Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foruma giremeyen üye
Forum üyelerinden mr.wayne giriş yapamıyormuş şifre güncelleme maili düşmüyormuş bana mail attı moderetörlerin sorununu çözmesini istiyor, kendisinin mail adresi hamitdurgut@gmail.com

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
ilksurfer, Mr.Wayne
Sn.ymhfzr, tekrar teşekkür ediyorum. Sayenizde sorun çözüldü. Sn.ilksurfer, size de ayrıca teşekkür ediyorum.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
Yasin06, ilksurfer, sparus, tekoglu, ymhfzr
Sn. Yönetim dünkü iş yoğunluğumdan dolayı yeni farkına vardığım alım satım bölümünde büyük harf kuralını çiğnediğimden dolayı tüm forumdan ve sizden özrümün kabulünü rica ediyorum.Herhangi bir kastım yoktur tamamen iş yoğunluğu ve dalgınlık tekrarının olmayacağını saygılarımla bildiririm.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Saka, Pistov
(25-01-2019, 10:06 AM)zorbey demiş ki: Sn. Yönetim dünkü iş yoğunluğumdan dolayı yeni farkına vardığım alım satım bölümünde büyük harf kuralını çiğnediğimden dolayı tüm forumdan ve sizden özrümün kabulünü rica ediyorum.Herhangi bir kastım yoktur tamamen iş yoğunluğu ve dalgınlık tekrarının olmayacağını saygılarımla bildiririm.

İmlâ kurallarından ziyade resmi gazetede yeni yayınlanan kanunları araştırmanız daha uygun olabilir Big Grin
Yada forumun hukuk bölümüne de bakabilirsiniz

Alıntı

Sayın İlksurfer;
Donanımhaber forumdan bir arkadaş bana mesaj ile ulaştı..
''merhabalar bir suredir tabancatufek.com da bazi postlari takip ediyorum, uyelik yaptim ama uyeligimle ilgili onay maili gelmedi kullanici adim ve sifrem ile giris yapmaya calistigimda da kabul etmiyor... sifremi unuttum a tikladigimda da link gondermiyor sizden ricam moderatorlere ulasip konuyu aktarabilir misiniz?
Kullanici adim: Initiale ''
Yardımcı olabilir misiniz acaba?
Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
sparus, ismicey
Sn FireStorm

1 ay önce üye olmuşlar ve aynı gün üyeliklerini aktive etmişim. Hiç mesajları yok. Email atıp yeni şifre gönderdim. Haberdar ettiğiniz için teşekkürler.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
sparus, ismicey, Malisekmec

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi