Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YENİ TAC87.COM
Harun Bey iyi çalışmalar dilerim. 

Nordic şarjör uzatma tüpleri yakın zamanda gelecek mi? (+2, +4 ve +5) seçeneklerinden hangileri olacak? 

Bir de sitenizde bulunan Tac-Star marka şarjör uzatma borularından kapasitesi en yüksek olanı kaç fişek alıyor? Son olarak bu iki markanın Stoeger tüfekler ile uyumu hakkında, bilgilendirirseniz memnun olurum. 

Saygılarımla.

Alıntı

(20-06-2018, 12:26 PM)Yasin06 demiş ki: Nordic şarjör uzatma tüpleri yakın zamanda gelecek mi? (+2, +4 ve +5) seçeneklerinden hangileri olacak? 

Bir de sitenizde bulunan Tac-Star marka şarjör uzatma borularından kapasitesi en yüksek olanı kaç fişek alıyor? Son olarak bu iki markanın Stoeger tüfekler ile uyumu hakkında, bilgilendirirseniz memnun olurum. 

Nordic ile ilgili bir çalışmamız yok. 
Biz kendimiz üretme yönünde çalışıyorduk ancak bir teknik, bir de idari sorunla karşılaştık.
Emniyet bu ürünün üretimine vermiyor (yurt içi satış için), teknik sorun da: yaylar yine düzgün çalışmadı...

TacStar tüpleri modeline göre değişiyor. +2, +3 kapasite oluyor genelde. 
Ancak Stoeger uyumluluğunu hiç denemedik, bilmiyoruz. Eğer Stoeger, Benelli-Beretta grubu ile uyumlu ise, bizde hemen tüm modellerin uzatmaları var (veya bittikçe getirtiyoruz). Onlarla da uyumludur.

Şimdi TacStar karbon fiber tüpleri üretmeye başladı. Bizim ilk ithalat partisine Super Nova tüpü yetişti. Çok hafif, sağlam ve daha pahallılar. Bu hafta içinde satışa koyarız.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Yasin06
Sayın Forum Dostları,

IMPACT SPORT SES YÜKSELTİCİ ELEKTRONİK ATIŞ KULAKLIĞI
Ürün Kodu : R-01526

TAC-87'de stoklara girmiş, siparişimi verdim.

Sayın Harun bey ve ekibine teşekkürler ederim.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
(24-06-2018, 12:21 PM)kreatorglock demiş ki: Sayın Forum Dostları,

IMPACT SPORT SES YÜKSELTİCİ ELEKTRONİK ATIŞ KULAKLIĞI
Ürün Kodu : R-01526

TAC-87'de stoklara girmiş, siparişimi verdim.

Sayın Harun bey ve ekibine teşekkürler ederim.

Saygılarımla.

Teşekkürler sayın kreatorglock,  Smile

İlgilenen arkadaşlar aşağıdaki linkten ürünü inceleyebilir:

https://www.tac87.com/urun/impact-sport-...9817396064

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
kreatorglock, blacksea
Impact Sport için Hygiene Kit olarak adlandırılan yedek 
parça setini de getirtmeniz gündeme gelmişti  Sn Harun, iptal mi oldu acaba?

Saygılar.

Alıntı

(24-06-2018, 06:13 PM)blacksea demiş ki: Impact Sport için Hygiene Kit olarak adlandırılan yedek 
parça setini de getirtmeniz gündeme gelmişti  Sn Harun, iptal mi oldu acaba?

Bu ürünün dağıtımcısı olmadığımız ve ürünü detaylı tanımadığımız için, ithal ettiğimiz modele uygun hijyen kitinin hangisi olduğuna karar vermediğimiz için mallar gelmeden yedek parçalarını getirtmedik. Howard Leight'in birçok modeli var ve kitler birbirinden faklı. Hiçbir kaynakta da şu modelin kiti budur şeklinde net bilgiye ulaşamadık. Bu nedenle bir dahaki sefer bıraktık.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
blacksea, tirendaz
Sayın Harun, stoklara girecek shot timer olacak mı acaba? Sitenizi takip ediyorum ama yeni ürünler arasında ben mi rastlayamadım ?

Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
(25-06-2018, 02:15 PM)alperzab26 demiş ki: Sayın Harun, stoklara girecek shot timer olacak mı acaba? Sitenizi takip ediyorum ama yeni ürünler arasında ben mi rastlayamadım ?

Competion Electronics markanın shot timer'ları birkaç aydır mağazada satışta. Site yenilemesi ve sonrasında yoğunluktan e-ticaret sitemize yükleyemedik. Yakın zamanda yüklenecektir. Beklemek istemiyorsanız mağazayı arayıp sipariş verebilirsiniz veya e-posta ile istek yapabilirsiniz. Ekip size yardımcı olacaktır.

WhatsApp: 0 (532) 06 TAC 87 / 06 822 87
Tel 0 (312) 441 0 777
tac87@ctm.com.tr

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
alperzab26
(25-06-2018, 06:51 PM)harun demiş ki:
(25-06-2018, 02:15 PM)alperzab26 demiş ki: Sayın Harun, stoklara girecek shot timer olacak mı acaba? Sitenizi takip ediyorum ama yeni ürünler arasında ben mi rastlayamadım ?

Competion Electronics markanın shot timer'ları birkaç aydır mağazada satışta. Site yenilemesi ve sonrasında yoğunluktan e-ticaret sitemize yükleyemedik. Yakın zamanda yüklenecektir. Beklemek istemiyorsanız mağazayı arayıp sipariş verebilirsiniz veya e-posta ile istek yapabilirsiniz. Ekip size yardımcı olacaktır.

WhatsApp: 0 (532) 06 TAC 87 / 06 822 87
Tel 0 (312) 441 0 777
tac87@ctm.com.tr

İlginize Teşekkür Ederim Sayın Harun,

İş dolayısıyla yakın zamanda Allah nasip ederse Ankara'ya geleceğim. Şayet ondan daha evvel internet üzerinden sipariş verme imkanım olursa verir; yoksa bizzat gelerek temin ederim . Tekrardan teşekkür ederim. Hayırlı helal kazançlarınız olsun inşallah. Türkiye'de bu tip ürünlere ulaşmamızı sağladığınız için ayrıca teşekkür ederiz. 

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
(20-06-2018, 12:59 PM)harun demiş ki:
(20-06-2018, 12:26 PM)Yasin06 demiş ki: Nordic şarjör uzatma tüpleri yakın zamanda gelecek mi? (+2, +4 ve +5) seçeneklerinden hangileri olacak? 

Nordic ile ilgili bir çalışmamız yok. 
Biz kendimiz üretme yönünde çalışıyorduk ancak bir teknik, bir de idari sorunla karşılaştık.
Emniyet bu ürünün üretimine vermiyor (yurt içi satış için), teknik sorun da: yaylar yine düzgün çalışmadı...

TacStar tüpleri modeline göre değişiyor. +2, +3 kapasite oluyor genelde. 
Ancak Stoeger uyumluluğunu hiç denemedik, bilmiyoruz. Eğer Stoeger, Benelli-Beretta grubu ile uyumlu ise, bizde hemen tüm modellerin uzatmaları var (veya bittikçe getirtiyoruz). Onlarla da uyumludur.

Şimdi TacStar karbon fiber tüpleri üretmeye başladı. Bizim ilk ithalat partisine Super Nova tüpü yetişti. Çok hafif, sağlam ve daha pahallılar. Bu hafta içinde satışa koyarız.

Konu başlığında bulunsun;

Birbiri ile uyumlu şarjör boruları:

Benelli M1, M2 ve Süper Black Eagle

Benelli M4

Benelli Nova, Supernova ve Beretta 1301 Tactical 

Remington 870 ve 1100

Winchester 1200, 1300 Defender ve Blackshadow

Stoeger M2000, M3000 ve M3K

TacStar Stoeger hariç diğer tüm modellere +2, +3, +4 ve +6 kapasitede üretim yapıyor.

Nordic Components yukarıdaki tüm markalara +10' a kadar her kapasitede üretim yapıyor.

MOA Precision sadece Stoeger ve Franchi tüfeklere şarjör uzatma ve Custom parça üretimi yapıyor. Mavi ve Kırmızı renkleri mevcut. 

Stoeger de 4+1 7+1 ve 10+1 üretim yapıyormuş fakat 10+1' in Türkiye satışı yasakmış. 7+1 üretimi ise uzatma ile değil komple şarjör borusunu değiştirerek yapıyorlar. Bu durumda extra uzatma takılamıyor. Harun Bey özel sipariş almıyorsunuz biliyorum ama MOA Precision marka +5 magazine extension nasıl tedarik edebileceğim konusunda yardımcı olabilirseniz gerçekten çok dua ederim. Mail atıp sordum MOA Precision U.S. hariç gönderim de yapmıyorlarmış. 

Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi