Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HUSAN M71 MALAZGİRT 410 cal (yeni kasa)
Yeni aldığım tüfeğimin test atışlarını yaparken Talihsizlik diye adlandırdığım olay yaşandı,11. Atışını yapamadan 2 parça oldu ,  olayın nasıl meydana geldiği videoda , biraz şiveli mizahda var Smile

Hemen akabinde fabrikayı aradım hammaddede bir sorun olduğunu söyleyip tüfeği geri istediler 
Tüfeği  geri gönderdim , geldiğinde bu konu başlığı altında atışlarına ve modifiyesine eğer sağlıklı çalışırsa devam edeceğim

Saygılarımla

Alıntı
39 üye teşekkür etti:
Carbon12, Triggernazi, DKMNHMT, FRD, alone61, 1905sss, sirflayer, tirendaz, OCEANBORN, yyildiz, blacksea, mimaslan, harun, 6patlar, karabasan, PersonalDefence, tugrul, Surmene, osman08, bilhan, sem, Kara45, topraxxx, wubıh, _X0X_, sparus, ThePulchra, mehmetstar, emre76, maho07, lenduha, husrev, alpago, orhancengizk, celik60, matador, kepenek50, ducak, MuRaT_6606
Samimiyetinize dayanarak bu videoyu ekliyorum. Umarım pot kırmamışımdır. Fakat videoda şiveden olsa gerek, aklıma gelen ilk şey bu video oldu. Geçmiş olsun.

Saygılarımla.

Alıntı
19 üye teşekkür etti:
SSSalih, V-Ozdemir, tirendaz, yyildiz, mimaslan, JoTuN, Surmene, osman08, sem, wubıh, _X0X_, sparus, ilksurfer, XXAHMETXX, alpago, celik60, kepenek50, ducak, xlcod3r
Size çok geçmiş olsun. Bunu tüfek diye imal edip satan firmaya da yazıklar olsun

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
V-Ozdemir, mimaslan, 1905sss, tirendaz, karabasan, sem, mehmetstar, alpago
Çok geçmiş olsun. Durumu fark edip tetiğe basmamanız büyük talih. Allah korumuş. Nasıl bir ham madde imiş çok merak ediyorum.

Alıntı
9 üye teşekkür etti:
V-Ozdemir, OCEANBORN, 1905sss, tirendaz, karabasan, sem, topraxxx, sparus, alpago
Bir yerlerde TT Forum için şöyle bir tanım vardı:

"yerli silah üreticilerinin yıllardır koşturduğu başıbozuk atlara hooo diyen silahseverlerin forumu."

Çok hoşuma gitmişti, şimdi aklıma geldi.

Saygılarımla

Alıntı
21 üye teşekkür etti:
turion64, 1905sss, Surmene, FRD, Red Kit, sem, topraxxx, _X0X_, Alphawolf, alone61, harun, mehmetstar, AteşErim, mimaslan, karabasan, maho07, bilakiss, alpago, orhancengizk, kepenek50, xlcod3r
Ham madde sorunu olması çok kötü. Herhalde bu durumda aynı madde ile üretilmiş tüm tüfekleri geri çekeceklerdir. Big Grin
Kalite kontrol esnasında ağır dolularla test yapılsa bu tür hatalı üretim fabrikadan çıkmadan tesbit edilir. Yoksa HUSAN müşteriyi denek olarak mı kullanıyor Huh
Yerli malı tüfeklerden uzak durmakla ne kadar doğru yaptığımı her geçen gün daha iyi anlıyorum.
Saygılar.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
1905sss, mehmetstar, topraxxx, serdaraktas, sparus, alpago, orhancengizk
(12-09-2018, 03:15 AM)Ahmet Özalp demiş ki: Ham madde sorunu olması çok kötü. Herhalde bu durumda aynı madde ile üretilmiş tüm tüfekleri geri çekeceklerdir.  Big Grin
Kalite kontrol esnasında ağır dolularla test yapılsa bu tür hatalı üretim fabrikadan çıkmadan tesbit edilir. Yoksa HUSAN müşteriyi denek olarak mı kullanıyor  Huh  
Yerli malı tüfeklerden uzak durmakla ne kadar doğru yaptığımı her geçen gün daha iyi anlıyorum.
Saygılar.

Merhaba Ahmet Bey,

Çok haklısınız;  benimde elimden birçok yerli markanın tüfeği geçti. Son olarak şu kararı aldım;  bir tane ithal yivsiz alıp olayı bitirmek...

İnsan çoluk çocuğunun güvenliği için aldığı tüfeğe güvenemedikten sonra ne anlamı var  ?

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
tirendaz, topraxxx, serdaraktas, lenduha, alpago
(12-09-2018, 08:51 AM)mehmetstar demiş ki:
(12-09-2018, 03:15 AM)Ahmet Özalp demiş ki: Ham madde sorunu olması çok kötü. Herhalde bu durumda aynı madde ile üretilmiş tüm tüfekleri geri çekeceklerdir.  Big Grin
Kalite kontrol esnasında ağır dolularla test yapılsa bu tür hatalı üretim fabrikadan çıkmadan tesbit edilir. Yoksa HUSAN müşteriyi denek olarak mı kullanıyor  Huh  
Saygılar.

Merhaba Ahmet Bey,

Çok haklısınız;  benimde elimden birçok yerli markanın tüfeği geçti. Son olarak şu kararı aldım;  bir tane ithal yivsiz alıp olayı bitirmek...

İnsan çoluk çocuğunun güvenliği için aldığı tüfeğe güvenemedikten sonra ne anlamı var  ?

Bende sizinle aynı fikirde idim yerli markalardan bıkkınlık gelince Benelli nova  aldım, aşırı memnun kaldım severekde kullanmaya devam ediyorum  ama herzaman şarjörlü tüfeklere bir ilgim vardı, bu ilgim hiç azalmayınca tekrardan yerlibir markaya dönüş yaptım  , yapmaz olaydım 
Yetkiliyi aradığımda buhafta bu 3. Sorun hammadde de sorun olduğunu söylemeleri , bukadarda olmaz dedirtti , bukadar basit olmaması lazım

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
topraxxx, 1905sss, bilhan, mehmetstar, alpago
Geri tepmesinin az olması ve fişeğinin nisbeten ucuz olması sebebiyle 36 ga şarjörlülere heves etmiştim bir aralar.Fuarlarda ve youtube da Husan'ın tanıtımını yapan şahsın gayrı ciddi, ukala tavırları markadan soğutmuştu beni.İyi ki almamışım.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
cevik1911
(12-09-2018, 11:53 AM)V-Ozdemir demiş ki:
(12-09-2018, 08:51 AM)mehmetstar demiş ki:
Saygılar.

Merhaba Ahmet Bey,

Bende sizinle aynı fikirde idim yerli markalardan bıkkınlık gelince Benelli nova  aldım, aşırı memnun kaldım severekde kullanmaya devam ediyorum  ama herzaman şarjörlü tüfeklere bir ilgim vardı, bu ilgim hiç azalmayınca tekrardan yerlibir markaya dönüş yaptım  , yapmaz olaydım 
Yetkiliyi aradığımda buhafta bu 3. Sorun hammadde de sorun olduğunu söylemeleri , bukadarda olmaz dedirtti , bukadar basit olmaması lazım
Dediğiniz gibi;  mesele basit olmamalı bu şekilde;  bu olay kendinizi savunmanız gereken bir durum içerisindeyken olsaydı ne olacaktı  ?  Allah korusun;  hayatınıza yada sevdiklerinizin hayatına malolabilirdi...

Diğer konuya gelirsek; elimdeki yerli tüfekleri artık hobi amaçlı olarak kullanacağım. Diğer taraftan da, savunma amaçlı olarak Benelli Supernova, Nova yada Mossberg alacağım imkanım olduğu zaman...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tirendaz

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi