Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Kaç Beretta fotosu
LUPUS demiş ki:[Resim: 92sbfi0.jpg]

vay be 92 s.
bende bir aralar kullanmistim bu silahi.aklima geldikce hala midem eksiyor.
ah gurbet yaman gurbet...

Alıntı

ekeke demiş ki:Bilmeyen arkadaşlar için yazıyorum Sn Arkadaşlar,

Beretta 92 fs inox ...Big Grin

[Resim: img1445ve5.jpg]

Sevgiler

Merhaba sn ekeke

Bu tabanca benimde ilgim çekmektedir. Silah nasıl bir silahtır İnox ları çok severim özellikle. Aydınlatırsanız sevinirim?

Alıntı

Sn Sipahi beyi,

Aşağıdaki linke göz atabilirsiniz.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...php?tid=34

Beretta 92 serisi malum uzun yıllardır kendisini kanıtlamış bir model. Aktif görevlilerin kullanmış olduğu, savaş görevleri görmüş hala da pek çok militer kuruluşun kullanmakta olduğu bir model.
Günümüzde, "modern tabanca" konseptinin gerisinde kaldığı tartışılıyor. Ki pek çok açıdan katılmamakta mümkün değil. Bu mevzudaki ayrıntıları Üstatlar benden çok daha iyi açıkladılar, açıklarlar. (Henüz kendimi "şu şöyledir-bu böyledir diyebilecek düzeyde görmüyorum..Big Grin) Kimi avantajlarının yanında-dezavantajları da var.
Ancak yine de ilk paragraftaki özellikleri çok önemli çok kayda değer özellikler. Bu seri son on yıllarda tabanca denince akla gelen önde gelenlerindendir. Üzerine Dünya'ya gelmiş onlarca modern silaha rağmen, (fiyat da tabi ki bir tercih unsuru olsa bile) hala da kullanılıyor olması da ne derece tutulduğunun önemli göstergelerinden biri.
Ayrıca dış görüntüsü çok güzel, çok şık bir model. Sn Lupus'un da belirttiği gibi, Dünya'da gelmiş geçmiş "en güzel" silahlardan biri sayılıyor.
Şu anda MKEK de fiyatı da uygun kanımca. Bu fiyatlar civarında yapılabilinecek en uygun seçimlerden biri.
Paslanmaz istediğinizi de vurgulamıştınız zaten...Smile

Sevgiler

Alıntı

F92 nin bende de çok önemli bir yeri vardır... herşeyden önce ilk ateş ettiğim tabancadır. Babadan kalmadır ancak şu an büyük abimde bulunuyor.

Tetiğindeki zerafeti hep hatırlarım. hiç bir zaman parmağımı çekme fiili için emir göndermedim. sadece tek bildiğim patladıği idi..Smile

son 2-3 gündür bende tekrar markaja aldım sizin inoksu Sn ekeke abim. Evladiyelik bi model olarak SW den vaz geçsemmi gibi bir kaşıntı var...

saygılar.

Alıntı

[Resim: m9berettahuelse.jpg]

M 9

Alıntı

hepside çok güzel

Alıntı

NorthWolf demiş ki:F92 nin bende de çok önemli bir yeri vardır... herşeyden önce ilk ateş ettiğim tabancadır. Babadan kalmadır ancak şu an büyük abimde bulunuyor.

Okuyunca ben de hafızamı yokladım,benim de ilk atış yaptığım tabanca 92 fs çıktı. Arkadaşın tabancasıydı. Daha sonra ilk tabanca olarak da Berettayı seçmiştim. Çok değişik bir duyguydu. Hey gidi günler...

Alıntı

Beretta ''Bobcat'' ...Cool

[Resim: 65275147.jpg]

Alıntı

Altunhan demiş ki:[Resim: ar6ni3.jpg]

Bu iki silah airsoft. Ama bu muhteşem oldukları gerçeğini değiştirmiyor Smile

Alıntı

[Resim: i7252f.jpg]

Cool

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi