Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni tüfeğim RETAY Masai Mara 12 Ga
Sayın Sabri;
Takip ettiğim kadarı ile tüfekler konusunda üstat seviyesindesiniz.Ben taşıma ruhsatlı iki silah sahibi olarak her av bayisine gittiğimde tüfekler de çok dikkatimi çekmiştir.Fakat tüfek kelimesinin T'sinden anlamam.Ama atış videolarında ve görselliklerde hoşuma gidiyor.Sordum fiyatları fiyatlar değişiyor.Ben avlanmaya çıkmayacağım.Atış alanında veya ormanda hedefe atış yapacağım.Sesine hasta oldum tüfeklerin ve tabii görsellik olarak ta
Evet kendi acemiliğimi anlatmaya çalıştım.Giriş aşamasında bana ne tavsiye edersiniz
saygılar selamlar

Alıntı

(11-07-2019, 05:45 PM)recete74 demiş ki:    Takip ettiğim  kadarı ile tüfekler konusunda üstat seviyesindesiniz. .Giriş aşamasında bana ne tavsiye edersiniz

Sn. recete74,

Estağfurullah, üstad olmak için daha 10 fırın ekmek yemem lazım, ben sadece "meraklı"yım. Her yeni üye gibi sabırsızsınız. Konu ile ilgisi olmayan yerlerde soru soruyorsunuz, LÜTFEN KONU BAŞLIĞI İLE İLGİSİ OLMAYAN YAZI YAZMAYINIZ. Sizin yazınızdan önce önemli bir konu paylaştım, çoğu üyenin gözünden kaçacak. Önce bu forumdaki zengin içeriği okumanızı tavsiye ederim. En üstteki BÜYÜTEÇ işaretine basıp forumda arama yapabilirsiniz. Bu forumda hiç kimse size tavsiyede bulunma vebalini almaz. Seçiminizi kendiniz yapacaksınız.
Okumaya şuradan başlayabilirsiniz:

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN YİVSİZ TÜFEK SEÇİMİ

YİVSİZ TÜFEKLERDE PRATİK BİLGİLER

Saygılar

Alıntı
9 üye teşekkür etti:
Alphawolf, mimaslan, marlinspike, emrerd, 1905sss, recete74, Kara45, al-me, LAMRETOEJ
(11-07-2019, 07:57 PM)Sabri demiş ki:
(11-07-2019, 05:45 PM)recete74 demiş ki:    Takip ettiğim  kadarı ile tüfekler konusunda üstat seviyesindesiniz. .Giriş aşamasında bana ne tavsiye edersiniz

Sn. recete74,

Estağfurullah, üstad olmak için daha 10 fırın ekmek yemem lazım, ben sadece "meraklı"yım. Her yeni üye gibi sabırsızsınız. Konu ile ilgisi olmayan yerlerde soru soruyorsunuz, LÜTFEN KONU BAŞLIĞI İLE İLGİSİ OLMAYAN YAZI YAZMAYINIZ. Sizin yazınızdan önce önemli bir konu paylaştım, çoğu üyenin gözünden kaçacak. Önce bu forumdaki zengin içeriği okumanızı tavsiye ederim. En üstteki BÜYÜTEÇ işaretine basıp forumda arama yapabilirsiniz. Bu forumda hiç kimse size tavsiyede bulunma vebalini almaz. Seçiminizi kendiniz yapacaksınız.

Sayın Sabri;
     Hani derler ya yerden göğe kadar haklısınız diye ,işte tam da bu an için söylenmiş.Öncelikle bu aceleciliğimin ,kestirmeden gitmeye çalışmamın tepkisini,nezaket sınırları içinde verdiğiniz için teşekkür ederim.Ne kadar mütevazi olduğunuz buradan da belli oldu   
      Fakat bende mesajımda 'Evet kendi acemiliğimi anlatmaya çalıştım'diyerek kendimi kurtarmaya çalışmıştım.Demek ki kurtaramamışım Big Grin Big Grin

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
emrerd
Sn:Sabri

Geçmiş olsun,şifalar dilerim.

Sn. recete74

61.01@mynet.com adresine mail atabilirseniz sizle tanışmak isterim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Sabri
(11-07-2019, 10:09 PM)recete74 demiş ki:
(11-07-2019, 07:57 PM)Sabri demiş ki:

Sn. recete74,

Sayın Sabri;
     Hani derler ya yerden göğe kadar haklısınız diye ,işte tam da bu an için söylenmiş.Öncelikle bu aceleciliğimin ,kestirmeden gitmeye çalışmamın tepkisini,nezaket sınırları içinde verdiğiniz için teşekkür ederim.Ne kadar mütevazi olduğunuz buradan da belli oldu   
      Fakat bende mesajımda 'Evet kendi acemiliğimi anlatmaya çalıştım'diyerek kendimi kurtarmaya çalışmıştım.Demek ki kurtaramamışım Big Grin Big Grin

Sayın Sabri;
     İlk atışım veee tüfek alacağım.Lutfen videomu sonuna kadar izleyin.Sayın fuat_61 sağolsun.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
1905sss
Kulaklar niye boynunuzda asılı duruyor Smile

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Alphawolf, Dost, recete74
Sayın 1905sss;
Çok dikkatlisiniz.Px 9 ile atış yapmıştım,cıkarmıstım.Dahs dikkatli olacam .Teşekkürler

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
1905sss
Doğru kararları için moderatörlerimize teşekkür ederim.

1. Burasının ciddi bir platform olmasını korumamız lazım, ciddiyetsizliğin yeri olmamalı
2. Gereksiz alıntılar hem server'da şişkinlik hem de görüntü kirliliği yapıyor
    Sayın ilksurfer yazdı: http://www.tabancatufek.com/forum2/showthread.php?tid=2118&pid=352277#pid352277
3. Bir amaca yönelik konu başlığında farklı konulu yazılar yazılması, konu bütünlüğünü bozuyor, forumun arama özelliği 
    kullanılarak ilgili konu başlığı seçilebilir veya yeni konu başlığı açılabilir

Alıntı yapılan yazımda bu konularda uyarıda da bulunmuşum ama maalesef kaale alınmadı

Sürç-ü lisan ettiysem affola

Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Dost, red

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi