ve değişim gösteren bir ürün için ben olsam en yeni sürümlerden almaya çalışırım.

Aksilik olmazsa bir adet bir kaç ay içinde alacağım, emniyet şeysi! olmasa Combat modelinin çöl rengini alırım. Ama emniyet şeysi! var diye vazgeçip, gidip Elite alma ihtimalim daha yüksek.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
assaint
TP9 SF Elite tercihim olurdu.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
assaint
Amaç işlevsellik ise (çek-at) üzerinde bozulacak en az parçası-detayı olan TP9 SF: Emniyet yok, DA yok, sağ tarafta fazladan sürgü düşürme mandalı-yayı yok.

Sadece poligonda hedef atışı yapılacaksa: SFx

Taşıyacaksanız, bir miktar kozmetik güzelliği olsun onunla da ayrı uğraşayım derseniz diğer hepsine ayrı ayrı bakmalısınız. Orası "zevkler ve renkler" bölgesi.

Saygılar.

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
kepenek50, tanerzorlu01, assaint, Ahmet Efe, Sabri, Cankaya, defender45acp, mimaslan
Emniyet şeysi güzel gözüküyor amaSmile)

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
assaint
(21-01-2019, 03:11 PM)Vectra demiş ki: Nasıl kullanacaksınız?(ev savunması,taşıma, hedef atıcılığı)

Sn Vectra taşıma ruhsatlı savunma amaçlı.

Alıntı

O halde tam boy SF gizli taşımada iz bırakacaktır.

Sn SKN'nin önerdiği gibi "TP9 SF Elite"i inceleyebilirsiniz.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
assaint
(22-01-2019, 12:15 PM)assaint demiş ki:
(21-01-2019, 03:11 PM)Vectra demiş ki: Nasıl kullanacaksınız?(ev savunması,taşıma, hedef atıcılığı)

Sn Vectra taşıma ruhsatlı savunma amaçlı.

Sn. assaint

Bende elite alırdım.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
assaint
Benim tavsiyem TP9 SA Mod2 yönündedir. Bu silahta bulunan özellikler tamda taşıma amaçlı dizayn edilmiştir. Emniyeti yok, ama mermi yatağında mermi bulundurarak güvenle taşıya bileceğiniz, istediğinde de ufak bir sürgü hareketi ile yeniden kurabileceğiniz bi silahtır. Diğer modellerde hafif sürgü hareket ile silahınızı kurma özelliğini kullanamazsınız. Çünkü diğer modellerin kurulu iğneyi düşürme mandalı (düğmesi) yoktur. TP9 da benim tercihim SA Mod 2 dir. Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
assaint, defender45acp

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi