Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kel-Tec KSG hakkında
Lightbulb 
Arkadaşlar Merhaba,

KSG modelini araştırıyordum neden türkiyede yok acaba bu model? Namlu uzunluğu KSG olanın 47cm. Bu bizim yasalara uyuyor diye biliyorum. Almak istesek nasıl alabiliriz bu pompalıyı? Bunu alamıyorsak UTS 15 e yönelicem Utaş firmasına nedense bir sempatim var türk silah sanayide.

link te paylaşıyım yasal sınır olan 47cm namlu boyu haricinde başka bir sınır yok diye biliyorum,

https://www.keltecweapons.com/shotguns/ksg

Alıntı

Kel-tec ile küçük bir parti sipariş için görüştük, ancak TSE şartlarını kendilerine iletince bu kadar düşük adetler için bu şartları yerine getirmek istemediklerini ve ürün göndermeyeceklerini belirten nazik bir mektupla karşılık verdiler. Ayrıca fiyatı da 1800 - 2000$ seviyelerine ulaşıyordu. Bireysel olarak getirmek isterseniz bunun çok üzerine çıkacaktır.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
SKN, Gazanfer
(25-06-2018, 12:54 PM)hasso1 demiş ki: Kel-tec ile küçük bir parti sipariş için görüştük, ancak TSE şartlarını kendilerine iletince bu kadar düşük adetler için bu şartları yerine getirmek istemediklerini ve ürün göndermeyeceklerini belirten nazik bir mektupla karşılık verdiler. Ayrıca fiyatı da 1800 - 2000$ seviyelerine ulaşıyordu. Bireysel olarak getirmek isterseniz bunun çok üzerine çıkacaktır.

teşekkürler sn hasso1. 

ozaman uts 15 le devam edeceğim bu isteğimi karşılamak için  Shy

Alıntı

Forumda bu konu ile ilgili açılmış konular ve yanıtlar: http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=7151

Sn SKN,

Görünümü değişik bir tüfeğe sahip olma zevkinize saygı duyduğumu not edeyim, kesinlikle eleştiriyor değilim. Silahseverlerin atış yapmak, savunma ve/veya av amaçlı bir tüfek edinmek dışında, sadece görüntüsü için satın alacağı hobi tüfeklerine sahip olma lüksü de olmalı.

Ancak eğer birini seçmek gerekirse elbette ucuz olanını tercih etmek akıllıca olacaktır. ABD fiyatı 1000 USD seviyesinde olan KSG'ye, Türkiye'de aynı fiyata bile sahip olmak rencide edici olabilir.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tirendaz
(25-06-2018, 01:07 PM)lenduha demiş ki: Forumda bu konu ile ilgili açılmış konular ve yanıtlar: http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=7151

Sn SKN,

Görünümü değişik bir tüfeğe sahip olma zevkinize saygı duyduğumu not edeyim, kesinlikle eleştiriyor değilim. Silahseverlerin atış yapmak, savunma ve/veya av amaçlı bir tüfek edinmek dışında, sadece görüntüsü için satın alacağı hobi tüfeklerine sahip olma lüksü de olmalı.

Ancak eğer birini seçmek gerekirse elbette ucuz olanını tercih etmek akıllıca olacaktır. ABD fiyatı 1000 USD seviyesinde olan KSG'ye, Türkiye'de aynı fiyata bile sahip olmak rencide edici olabilir.

Saygılarımla.
Selamlar öncelikle;

açıkcası ben kompakt yapıdaki silahları çok seviyorum fakat malumunuz 47cm den küçük tüfeklerin alımı yasak olduğu için tüfek boyutları devasa boyutta. Pompalı stil sevmem normalde fakat bu tarz bir tüfeği envanterime eklemek istiyorum. UTS 15 Gen4' ü sanırım ekleyeceğim ruhsatıma Smile

Alıntı

Sayın SKN,
Temel Gramer kurallarına uyarsak, yazılarımız daha kolay okunabilir ve anlaşılabilir olacaktır.
Saygılar

Not: Bunu hatırlatmak durumunda kalmamın, beni çok üzdüğünü de belirteyim.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
tirendaz, Alphawolf

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi