Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shadow 2
Merhaba değerli forum üyeleri ; nasip olursa ruhsatım onaylanır onaylanmaz bir adet shadow 2 almayı düşünüyorum.Silahla ilgili nette neredeyse bütün videoları izledim ve sizinde fikrinizi tecrübelerinizi almak isterim aramızda bu silaha sahip olan üyelerimiz varsa özellikle gurupmanı ve çalışmasıyla ayrıca diğer artı ve eksileriyle ilgili bilgi ve tecrübelerini aktarırlarsa çok bahtiyar olurum saygılar ...

Alıntı

Sn. elratin

Shadow2'den uzak durun derim. Internette çok yorum gördüm.

Örneğin, çok vaktinizi alır, sürekli silahınıza bakmak, seyretmek, dokunmak istersiniz. Evirip çevirip hayallere dalarsınız. Işıkta çevirdikçe o alüminyum kabze değişik değişik parlar, dışarıdan deli gibi görünürsünüz.

Havaya girersiniz, vaay be ne atıcıyım ben... olursunuz, tepki alırsınız, sevimsiz olursunuz.

Pahalı hem, o para bi silaha verilir mi canım (.... adam artık iyice kıskanmaya başladı) Smile

Şimdiden hayırlı olsun Sn. elratin Smile, saygılarımla...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tanerzorlu01
Sn Red galiba shadow 2 sahibisiniz biraz bahsedermisiniz silahtan ve özellikle atış ve gurupmanından saygılar ....

Alıntı

Shadow2'im yok, ama aklımda, çok zevkle alırım onu da. Şu anda satınalma belgem hazır, Canik Combat'ı bekliyorum ben aynı hevesle (mevcut SFX'imin yanına).

Alıntı

Sayın Elratin shadow 2 ye yetişemezseniz benim satmayı düşündüğüm tertemiz belde taşınmamış shadow-1 im var satmayı düşünüyorum yedek horoz ve icra yayları ile birlikte bilginiz olsun ruhsat :Kadıköy/İstanbul.

Saygılar ,

Alıntı

Sn Sphinx3000 henüz yetişip yetişemeyeceğim netleşmedi ama yinede telefon numaram:05352243449 çağrı atarsanız ararım sizi konuşuruz saygılar ...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi