Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pendik Poligon Asya
Uzun bir aradan sonra yeniden merhaba.
Bu gün Pendik Marmara Eğitim Araştırma hastanesini oradaki medikal dükkanına giderken gözüme çarpan bu mekanın önünde durup nedir ne değildir diye bir göz atayım dedim. İçeri girdiğimde ilk göze çarpan avcılık balıkçılık malzemelerinin olduğu klasik dizayn bir dükkan oldu. Sol tarafta oturma yerlerinin ve kasa benzeri bir yerin olduğu dikkatim çekti ve içeri doğru gidip selam verdim. Bunu söyler söylemez sol tarafta ki çıkıntının arkasında kaldığı için ilk bakışta gözükmeyen üzerinde "ATIŞ VAR" yazan hafif aralık poligon kapısı dikkatimi çekti. Üç kişiden ibaret olan kadro bir bayan ve iki erkekti. Erkeklerden biri belli ki tecrübeli olan atış hocası veya mesulmüdür olan kişi idi. 
Hayırlı olsun dileklerinin ardından ellerinde ne gibi silahlar olduğunu ve ücretleri sordum.  Yerlilerden Canik, yabancılardan gloc ve sig sauer olduğunu söyledi. pekte istekli olmayan cevapları modellere inerek uzatmak istemedim. fiyatlara gelince silah mermi bizden olmak koşulu ile 2 tl, yerli silah ve mermi ile poligondan kullanılır ise 4 tl, yabancı silah ve mermi poligondan kullanılır ise 5 tl olarak belirtti.

Fiyatları piyasaya göre nispet ile  iyi gözüküyor ayrıca yer olarak da evinme yakın olması güzel. İçeri girip atış alanını ve kulvarları görmedim çünkü daha yeni 100 kişilik bir guruba eğitim vermiş ve atış yaptırmış olan hoca sözle olmasad a hal dili ile    bir de senin ile uğraşamayacağım gibisinden bakınca başka zaman ziyaret ederim diyerek çıktım.

https://www.google.com/maps/place/POL%C4...29.2625309

Bu da konumu.

Saygılar...

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
1905sss, Vefasiz, ceruh, demirci57, lenduha, harun, Mechul, alone61, kuntra, tanerzorlu01, Aksa

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi