Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YENİ TAC87.COM
[Resim: 20181127-190645.jpg]

Ortanca oğlum ile Kırıkkale civarlarında seyrediyoruz, aniden:

- Baba, baba! Bu senin sürekli tabancalara baktığın araba değil mi? 

Çocuk henüz 6 yaşında anlam veremedim önce, sonra anladım ve şaşırdım. 1 rakamla kaçırdık oğlum diyemedim tabi. Resmini çekelim de tabancaların sahibi Harun Amcana gönderelim dedim. Smile Şimdi başımdan ayrılmıyor resmi gönderdin mi diye. Şimdiki çocuklar çok fena ama doğru yolda olduklarını görmek sevindirici. 

Saygılarımla.

Alıntı
37 üye teşekkür etti:
ugurucar57, red, Dr.Oz, Dost, tac87, kararsız, alone61, demasoni, Bariis, kuzeybuzulu, yyildiz, alpago, lenduha, m16a2, serdaraktas, tirendaz, al-me, ilksurfer, Shepherd, kepenek50, mimaslan, MEHMETEMİN73, harun, rainman, karabasan, V-Ozdemir, wubıh, ducak, selcuk_01, maho07, aseyhan, Kimble, tekoglu, ThePulchra, Surmene, jfmrk, Cemir07
Süper, Allah bağışlasın. Big Grin Thumbs Up

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Yasin06
Sayın Yasin06, Allah bağışlasın. Konusu geçti mi bilmiyorum ama; 87'nin hikmeti nedir, sayın harun?

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Yasin06
(29-11-2018, 08:12 AM)karabasan demiş ki: Sayın Yasin06, Allah bağışlasın. Konusu geçti mi bilmiyorum ama; 87'nin hikmeti nedir, sayın harun?

Saygılarımla.

Tahminim Harun Bey 87 mezunu olabilir.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
harun, Shepherd
Sn. Harun bey, sitenizi çok başarılı buldum, özellikle farklı fiyatlarda ki ürünlerin ön gösterimlerinde fiyatların da gösterilmesi çok güzel bir detay olmuş. İyi satışlar dilerim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi