Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ödünç nişangah Sökücü (sight pusher)
Merhabalar Ahali,
Elinde mengeneli nişangah sökücü (yandan mili çevirdikçe gezi yerinden iten tip) olan var mıdır? Olan varsa bana ödünç verebilir mi? Tabii istenirse banka hesabına gereken teminat  yatırılacaktır. Bulunduğum ilde silah tamircisi bulunmadığından silahın sürgüsünü de kargolamak istemediğimden bu yolu kullanmak istiyorum. 

Şimdiden teşekkür ederim. 

Syg,

Alıntı

[Resim: Detay-glock-gezmontaj2.jpg]

Sayın Huysuz bunun benzeri bir ürün arıyor. 
Aslında silahçılarda bulunması gereken pahallı bir ürün. 
Bizde kullanılmış bir örneği olsa ödünç verirdim.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
Yasin06, Huysuz, Xlll, 1905sss, red, lenduha, Carbon12
Forumda bir üyemiz 3D printer ile buna benzer bir ürünü kendi yapmıştı.Hangi konuda paylaşmıştı hatırlamıyorum. Birazcık araştırılsa bulunur forum içerisinde.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Huysuz, Xlll
Sayın Harun,
Samimiyetinize inanıyorum. Çok teşekkürler.

Sayın Topraxxx,
Kurcalayacağım. Hatırlatma için teşekkürler.

Sadece bu konu özelinde sınırlı kalmayalım. Sadece satış kısmı da yeterli değil. Forum ödünç başlığı da eklenmeli bence. Bu alet ve benzeri şeyleri ödünç alma verme sistemi de oluşturmalıyız.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
Peacemaker, kut4, yyildiz, topraxxx, tsuba
Sayın Huysuz,

3D bastırma imkanınız olursa linkteki taslak işinizi görür sanırım.

https://www.thingiverse.com/thing:1214485

Sitenin arama kısmından daha farklı parçalar için dosyalara erişmekte mümkün.

Saygılar

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Huysuz, Sabri, tsuba
Sn. Huysuz ,

Aynı dertten bende muzdarip olup araştırmıştım, sonuç alamamıştım. Son tahlilde Trijicon sight lar 6 aydır kuzu gibi yatıyor.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Huysuz
Aliexpress'te 50 dolar civarına görmüştüm sanırım, normalde ne kadar bilmiyorum tabii.

Alıntı

(24-10-2018, 12:28 PM)Huysuz demiş ki: Merhabalar Ahali,
Elinde mengeneli nişangah sökücü (yandan mili çevirdikçe gezi yerinden iten tip) olan var mıdır? Olan varsa bana ödünç verebilir mi? Tabii istenirse banka hesabına gereken teminat  yatırılacaktır. Bulunduğum ilde silah tamircisi bulunmadığından silahın sürgüsünü de kargolamak istemediğimden bu yolu kullanmak istiyorum. 

Şimdiden teşekkür ederim. 

Syg,

Merhaba,

Silahınızın modeli nedir ?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Huysuz
(26-10-2018, 10:47 AM)DeLLyCeM demiş ki:
(24-10-2018, 12:28 PM)Huysuz demiş ki: Merhabalar Ahali,
Merhaba,

Silahınızın modeli nedir ?

Merhaba,
Silahım HS9 9mm servis.

Alıntı

Tabancanızın sürgüsünü mengeneye yan olarak bağlayıp (ya mengene ağzında plastik kaplamalar olsun, ya da sürgüyü bir bezle sarın ki çizilmesin) sökmek istediğiniz geze bir zımba (punch) çubuğunu dayayıp, hafif bir çekiçle, yavaş yavaş vurarak sökebilirsiniz. Sayısız Glock gezini bu şekilde söktüm ve de taktım.

Bu şahıs farklı bir yaklaşım sergilemiş:

Bu kişiyle aynı yöntemi kullanıyoruz:

Bu arada Glock gezi sağdan sola doğru sökülür. Yani ikinci videodaki kişi doğrusunu yapmakta.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi