Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yerli Üretim Döner Şarjörlü Wattozz Shotgun
https://www.haberturk.com/turk-yapimi-milli-tufek-abdnin-tahtini-sarsacak-2105608-ekonomi

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro
Haberin ilk paragrafında muadilinden daha iyi bir ürün olduğu yazmış. Maşallah... Neyin daha iyi olduğunu bilmesek de aldık kabul ettik.

Ama sonrası olduğu gibi sağa sola racon kesme, eleştiri yapanlara atar-gider. Yahu bu neyin kafası?

Rahmetli dedemlerin nahiyesinde tek bir cami vardı. Bayram namazına mecbur oraya giderdik. İmamın vaazda bir dövmediği kalırdı cemaati. Kerkesi bir küfeye koyar, vurur da vururdu.

Bu da o hesap. Arkadaş, eleştirenler seni rahatsız ediyorsa kulağını kapat o zaman. Bana ürününün teknik yönlerini tanıt. Önce neden bu av tüfeğini çakma asker kostümlü gencin eline verdiniz oradan başla. Sonra git Hiçkok amcanın 23 dakikalık SRM videosunu izle, sen de benzer şekilde bizi aydınlat. Hatta gönder bir tane, o karşılaştırsın... Ama yok, ya baştan bunların ürettiği her şeyin "dünyanın en iyisi" olduğunu kabul et, ya vatan haini ol.

Saygılarımla.

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
Ktenology, sparus, Cem1964, Alphawolf, harun, blueokkes, 1905sss, Murata, dr.kara, mehmetstar, m16a2, ThePulchra, madenci08, topraxxx
SRM'nin bir çok özelliğini taşımadığı ilk bakışta görülüyor. El kabzesi pratik değil, dipçik kullanışlı görülmüyor bence kötü bir taklit olmuş. Sn lenduha'nın dediği gibi neresi daha iyi merak ediyor insan.

Saygılar

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
lenduha, mehmetstar, topraxxx
Yahu, bunların bütün ürettikleri malların ismi vatoz (pardon Wattozz) mu?
Şok silahı yapıyor Wattozz, yivsiz yapıyor Wattozz...

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
tirendaz, blueokkes, 1905sss, lenduha, Alphawolf, iso, mehmetstar, topraxxx
(16-08-2018, 01:28 PM)lenduha demiş ki: Ama yok, ya baştan bunların ürettiği her şeyin "dünyanın en iyisi" olduğunu kabul et, ya vatan haini ol.

Elin şeyini görmeyen, kendininkini ŞEY zannedermiş.

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
bilhan, mimaslan, lenduha, madenci08, rallier_61, Alphawolf, mehmetstar, ThePulchra, Triggernazi, topraxxx

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Alphawolf, bilhan, mehmetstar
(16-08-2018, 05:03 PM)harun demiş ki: Yahu, bunların bütün ürettikleri malların ismi vatoz (pardon Wattozz) mu?
Şok silahı yapıyor Wattozz, yivsiz yapıyor Wattozz...

Bağcılar'da oturan, 15-24 yaşları arasında, BMW E34 kasa hastası arkadaşların instagram/twitter/knight online nickleri gibi bir isimlendirme olmuş.

Bir kişi hariç kimsenin 'Vaaay çok ince kelime oyunu, watt güç birimi, vatoz da tehlikeli hayvan, bu ürün de güçlü ve tehlikeli olmalı' diyeceğini sanmıyorum. O kişi de muhtemelen eseriyle gurur duyuyor.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
Guven Guven, Alphawolf, harun, mehmetstar
Silah firmasinin böyle bir beyan vereceğini sanmıyorum. Gazetecilik sektörünü bilenler bilir, olayı olağandan çok farkli lanse ederek 'tık' almaya çalışırlar. Türkiyede basın ne yazık ki çok yetersiz ve yanıltıcı.

Alıntı

Merhaba,

Tavor'un yeni satışa sunduğu yivsiz tüfek ile aynı mekanizmaya sahip bir tüfek bu...

Lakin anlamadığım birşey var;

Milli olmasını filan geçtim; bu alttan çevirmeli şarjör değiştirme sistemi ne kadar pratik onu anlamadım. panik anında çok kafa karıştırır gibi duruyor,

Saygılarımla,

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
lenduha, Shepherd
Bu yazıyı Hürriyet gazetesinden alıntılıyorum.Ayağınızı denk alın bilip bilmeden konuşmayın.Eleştirecekseniz de açıklarmış Big Grin

"Mantıklı eleştiriye her zaman açığız"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın,"Dünyaya yüksek teknolojiyle, markaya, tasarıma dayalı ürünler satıyor olacağız" sözlerini hatırlatan Albayrak, her zaman her türlü mantıklı eleştiriye açık olduklarını fakat hayatında bir çay kaşığı bile üretememiş insanların kötü maksatlı eleştirilerine kapalı olduklarını da sözlerine ekledi.

Albayraklar Şirketler Grubu CEO su Sertan Ayçiçek ise Amerikan silahlarının daha üstünlerini yapmaya devam edeceklerini belirterek, "Bize sizi öldürürler, yaşatmazlar diyorlar. Biz bunlara sadece gülüyoruz. Allah ın dediği olur; buyursunlar bekliyoruz. Öleceksek de vatan için ölelim" dedi.

Haberin 2. paragrafından sonrası okurken midem bulandı kapattım.Oyüzden tamamını paylaşmıyorum sıkıntıya girmesin forum diye Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi