Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balistik Savunma Yivli Av Tüfeği
[Resim: FD4_AE947_B997_4_CDF_AA6_A_44_B3_A13_D9_DA6.jpg]

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
sezgin63, lenduha, tirendaz, sem, Triggernazi, Gazanfer, madenci08
1600 metreye atış yapacağını iddia ettiği tüfeğe AR dipçiği koymak neyin kafasıysa artık , insan en azından yüksekliği, yanak açısı ve yüksekliği ayarlanabilir bir dipçik koyar.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
Murphy, xlcod3r, alone61, ardenne, TrCiviltary
Bu durumda artık .338 Lapua Magnum fişek atan tüfeklere gerek kalmadı demektir...

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
lenduha, tirendaz, xlcod3r, alpago, alone61, ardenne, Zemre10, Ketum, Ercan 45, blueokkes
Haklısınız sn lupus bende 338 kovalayıp duruyordum. Hiç uğraşmayalım permiye 4 bin dolar falan vermeye alalım bir adet 1100 ile 1600 arasında isabetli atışlar yapıyormuş. Yaw ne kadar 1600 metre ağızlarından kolay çıkıyor. Zannedersin 250- 500 arası. Birde gerçekten kundak çok acayip altı tophane üstü Şişhane dedikleri bu galiba.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
xlcod3r
Fuarda incelemiştim, sanki dipçiği AR 15 gibi değil de, ayarlı bir dipçik gibi aklımda kalmış.
Fiyat olarak 2000 euro dediklerini, bu yılın sonuna doğru satışa çıkacak dediklerini hatırlıyorum.
Tetiği çok hassastı, 600 gram ayarında idi.
7.62 mühimmat ile 1600 metreye etkili atış yapmanın mümkün olduğunu pek sanmıyorum gerçi.
Saygılarımla.

Alıntı

Merhaba,
Başlık açıldığına göre Selçuk ağabey'in tekrar affına sığınarak Balistik Savunma ile fuar sohbetini/incelemesini paylaşmış olayım. Tartışılan konulara bazı cevaplar var.

Saygılar.

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
lenduha, tirendaz, PersonalDefence, DaRkNeSs-, karabasan, wubıh, sem, Triggernazi, Gazanfer, dr.kara
Bu firmanın iletişim bilgilerini nereden bulabiliriz? Dinlerlerse, yerli silah sanayine biz de katkıda bulunalım.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
karabasan, tirendaz, Kimble, alone61, Gazanfer, ardenne, blueokkes
BALİSTİK SAVUNMA SANAYİ VE TİC. A.Ş.
Ramazanoğlu Mah. Kaynarca Cad. Teveccüh Sok. Pendik/İstanbul
Tel: +90 216 595 15 28
Fax: +90 216 595 15 27

info@balistiksavunma.com

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
karabasan, xlcod3r, Gazanfer
Katkıda bulunma fırsatı oldu mu diye soracak arkadaşımız olursa.
Firmanın iletişim sayfasından mesaj yazdım. Fikrimin değil bilgimin olduğunu , kısacası kim olduğumu, neler bildiğimi içeren bir mesaj bıraktım. Kaale alırsanız e postama dönüş yaparsınız, almazsanız da silin gitsin babında biten mesajıma halen bir cevap gelmediğine göre daha iyi bir silah olsun diye durumdan vazife çıkararak yazdığım mesaj kabul görmedi.
You tuber olmayınca kimse kaale almıyor anlaşılan.
Selamlar.

Alıntı
24 üye teşekkür etti:
Xlll, ardenne, tirendaz, Zemre10, Sabri, usame, blacksea, alpago, kotucenk, demirci57, xxglockxx, harun, serdaraktas, Yasin06, Ruhsuz, karabasan, sem, alone61, al-me, mimaslan, blueokkes, lenduha, Kimble, şahin44
(28-05-2018, 06:59 PM)xlcod3r demiş ki: Katkıda bulunma fırsatı oldu mu diye soracak arkadaşımız olursa.
Firmanın iletişim sayfasından mesaj yazdım. Fikrimin değil bilgimin olduğunu , kısacası kim olduğumu, neler bildiğimi içeren bir mesaj bıraktım. Kaale alırsanız e postama dönüş yaparsınız, almazsanız da silin gitsin babında biten mesajıma halen bir cevap gelmediğine göre daha iyi bir silah olsun diye durumdan vazife çıkararak yazdığım mesaj kabul görmedi.
You tuber olmayınca kimse kaale almıyor anlaşılan.
Selamlar.

Sıkıntıya gerek yok sayın xlcod3r,

Eğer bir tüfek üreticisi firma, kullandığı fişeklerin kapasitesi hakkında bilgi sahibi değilse; yaptığı tüfek ne kadar iyi olursa olsun, fişek kapasitesini göz ardı ediyorsa; akla ziyan şekilde 5.56x45 ve 7.62x51 için "etkili menzil" olarak 1.100-1.600 metreleri yazabiliyorsa, sizin onlara yazdığınız iki kelamı dinleyecek bilgi ve zihniyet yoktur. 

Bizde herkes astronot! Daha planör uçurmaya başlamadan hepsi uzaya çıkıyor. Daha doğuştan o kadar tecrübeliler ki, Udacchi ile başlayan yaşamlarına Balistik olarak devam ediyorlar ve hiçbir geçmiş deneyimi olmayan firmanın ilk ürünleri 1.100-1.600 m etkili menzilli keskin nişancı tüfeği. Doğumdan sonra, emeklemek yok, yürümek yok; ayağa kalkan koşuyor, Dünya'nın akıl almaz tüfeklerini üretiyor.

Alıntı
15 üye teşekkür etti:
tugrul, JoTuN, Yasin06, tirendaz, sem, alone61, xlcod3r, mimaslan, ardenne, Ketum, Ercan 45, lenduha, Cem1964, Kimble, şahin44

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi