Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YENİ TAC87.COM
(29-06-2018, 10:54 PM)Yasin06 demiş ki: Stoeger de 4+1 7+1 ve 10+1 üretim yapıyormuş fakat 10+1' in Türkiye satışı yasakmış. 7+1 üretimi ise uzatma ile değil komple şarjör borusunu değiştirerek yapıyorlar. Bu durumda extra uzatma takılamıyor. Harun Bey özel sipariş almıyorsunuz biliyorum ama MOA Precision marka +5 magazine extension nasıl tedarik edebileceğim konusunda yardımcı olabilirseniz gerçekten çok dua ederim. Mail atıp sordum MOA Precision U.S. hariç gönderim de yapmıyorlarmış. 

Bakıp araştıralım durumu. Stoeger ve Franchi pazar payı olan tüfekler. Uygun durum olursa getirtiriz. Söz veremiyorum.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Yasin06
Sayın harun,

Mail adresinize bir mail göndermiştim. Gözünüzden kaçmış olabilir diye buradan hatırlatmak istedim.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
Merhaba Sayın Harun, linkteki nem alıcı ürün ne zaman stoğa girer acaba, teşekkürler saygılarımla.
https://www.tac87.com/urun/silika-jel-ne...3968026464

Alıntı

https://www.originalsoegear.com/products/cop-rig
Merhaba Harun Bey ülkemizde fişekler Yıllardır aynı klasik kemer Bu Fişekliklerden getirebilirmisiniz
TAC 87 mağazada M4 aksesuar çeşidini artırabilirseniz memnun oluruz
Geçen Hafta sizden CANON SIEGE kasa aldım
Kasadan Memnunum Sadece İstediğim modelle gelen model aynı olmadı sanırım ordaki arkadaşlar yoğunluktan dolayı
Karıştı bana Gelen SIEGE MODELİ BENİM İSTEDİĞİM CANON CA23 modeliydi
Siz Değiştirebiliriz demişsiniz yalnız Tekrar 1550 tl kargo ücreti ödemem gerekeceğini söylediler
Onun için vaz geçtim iki defa kargo ücreti 3100 tl tutacağı için bahalıya mal olacağı için değişimden vaz geçtim
Ürün Kalitelriniz Çok Güzel Teşekkür ederim

Alıntı

(04-07-2018, 12:01 PM)fsmy demiş ki: Merhaba Sayın Harun, linkteki nem alıcı ürün ne zaman stoğa girer acaba, teşekkürler saygılarımla.
https://www.tac87.com/urun/silika-jel-ne...3968026464

Ne yazık ki bu sevkiyatımız yola çıkana kadar kadar malzemeyi üreticiden temin edemedik. Bir dahaki sevkiyata kaldı.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
fsmy
(04-07-2018, 01:19 PM)MEHMETEMİN73 demiş ki: https://www.originalsoegear.com/products/cop-rig
Merhaba Harun Bey ülkemizde fişekler yıllardır aynı klasik kemer.  Bu fişekliklerden getirebilir misiniz?

İstediğiniz Cop Rig ürün 250$, oldukça pahallı, çalışmadığımız firmanın ürünü (indirim alamayız), üretici stoklarında ürün yok, teslim tarihi konusunda da bir öngörüleri yok. Daha önce bir başka forum üyesi de aynı ürünü istedi. Firmada durum yine aynıydı, değişen bir şey yok. Aynı şekilde size cevap vermek durumundayım: 

Amerika'da da ne yaptığı belli olmayan bir sürü güvenilmez firma var. Sizden sipariş alıp adamlara sipariş versem, aylarca bunların peşinde koşup malı almaya çalışacağım. Bu süre içerisinde siz sürekli bize malı soracaksınız ama biz net bir cevap veremeyeceğiz. Ne yaptığı kendinde meçhul adamlar nedeniyle biz itibar kaybedeceğiz, size mahçup olacağız. Zaten bu ürünün toplu sevkiyatımız içinde gelse dahi bize maliyeti ithalattaki ilave vergiler yüzünden 400$+KDV üzeri olacak, size satış fiyatı en az 550$ olacak. Sonuçta ne siz memnun olacaksınız, ne de biz. O nedenle "uğraşmayalım" diyorum.

(04-07-2018, 01:19 PM)MEHMETEMİN73 demiş ki: TAC 87 mağazada M4 aksesuar çeşidini artırabilirseniz memnun oluruz

Biz Mossberg dağıtımını yapıyoruz. Mossberg aksesuarlarını eksiksiz bulundurmaya çalışıyoruz. Nedense bir çok müşterimiz tüfeklerini Benelli-Beretta'dan alıp, aksesuarını bizden soruyor.  

Çalıştığımız firmalarda eğer Benelli, Beretta gibi Türkiye'de yaygın kullanılan tüfeklerin aksesuarları varsa, onları da getirtiyoruz. Bunu dışında gayreti Benelli ithalatçısının göstermesini beklemeliyiz. Bizde zaten ithalatçısından daha çok aksesuarı mevcut. 

(04-07-2018, 01:19 PM)MEHMETEMİN73 demiş ki: Geçen Hafta sizden CANON SIEGE kasa aldım 
Kasadan Memnunum Sadece İstediğim modelle gelen model aynı olmadı sanırım ordaki arkadaşlar yoğunluktan dolayı 
Karıştı bana Gelen SIEGE  MODELİ  BENİM İSTEDİĞİM CANON CA23 modeliydi 
Siz Değiştirebiliriz demişsiniz yalnız Tekrar 1550 tl kargo ücreti ödemem gerekeceğini söylediler 
Onun için vaz geçtim iki defa kargo ücreti 3100 tl tutacağı için bahalıya mal olacağı için değişimden vaz geçtim
Ürün Kalitelriniz Çok Güzel Teşekkür ederim

Bu konuyu biliyorum, sizin yukarıda yazınız üzerine tekrar mağaza ile görüştüp ilgilenen arkadaşlardan tek tek bilgi aldım. Açık ortamda şikayetinizi belirttiğiniz için cevap yazmak durumundayım:

Size hiçbir zaman CANON CA23 teklif edilmemiş; edilemezdi, çünkü bu ürün birkaç yıldır satışta yok. Elimizde bir tane var, ancak köşesi nakliyede hasarlandığı için kasayı mağazada teşhir amaçlı bulunduruyoruz. Satışta değildi, hiçbir zaman satışta olmadı. İnternet sitemizde de stokta olmadığı belirtilmiştir:

https://www.tac87.com/urun/cannon-ca23-c...5537966480

Son siparişte benzer bir model geldi ancak daha konteynır yoldayken alıcısı çıktı ve satıldı. Size sadece elimizde olan, daha küçük ebatlı model (SIEGE) teklif edilmiş, fotoğraflanmış, fiyatlandırılmış ve satın almayı takiben aynı ürün gönderilmiştir. Bu konuda bizim açımızdan bir karışıklık yok. Zaten bu seferde 4 büyük kasa geldi, 2'si yolda satıldı, biri daha gümrükten çekilirken satıldı, sonuncusunu da siz aldınız. 

Size ulaşan kasa küçük geldiği için daha büyük bir kasa istediğinizde, elimizdeki CA23 kasanın bilgisi verilmiş, teşhirde duran, ikinci el kabul edilmesi gereken ve köşesi hasarlı olduğu bildirilerek indirimli bir fiyat teklif edilmiştir. Doğacak git-gel nakliye ücretinin da sadece yarısını ödemeniz teklif edilmiş. 

CA23 modeli daha büyük, buna uygun olarak kasa kilitleri daha fazla, daha uzun yangın dayanımına sahip, ancak fiyatı daha yüksek (sizin aldığınız modelden %50 daha pahallı) bir modeldir. Müdürümüz Abdullah Bey yine de yanlış anlaşılmaya neden olmuş olabileceğimiz endişesi ve memnuniyetsizliğine istinaden size bir de kasa içi ısıtıcısı hediye etmiş. Bir yanlışımız olduysa özür diliyoruz; hizmette kusurumuz olduysa, lütfen kusurumuza bakmayın diyoruz.

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
MEHMETEMİN73, 1905sss, mimaslan, madenci08, Yasin06, yyildiz, blacksea, sem
Teşekkürler Harun Bey şikayet anlamında yazmadım Nakliye konusunda yarısını teklif etmedi yada ben duymamış olabilirim .
Enson ne aldınız forumda aldıklarımı Ve Teşekkürlerimi TAC87 Abdullah bey ve arkadaşlara geçen gün paylaştım
Size özelden Yazışmalarımızı Gönderip Bakmanızı Rica ediyorum
Numaram 05322358021

Alıntı

Sayın Harun,
[Resim: 7833000_ammo_checker_top_1.jpg]
https://www.lymanproducts.com/brands/lym...ckers.html

Resmini ve linkini paylaştığım ürün ya da benzerlerinden getirme planınız var mıdır?

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
1905sss
(06-07-2018, 11:49 AM)marlinspike demiş ki: Sayın Harun,

https://www.lymanproducts.com/brands/lym...ckers.html

Resmini ve linkini paylaştığım ürün ya da benzerlerinden getirme planınız var mıdır?

Lyman ürününü getirtebiliriz. Ancak, bu tip ürünler standard stok listemizde bulunan malzemelerden olamaz. Sadece sipariş üzerine getirtebiliriz. Toplu siparişlerimizle geleceği için de varması biraz zaman alacaktır.

İsteğiniz olursa, mağazayla bağlantı kurunuz lütfen.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
marlinspike
Sitemizde fiyatlar ithal edilen ülkenin dövizi üzerinden, TCMB döviz satış kuru ile otomatik hesaplanarak güncellenmektedir.

Bugün itibariyle sitemizde kullanılan USD kuru, dün akşam TCMB tarafından yayınlanan 5,40 TL'dir.
Yarın için bu kur 5,94 TL olarak güncellenecektir. Ciddi bir müdahale olmazsa ne yazık ki, Pazartesi günü belki de 6,50'yi bulacak.

İhtiyacınız olan ürünler varsa, bugün alın. Yarın %10 daha pahallı olacak. Hafta başında ise, bugüne göre belki de %20 pahallı olacaktır.

Bugün alırsanız siz, yarın alırsanız ben kazanırım...

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
sirflayer, hunter 12, Dost, Cem1964, tirendaz, g-shock, mimaslan, serdaraktas, Alphawolf, blacksea, Kimble, bilhan

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi