Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ses tabancası sorunsalı...
Merhabalar,
Yeri burası mı tam emin olamadım ama sormak istiyorum. Taşıma ruhsatlı bir tabancam olmasına karşın iş köpeğimi tabanca sesine duyarsızlaştırmak için IPO sınavlarında kullanılan 6mm mermi atabilen bir tabanca edinmek istiyorum. Biraz araştırma yapımca Zoraki R1 2.5 inç toplu ses tabancası ile karşılaştım. Önerir misiniz? Alternatif bir ürün bulabilir miyim? 

Şimdiden teşekkürler...

Alıntı

Sayın zucchero, Zoraki R1 toplu tabanca ve türevleri 9mm kurusıkı mermi atmaktadır.Gerçek silah sesine çok yakındır.Piyasada ki en sağlam markalardan birisidir.

Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
tirendaz, zucchero
Sayın zuccerho, toplu kurusıkılarda genellikle ses daha az çıkıyor youtube ta çeşitli şarjörlü ve toplu kurusıkıların ses karşılaştırmaları mevcut , benim tavsiyem zorakinin şarjörlü modellerini almanız olacaktır , 914 ve918 sahibiyim her ikisi de 1000 er atımı geçti zorakiler piyasanın en iyileri. İllaki toplu olsun diyorsanız özkursan 928 e bakmanızı öneririm 9 pak lara göre daha uzun bir kovanı var ancak mermileri biraz pahalı ama çok yüksek ses yapar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
zucchero
(22-08-2018, 08:53 AM)absc42 demiş ki: Sayın zuccerho, toplu kurusıkılarda genellikle ses daha az çıkıyor youtube ta çeşitli şarjörlü ve toplu kurusıkıların ses karşılaştırmaları mevcut , benim tavsiyem zorakinin şarjörlü modellerini almanız olacaktır , 914 ve918 sahibiyim her ikisi de 1000 er atımı geçti zorakiler piyasanın en iyileri. İllaki toplu olsun diyorsanız özkursan 928 e bakmanızı öneririm 9 pak lara göre daha uzun bir kovanı var ancak mermileri biraz pahalı ama çok yüksek ses yapar.

Sn absc42,
Sınavlarda 6mm lik ses mühimmatı kullanılıyor o yüzden bu ses seviyesinin çok da üzerine çıkmak istemiyorum açıkçası. Önerileriniz için teşekkürler...

Alıntı

(21-08-2018, 06:51 PM)topraxxx demiş ki: Sayın zucchero, Zoraki R1 toplu tabanca ve türevleri 9mm kurusıkı mermi atmaktadır.Gerçek silah sesine çok yakındır.Piyasada ki en sağlam markalardan birisidir.

Saygılarımla.

Sn topraxxx,

Bilgi için teşekkür ederim...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi