Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
US de Zigana yorumları-Utanan olur mu acaba?
Sn Arkadaşlar,

Aşağıya çok yakından tanıdığımız bir arkadaşın; bir "Üstat'ın" TFL ye yaptığı Zigana yorumunun linkini yolluyorum...

Aslında çevirirdim, ama "bu konuya özel olarak" çevirmiyorum...Zamanında o "kabuklu mal vs" gibi seviyesizce yorumları yapanlar, üşenmesin İngilizce bilen birini bulup çevirttirsinler...
Utancını göstermek de bir erdemdir....

Sevgiler

but they are pretty robust, reliable and accurate pistols especially for the range use, with considerable level of workmanship,

http://www.thefiringline.com/forums/show...p?t=174209

Alıntı

Ben buna o kadar şaşırmadım da, resimleri nasıl böyle güzel çekmiş ona şaşırdım...

Alıntı

hahaha, yabanci forumlara kaliteli resimler bizimkine cep telefonu resimleri... oldumu simdi...

Alıntı

Arkadaşlar, lütfen ama, aşağıdaki linkte bu resimleri öncelikle sizlerle paylaşmıştım. Big Grin

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=1156

Yazının içeriğine gelirsek, adamlara lüzumsuz ve tabansız şeyler yazmadan, silahın sağlam genetik kökenlerden gelen bir klon olduğunu, günlük kullanım ve taşıma için uygun olmadığını, ancak poligon kullanımı için yeterli dayanım, mekanik güvenilirlik ve atış hassasiyeti sağlayabilen, fiyatına göre oldukça kayda değer bir işçilik ve boya kalitesi sunan bir silah olduğunu yazdım. Yazdım çünkü artık bu silah, bunu yazan adamı yarı yolda bırakarak, mahçup etmeyecek bir hale geldi. İnşallah ileride çok çok daha iyilerini yazacak yüzümüz ve cesaretimiz olur.

Saygılar.

Alıntı

Şakası bir tarafa, Sn.Lupus ustamdan böyle olumlu şeyler duymaya başladığına göre Tisas gelişme yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Arsin'e bir enişte olarak koltuklarım kabardı.

Alıntı

Arkadaşlar, konuda aslında hepimizin dikkatinden kaçan oldukça çarpıcı bir başka ayrıntı var.
Sn.Ekeke'nin linkini verdiği konudaki # 7 # nolu mesajdaki üye silahı kaça almış bir bakın.
Dikkatinizi çekerim, bu fiyat perakende olarak ve herkesin para kazandığı bir fiyattır.
Arkadaşlar tekrar ediyorum, herhangi bir yerli silaha 1500 TL' nin üzerinde verilen her fiyat eşyanın tabiatına aykırı ve kaptırmasyon bir fiyattır.

Alıntı: Well, I just purchased a Zigana K 9mm pistol today. I really like it.
it is imported by PW Arms in Redmond, WA
I thought the $289 pricetag was a good value.

INGunGuy

Alıntı

Bişi demiyorum... Allah bildiği gibi yapsın diyorum.

Alıntı

Sn.Northwolf, peki ya EGM' nin 40.000 adetlik tabanca ihalesine USD düşükken neredeyse bu fiyatı verenlere ne demeli? USD düşükken Yavuz 16 için verilen 330 TL' lik fiyat neredeyse yukarıda belirtlilen fiyata tekabul etmekteydi. Hadi MKEK' deki satış fiyatının tek müsebbibi üretici firma değil, amenna, ama her türlü vergi ve harçtan muaf, yüklü miktardaki devlet ihalelerine ABD'deki perakende satış fiyatı kadar fiyat vermek ne demek, bunu biri bana izah edebilirse çok memnun olurum. Sonuçta bu para da biz vergi mükelleflerinin cebinden çıkmaktadır.

Alıntı

Alıntı: Yazan Lupus
herhangi bir yerli silaha 1500 TL' nin üzerinde verilen her fiyat eşyanın tabiatına aykırı ve kaptırmasyon bir fiyattır.
zamanında bu fiyatın altında silah alan bir silahsever olarak ..+1 Smile

Alıntı

lupus demiş ki:Sn.Northwolf, peki ya EGM' nin 40.000 adetlik tabanca ihalesine USD düşükken neredeyse bu fiyatı verenlere ne demeli? USD düşükken Yavuz 16 için verilen 330 TL' lik fiyat neredeyse yukarıda belirtlilen fiyata tekabul etmekteydi. Hadi MKEK' deki satış fiyatının tek müsebbibi üretici firma değil, amenna, ama her türlü vergi ve harçtan muaf, yüklü miktardaki devlet ihalelerine ABD'deki perakende satış fiyatı kadar fiyat vermek ne demek, bunu biri bana izah edebilirse çok memnun olurum. Sonuçta bu para da biz vergi mükelleflerinin cebinden çıkmaktadır.

ihaleye bu fiyatları veren değil de bu fiyatları kabul eden adamların, tabi onlara adam denirse ...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi