Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stoeger M3K Şarjör Uzatma Borusu
Saygıdeğer Forum Üyeleri, 

61 cm. namlulu M3K tüfeğim için +5 kapasiteli şarjör uzatma tüpü arıyorum. Yurtdışından Türkiyeye gönderim yapmıyorlar. Yurtdışına çıkan eşe dosta da silah parçası olduğu için sipariş etmek istemiyorum. 

Yurt içinde bulabileceğim (ikinci el de olur) bir yer bilen, gören, duyan varsa yardımlarınız rica olunur.

Saygılarımla.

Alıntı

(21-10-2018, 03:43 PM)Yasin06 demiş ki: 61 cm. namlulu M3K tüfeğim için +5 kapasiteli şarjör uzatma tüpü arıyorum. 

Bildiğim kadarıyla Beretta ve Benelli şarjör boruları genelde Stoeger ile uyumlu. 

+5 uzatma bulabilir misiniz bilmiyorum ama +2 ve +3'ler bizde bile var. 

(Uyum konusunu teyit gerektiriyor, emin değilim.)

Alıntı

Harun Bey Beretta Benelli grubu biribirine uyuyor fakat Stoeger' e uymuyormuş efendim ben araştırdım. İlginize teşekkür ederim.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
harun, tirendaz
Fabrika üretiyor diye biliyordum bir arayıp sorarsanız daha iyi olur. Bilmiyorum siz baktınız mı brownells da var.

Alıntı

Winchester ile uyumlu bir şeyler var mı bildiğiniz, konu açılmışken sorsam?
Saygılarımla

Alıntı

(22-10-2018, 02:20 PM)tirendaz demiş ki: Winchester ile uyumlu bir şeyler var mı bildiğiniz, konu açılmışken sorsam?

Winchester SX3 şarjör uzatma tüpü (8 fişek yapar)

https://www.tac87.com/urungrubu/sarjor-u...2461973222

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tirendaz
(22-10-2018, 12:28 PM)Shepherd demiş ki: Fabrika üretiyor diye biliyordum bir arayıp sorarsanız daha iyi olur. Bilmiyorum siz baktınız mı brownells da var.

Sn. Shepherd,

Fabrika uzatma tüpü üretmiyor sormuştum. Direk şarjör değişimi yapıyorlar 7+1 olarak. 

Brownells Türkiyeye gönderim yapar mı bilmiyorum ama hem fiyatı, hem de silah parçası olması hasebiyle şarjörün gümrüğe takılacağı kesin gibi.

Kargo ile beraber 100$ fiyat çıkıyor. $ olmuş 5.67 TL. Elime ulaşacağını bilsem önemli değil de şu durumda riske girmeye değer mi bilemedim açıkçası. Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.

Sağlıcakla.

Alıntı

Sayın Yasin06, zamanında ben de M3000 için bu şarjör uzatma tüpüne bayağı bir mesai harcamıştım. Baktığım kadarıyla Brownells' te şu an size uygun bir kit yok. En yakın kit şu linkteki :

https://www.brownells.com/shotgun-parts/...87915.aspx

Ancak buna da ekstra nut almanız gerekiyor ki o da stokta yok. Mesajınıza cevap yazmama neden olan da bu nut çünkü elimde bir adet var. Eğer kiti almaya karar verirseniz bana info@ayhanhusrev.com' dan ulaşın, nut'u size hediye ederim. Ben de atıl duracağına sizin işinize yarasın. Elimdeki ürün şu :

https://nordiccomp.com/categories/mxt-ex...00-series/

Saygılar.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
tirendaz, Yasin06, Murata, red
Sayın husrev,

Bana tam da lazım olan nut bu işte. Nasıl bir güzellik yaptığınızı bilemezsiniz. Boru önemli değil onu kendim bile yapabilirim ama nut problemini bir türlü aşamıyordum. 

Dediğiniz gibi Brownells' da da kalmamıştı. 

Çok çok teşekkür ederim ama lütfen bir ücret belirleyin. Karşılıksız kabul etmek istemem.

Çok sevindim tekrar tekrar teşekkürler. 

İletişim bilgilerimi mail adresinize yolluyorum.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
husrev
Sn. husrev,

Nordic Components Stoeger M3000/M3K Nut' um elime ulaştı. Çok çok teşekkür ediyorum. Umarım bir forumdaşın ihtiyacını giderip onu mutlu etmek banada nasip olur. 

https://nordiccomp.com/categories/mxt-extension-nut-stoeger-m3000-series/

[Resim: PSX-20181103-162114.jpg]

Şarjör borusunu da somuna uygun şekilde istediğim uzunlukta yapmaya çalışacağım. İç çapı 23 mm. olan Yaklaşık 35 cm boruya ihtiyacım olacak. Bulması imkansız değil ama zor olan, derin delme için 23X3500 mm. matkap ucunu temin ettiğim zaman çalışmalara başlayacağım. At tamam geriye kaldı 4 nal.  Big Grin 

Saygılarımla.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
red, tirendaz, husrev, karabasan

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi