Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sig sauer p226 vs cz shadow 2
Merhaba değerli forum üyeleri ; ikinci tabancamı almak için evraklarımı emniyete verdim.Alacağım silaha karar veremediğim için sizinde fikirlerinizi almak istiyorum p226 ve shadow 2 arasında kaldım.Silahım taşıma ruhsatlı olacak ama ağırlığın ve büyüklüğün hiç önemi yok, neden bu iki silah diye soracak olursanız ben silahımı sadece hedef atıcılığı için kullanacağım.Forumda gurupman konusunda özellikle sn Lupus un yazdıklarını okuyunca p226 öne çıkıyor ama karşına shadow 2 çıkarsa durum neolur.Yani ilk tercihim grupman özellikleri lütfen değerli  yorumlarınızı esirgemeyin lütfen saygılar .....

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
taarruz
Merhaba,
Yalnızca hedef atıcılığı için kullanacaksanız zengin aksesuar seçeneği ve modifiye imkanı ile Shadow 2 öne çıkacaktır.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
shelby
Sn. Elratin

P 226 Srt tetik kiti ile çok keyifli poligon saatlerine sebep olsa bile Sig Sauer in atıcılık için öncelikli önerisi değildir. Tam boy bir görev silahı olarak, 950 gr. lık ağırlığına rağmen doğru seçilmiş bir iç kılıfla tüm gün rahatlıkla taşınabilecek bir tabanca. Shadow 2 ise üretim amacı ve teknik alt yapısı sebebi ile kutusundan çıktığı andan itibaren poligonda insanı çok mutlu edecek bir silah. Ancak taşımak için 1350 gr. ağırlığı bir yana kontrollerin büyüklüğü ve yapısı ile bırakın iç kılıfla taşımayı dış kılıfta bile 1-2 saaten sonra zulüm olur. Ha taşınmaz mı? Dezert Eagle taşıyan 1,75 lik adam görmüşlüğüm var bu da burda dursun  Big Grin . Şunuda belirtmek isterim modifiye etmek isterseniz derya deniz.

Özetle; Amaç poligonsa kesinlikle CZ, tek silah her iş yapsınsa P226.

Saygılar.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
Kıraç Ata, alone61, shelby, taarruz, PersonalDefence, Shepherd
Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.Belirtmediğim diğer bi konu ise p226 97 model 16 000 tl shadow 2 ise 2018 mke çıkışlı  26 000 tl bu konuda ne dersiniz saygılar ....

Alıntı

Sn. Elratin
Bu fiyatlar ne böyle Allah aşkına ?

Alıntı

Bu fiyatlara hiçbirini almayın. Temiz bir CZ75 B ya da Tisaş 1911 bulup modifiye edin, artan para da mermiye gider...

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
alone61, PersonalDefence, ERDAL
Evet fiyatlar aynen böyle hemde 16000 e ss yi hatır icabı alacağız eğer alırsam.Bitane matte stanless cz 75 bulsam onuda alabilirim saygılar

Alıntı

Evet fiyatlar aynen böyle hemde 16000 e ss yi hatır icabı alacağız eğer alırsam.Bitane matte stanless cz 75 bulsam onuda alabilirim saygılar

Alıntı

Sn elratin

Şahsi fikrim, P226 sıfırı 3500$ olduğu düşünüldüğünde temiz bir P226 için 2000-2500$ kabul edilebilir. Ancak 4300$ lık CZ için yorumsuz kalmak istiyorum, benzer fiyata SS 1911 ler satıldı.
Şunu belirmeden geçmek istemiyorum canım Ülkemin vergi sisteminde silah sahibi hele ithal silah sahibi olmak mantıkla değil duygular ile açıklanabilir üzerine çıldırmış kur eklenince çılgınlıkla ifade edilebilir. Velhasıl fiyat tamamen duygusal bir konu bizler ne desek boş.

Saygılar.

Alıntı

Sn Kut4 evet ancak duygularla açıklanabilecek bi durum .Dediğim gibi eğer matte stanles bir cz 75 bulursam alacağım fakat nette tek birtane denk gelmedi hep kaplama yapılmış saygılar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi