Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TP9 Elite Combat
Malum satış sitelerinin birinde, 2. el bir combat var. 4000 tl fiyat yazmış vatandaş, İstanbul da. 2 aylıkmış, sahra rengi. Belki almayı düşünen var ise faydası olur.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Bren Lazoli

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
mimaslan
ABD Başkanı Donald Trump'un oğlu JR Trump, Indianapolis/ABD'de düzenlenen NRAAM fuarında Canik stadına gelip Türk üretimi tabancaları incelemiş. Elindeki de 749,99 $ etiketle Century Arms tarafından satışta olan TP9 Elite Combat Executive.

[Resim: D5-Jxe-Al-WAAAWOpu.jpg]

Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Bren Lazoli, lenduha
(26-04-2019, 08:52 PM)Triggernazi demiş ki:

Bu videoya göre yeni modelin adı Elite Combat PVD. Namludaki PVD kaplamadan alıyor adını demek. Bir de sanırım susturucu bağlantı dişlerini amerikalıların istekleri doğrultusunda değiştirmişler.

Alıntı

Arkadaşlar merhaba,

Dün Göktürk Poligonda bir amatör atış etkinliği vardı. Canik etkinliğe tanıtım amaçlı dahil olmuştu. Oradaki yetkiliye Combat Executive model Türkiye'de ne zaman satışa sunulur diye sordum. Bana Executive modeli sadece fuar için yaptıklarını ve seri üretime girmeyeceğini söyledi.

Paylaşmak istedim, Sevgiler.

Alıntı

Tekrar merhaba arkadaşlar,

Küçük bir güncelleme, silahım 450 atım oldu. Şu ana kadar herhangi bir problem yok.

Her atımdan sonra temizlik yapıyorum. Temizlik yaparken boş kovan fırlatıcının (extractor) iç tarafını, fişek tablasını ve namlu rampa ve karşısındaki dik açılı bölümleri iyi temizlemek gerekiyor. En çok kirlenme o bölümlerde oluyor. Elbette namlu içini de unutmamak lazım bu kirlenme bölgelerini sayarken.

Selamlar, saygılar..

Alıntı

(29-04-2019, 10:40 AM)Koca demiş ki: .... seri üretime girmeyeceğini söyledi.

Executive Amerika'da satışa sunulmuş gibi görünüyor.

Bir de ONE serisi çıkarmışlar, kutu içeriğini azaltıp (bir şarjör bir sırtlık), fiyatı gebertmişler iyice...

Sub Elite yok Amerika'da halen piyasada?

Alıntı

Bunlar niçin yalan söylüyorlar böyle ben anlamıyorum ne kadar sinir bozucu bir durum,sanki patentini çalıp kopyasını üretecekte adam..

Alıntı

(24-05-2019, 12:02 PM)red demiş ki:
(29-04-2019, 10:40 AM)Koca demiş ki: ...

...

Bir de ONE serisi çıkarmışlar, kutu içeriğini azaltıp (bir şarjör bir sırtlık), fiyatı gebertmişler iyice...

...

ONE serisi inceleme videoları başlamış. Aşağıda merak edenler için bir link paylaşıyorum.
MSRP (Üreticinin önerdiği satış fiyatı) SF için 299 USD, SF Elite için 329USD.

Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi