Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GİRSAN MC9
Sayın Forum Üyeleri,
Birkaç gündür sosyal medyada GİRSAN tarafından Temmuz ayına işaret edilerek, yeni modellerin geleceği yönünde bilgilendirme yapılıyor . Kesin olmamakla birlikte MC9 modeli de sanırım bunlardan birisi.  Saygılar.

[Resim: 20180630_220918.png]

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
LKT, ERDAL, defender45acp, ckenarli
Görseliğin kaynağı neresidir?

Alıntı

(30-06-2018, 11:06 PM)LKT demiş ki: Görseliğin kaynağı neresidir?

Dave Sheer Guns isimli bir silah markete ait Instagram sayfası. https://www.instagram.com/davesheerguns/

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
LKT
Biraz cz duty ve p10c biraz sig sauer sp 2022 kokuyor.Tetiği nasıl bir şey , merakımı cezbetti.Hafiften bir canik tp9 havası sezinliyorum.Öyle yada böyle satılıyor yurt dışında.Belki bir alternatif oluruz diye düşünmüşlerdir.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
defender45acp
tp9 sandım ilk gördüğümde.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
mimaslan
MC28'e göre daha estetik görünüyor. Ama yine de ele alıp incelemek gerekir. Şahsen MC28'i elime aldığımda nitelik ve nicelik açısından bende olumsuz izlenim uyandırmıştı.

Alıntı

Tp9 varken, kim neden niye alsın diyeceğim ama bir şekilde bir ihaleyi alırlar herhalde.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
mimaslan, drmehmet, orpeus
Sağlamlıkları, kaliteleri için bir şey söyleyemem. Ama kişisel görüşüm; Girsan'ın polimer gövdeli silahları estetikten çok uzak.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Murata
Benim asıl anlamadığım konu, MC28 modeli varken neden yeni bir modele ihtiyaç duydular. Acaba MC28 yeteri kadar ilgi görmediği için mi?

Alıntı

Kabzesini fn 509'a benzettim şahsen

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi