Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GİRSAN MC 18
GİRSAN firmasının TÜRKİYE'nin en ince tabancası sloganıyla tanıtmaya başladığı 17 şarjör kapasiteli yeni modeli. Saygılar
[Resim: Screenshot_20180709_183418.png]

[Resim: Screenshot_20180709_183357.png]

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
defender45acp, drmehmet, Ketum, cirido, sparus
Havalı tabanca şarjörü gibi .

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
scarface4086, gunner.1, mimaslan, karabasan, Ketum
Benim anlayamadığım Türkiye'nin en ince tabancası da; neresi en ince ? Burada söz konusu olan genişlik gövde eni değil midir ? Sürgünün namlu ucuna denk gelen eni 20mm olan tabancanın gövde eninin en ince tabanca olarak lanse edilmesini anlayamadım. Huh Benim zır cahilliğimden olsa gerek... 

[Resim: Screenshot_20180709-193359.jpg]
Kaynak: Girsan Instagram Resmi Hesabı

Türkiye'nin en ince tabancası denilince Malko Linge'nin adı sanı bilinmez "ultra-ince tabancası" gibi ütopik bir beklenti içerisindeydim ancak MC 18 beklentimin karşısına maşallah tosuncuk gibi çıktı. 33mm en ile Türkiye'nin en ince tabancası nasıl oluyor; ben anlayamadım. Dediğim gibi, benim zır cehaletim işte... 

[Resim: mc18.jpg]
Kaynak: Girsan Resmi Web Sitesi - http://girsan.com.tr/project/mc-18

Saygılarımla...

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
mimaslan, cirido
[Resim: MC18_POPUP.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
drmehmet
Airsoft şarjörü ile, çıtayı bir basamak daha üste taşımışlar. Brawooo.

Saygılarımla.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
mimaslan, serdaraktas, drmehmet, usame, Kimble, lenduha
Eh  biz forumda kurusıkıdan silah yapmayı konuşursak adamlarda bu işi öğrenirler abi... Big Grin

Alıntı

W.Germany Sig Sauer gövdeli Beretta... Böcek kartal boynuz aradı gözlerim Big Grin

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
defender45acp, serdaraktas, demirci57
Firmalarımız neden küçük veya compact tabanca yapmıyor? Glock 43, HS sub-compact tarzında bir model çıkarsalar ya!

Saygılarımla.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
scarface4086, Ketum, orpeus, mimaslan, mbulat26, Yasin06
(11-07-2018, 08:31 AM)karabasan demiş ki: Firmalarımız neden küçük veya compact tabanca yapmıyor? Glock 43, HS sub-compact tarzında bir model çıkarsalar ya!

Saygılarımla.

Sayın karabasan,
Hedef kitlenin genellikle büyük ve delikli Wink  modelleri tercih ettiğinden şüpheleniyorum...
Saygılarımla...

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
cevik1911, Murata
Silahın gövdesi bana Sig Sauer'leri anımsattı tabi büyüklerimin görüşünü öğrenmek isterim acaba sadece bana mı öyle geldi

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi