Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HUSAN M71 MALAZGİRT 410 cal (yeni kasa)
(15-09-2018, 01:19 PM)harun demiş ki: http://www.mossbergturkiye.com/modeller/...i-tufekler

Haberimiz var, olmaz mı Sayın Harun. Ben 12GA'dan vazgeçmem ama arkadaşlarımı çok sevindirdiniz...

Alıntı: Ama illa "düzgün çalışmasa da şarjörlü olsun" diyorsanız, bilemem...

Hiç o kafada değiliz, merak etmeyin. Cüneyt Arkın - Aytekin Akkaya filmi çekmeyi amaçlamıyorduk, hobi tüfeği arıyorduk. 

Saygılarımla...

Alıntı

Efendim, 'Şarjörlü' ile kendi çapımızda Tacticool olabiliyoruz. Az gelişmişliğin gözü körolsun. Elin adamı işin hakkını veriyor biz anca şarjör hayal edebiliyoruz.

[Resim: d4c.jpg]

Bu arada, Şarjörlü hastalığının tedavisini öğrendim. Gerçek bir AK veya AR ile atış yapıldığında anında geçiyormuş. Bir daha Şarjörlü bir yivsiz görmek bile istemiyorsunuz dediler. (Söyleyenin yalancısıyım)

Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ducak
Aslında bende ters etki yaptı. Bir köşede duran Barak'ı ülkemiz şartlarında antrenmana devam için eskisinden sık kullanır oldum:

one-thousand-one (bam!)
one-thousand-two (bam!)
..
one-thousand-five (bam!)

...

Bu arada üzeri kalabalık "taktikal" silah görünce aklıma hep şu gelir:

[Resim: E1_Ep0_Z5h_400x400.jpg]

TP9 Elite Combat konusuna görecektim ancak ciddiyeti bozulmasın diye tutmuştum kendimi.

Hoşgörünüz ve saygılarımla.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
FRD, Carbon12, mimaslan, JoTuN, Guven Guven, cevik1911, aseyhan
(16-09-2018, 03:58 PM)lenduha demiş ki: TP9 Elite Combat konusuna görecektim ancak ciddiyeti bozulmasın diye tutmuştum kendimi.

Hoşgörünüz ve saygılarımla.

Öyle ölmem Sn. lenduha, füze atın Wink

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lenduha
Estağfurullah Smile

Alıntı

Sn Ahmet Özalp.

Şarjörlü AR/AK tüfeklerim olmadı.Sağ olsun forumuzun güzide üyelerinin tüfekleri ile atış yapmışlığım var.Elinize gerçek AK-47-AK-101 alınca hatta Çayna yapımı Norinco imali M4A1 ile atış yapınca dürbünlü , dürbünsüz benelli bile yavan gelebiliyor.

İlle de tepen olsun diyorsanız SVD Druguov.Mosin Nagant ve Vepr bile (7.62X54) o kadar tepmiyor.Bir de alev gizleyensiz sivil model olunca (Tigr) tamam.Namlunun önünde sanki jet motoru patlıyor oha demeye kalmadan dürbünün PSO-1 körüğünü gözlükte hissedince araya koyduğunuz beş santimin yetmediğini fark ediyorsunuz.İkinci atışta ise adapte oluyorsunuz.

Bu tepme işini merak edenler için sanırım namlunun üçte biri kadarının yivsiz olmasıyla alakası olabilir diye düşünüyorum.

Bilgisayar gelmişken ben şu videoları bir editleyeyim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Ahmet Özalp
Wink 
Cevat KELLE  Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi