Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balistik Savunma Yivli Av Tüfeği
Malesef hiç estetik durmuyor (estetik kaygısıyla yapılmamış zaten) ancak yine de öğle veya böyle ortaya birşey çıkartılmış olması sevindirici. 2.000 avro verilir mi? "Yerli malı yurdun malı herkes bunu kullanmalı" düsturunu şiar edinmiş iseniz, benim de yerli silah sanayine bir katkım olsun diyorsaniz verilir. Onun dışında ıhhSmile Selâm ve saygılar...

Alıntı

Blaser R 93 Tactical baz alınarak tasarlanmış sanırım.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
dr.kara
(29-05-2018, 04:15 AM)dr.kara demiş ki: Malesef hiç estetik durmuyor (estetik kaygısıyla yapılmamış zaten) ancak yine de öğle veya böyle ortaya birşey çıkartılmış olması sevindirici. 2.000 avro verilir mi? "Yerli malı yurdun malı herkes bunu kullanmalı" düsturunu şiar edinmiş iseniz, benim de yerli silah sanayine bir katkım olsun diyorsaniz verilir. Onun dışında ıhhSmile Selâm ve saygılar...

Fiyatı ben zikretmiştim ama 2000 dolar da olabilir yanlış bilgi verdiysem özür dilerim  Blush

Saygılarımla..

Alıntı

Menzil iddiaları ütopya olsada mevcut kalibrelerde bahsettikleri kaliteyi sağlayabilirlerse 2000 dolara CZ almak yerine tercih edilebilir gibime geliyor, tabi bekleyip görmek gerek.

Alıntı

3600-4000 TL arası yeni yerli yivli tüfekler çıkaçak iken, 2000 dolara yani 9000 TL'ye bu tüfeği almanın avantajı ne olacak bilemiyorum.. Tüfek hem 223. ve hem 308.win olarak kullanıla biliyormuş, iyi güzel ama burası TÜRKIYE.

Saygılar.

Alıntı

Silahtan çok ucubeye benziyor bence. Yivli üretim izni alınması güzelde ilk başta bu pazara uygun üretim daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Ama amaç klasikte doyum ulaşmış ve değişiklik arayan dış pazarsa o zaman başka. Ama yine de biraz fazla özgün tasarım olmuş.
Saygılar 
İsmail

Alıntı

3600-4000 tl arası çıkaçak olan yerli ürünlerin akibeti belli değilken, Ata'nın meşhur Turqua'sının hali ortada iken, ithal ürünlerin fiyatları da bu seviyede iken güvenilir bir ürün ortaya koyarlar ise parası olan çatır çatır alır hiç merak etmeyin burası Türkiye...
Orjinal kundağı ve yanında alternatif bir kundak ilede kullanılır.
kalite isteniyorsa fiyatıda buna orantılı gelir, nereye giderseniz gidin değişmez.
Hele ürün bi görücüye çıksın hep beraber görürüz akını karasını.

Saygılar.

Alıntı

Sn. Triggernazi,

Istanbul Silah sanayii'nin çıkaracağı yivli tüfek Youtube'daki sayın Yivlici'nin beğenisini almıştır. "Burası TÜRKIYE" demem tüfek isterse 5 farklı kalibre'de mühimmat atabilsin, buna Devletimiz izin verecek mi? Bir tüfek için farklı namlular ve farklı mühimmatlar verecekler mi? Vermeyeceklerse bu tüfeğe bu rakam verilir mi? 

Saygılar.

Alıntı

İstanbul Silah'ın üretimiyle Balistik Savunma'nın üretimi size bir gibi göründü ise zaten yorum yapmaya gerek yok.

Saygılar.

Alıntı

Triggernazi demiş ki:2000 dolara CZ almak yerine tercih edilebilir gibime 

Şunuda belirtmek isterim MKE'nde 2000$ satılan CZ'lerin asıl fiyatının 700 küsur $ olduğu, 355$ asgari maaşı olan ülkemizde bırakın 2000 dolara satılmak isteneni, 3600-4000TL bile bana fazla geliyor ama neyse..

saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi