Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 4.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canik TP9 Elite S Combat kutu açılışı
(17-07-2019, 02:01 PM)kutaysahin89 demiş ki:
(17-07-2019, 10:34 AM)LKT demiş ki: Biz daha önce denedik Sayın kutaysahin89, çalışmıştı. Ancak Canik yetkilisinden tedarik konusunda yeterli yardımı alamamıştık.

Teşekkürler Sn.LKT.

Sn.LKT. Canik satış sorumlusiyla konuştum piyasada   talep olunca tetik için çalışmalara başlanılmış bilginiz olsun.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
LKT
Başlığı tekrar baştan sona bir daha okudum, ve bir soru sormak geldi aklıma.

Sayın Red, acaba aldığınız günden bugüne kadar tabancanın boyasında atmalar oldu mu?

Yani çöl rengi olduğu için sanki kullandıkça köşelerinden, keskin kenarlarından boya zamanla aşınacak ve alttan siyahlık görülecekmiş hissi yapıyor bende.

Saygılar.

Alıntı

(17-10-2019, 01:44 PM)Ahmet Efe demiş ki: Başlığı tekrar baştan sona bir daha okudum, ve bir soru sormak geldi aklıma.

Sayın Red, acaba aldığınız günden bugüne kadar tabancanın boyasında atmalar oldu mu?

Yani çöl rengi olduğu için sanki kullandıkça köşelerinden, keskin kenarlarından boya zamanla aşınacak ve alttan siyahlık görülecekmiş hissi yapıyor bende.

Saygılar.

Sn Ahmet Efe, benim Combat 380 atımda şu an, herhangi bir boya atması veya aşınma yok boyasında. Atım sayısı biraz daha artsın yeni fotolar eklerim buraya, bakarız durumuna...

Bu arada (takip edenler için) fener ve reddot da hep üstünde, şimdilik sorunsuz çalışıyorlar.

Saygılarımla

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
Ahmet Efe, wubıh, tirendaz, Sabri, msari
(17-10-2019, 12:27 PM)kutaysahin89 demiş ki:
(17-07-2019, 02:01 PM)kutaysahin89 demiş ki:
(17-07-2019, 10:34 AM)LKT demiş ki: Biz daha önce denedik Sayın kutaysahin89, çalışmıştı. Ancak Canik yetkilisinden tedarik konusunda yeterli yardımı alamamıştık.

Teşekkürler Sn.LKT.

Sn.LKT. Canik satış sorumlusiyla konuştum piyasada   talep olunca tetik için çalışmalara başlanılmış bilginiz olsun.

Teşekkürler Sayın kutaysahin89, ancak bana kalırsa berhude çabalar artık. "Coming soon" tarzı reklam modası yavaş yavaş geçiyor, yapacakları iş çok basit; ruhsatında TP9 familyasından bir tabanca yazan herkese bu tetiği tedarik etme olanağı sağlamak. 

90'larda veya 2000'lerde yeni bir şey çıkacağı zaman önce piyasaya dedikodu verip daha sonra abartı reklam ve söylemlerde bulunan silah üreticiliği zihniyetinden sıyrılıp globalleşen dünyada geleneklerin istediği "Türk yaparsa en iyisini yapar" mottosunu benimsemeli artık firmalar.

İnşallah olumlu şeyler gerçekleşir, yoksa sadece TP9 familyasının bir silah firmasını uzun vadede ayakta tutacak gücü mevcut değil.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi