Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YENİ TAC87.COM
Vermiş olduğum siparişi ışık hızı ile mi yolladınız harun bey :Smile Gerçekten teşekkür ederim. Ayrıca güzel paketleme için. Sitenizin şu hali oldukça kullanışlı, iş hayatınızda başarılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
Merhaba Sn. Harun,

Sayfada, imleci "Ürün grupları"nın üzerine götürdüğümde açılan menünün alt kısmını sayfayı kaydırmama rağmen göremiyorum. Daha yüksek çözünürlükte denediğimde menünün tamamı görülebiliyor ama bilmeyen biri standart çözünürlük kullanıyorsa güzel ürünlerinizin bir kısmından haberdar bile olmadan sayfayı terk edebilir  Smile 

Bu vesile ile ben de kaliteli ürünlere ulaşmamızı sağladığınız için teşekkür ederim.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
harun, alpercuhaci
Harun Bey,

Bir üst mesajda sayın Tellioglu'nun belirttiği sorun bende de var. Opera browser'ı kullanıyorum...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
(18-05-2018, 05:03 PM)Tellioglu demiş ki: Merhaba Sn. Harun,

Sayfada, imleci "Ürün grupları"nın üzerine götürdüğümde açılan menünün alt kısmını sayfayı kaydırmama rağmen göremiyorum. Daha yüksek çözünürlükte denediğimde menünün tamamı görülebiliyor ama bilmeyen biri standart çözünürlük kullanıyorsa güzel ürünlerinizin bir kısmından haberdar bile olmadan sayfayı terk edebilir  Smile 

Bu vesile ile ben de kaliteli ürünlere ulaşmamızı sağladığınız için teşekkür ederim.

Ben de Safari kullanıyorum. Aynı durum Safari'de de mevcut. Sıkıntıyı tasarım ve teknik ekibe ilettim ama şu andaki kurgu için değişiklik sor görünüyor. İkinci fazda bunu değiştirebiliriz.

Teşekkür ederiz.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Tellioglu
Merhaba Sn.Harun 20 gündür glock şarjör siparişi vermek istyorum . Sepete  ekle butonuna tıkladığımda ürün  alma kotanız dolmuştur uyarısı veriyor. Sitenizde yazmış olduğunuz iletişim numaraların'dan ulaşamıyorum bu günde aramama rağmen ulaşamadım ..

Alıntı

(30-05-2018, 02:14 PM)ALABÖRÜ demiş ki: Merhaba Sn.Harun 20 gündür glock şarjör siparişi vermek istyorum . Sepete  ekle butonuna tıkladığımda ürün  alma kotanız dolmuştur uyarısı veriyor. Sitenizde yazmış olduğunuz iletişim numaraların'dan ulaşamıyorum bu günde aramama rağmen ulaşamadım ..

Teknik ekibimize ilettim sorunu. Böyle bir sorunla ilk kez karşılaşıyoruz.

Sizin üyelik bilgilerinize forum adınızdan ulaşamadığımız için < tac87 @ ctm.com.tr > adresine e-posta ile bilgi vermenizi rica edeceğim.

Bu arada, dilerseniz sepetinizi boşaltın, siteden logout yapın. Browser'ınızı (Internet Explorer / Chrome / Safari vs) kapatıp yeniden siteye girip alışverişi deneyebilirsiniz.

Telefonlarımız: 0 (312) 441 0 777

Cep/WhatsApp: 0 (532) 06 TAC 87 / 06 822 87

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ALABÖRÜ
(30-05-2018, 02:14 PM)ALABÖRÜ demiş ki: Merhaba Sn.Harun 20 gündür glock şarjör siparişi vermek istyorum . Sepete  ekle butonuna tıkladığımda ürün  alma kotanız dolmuştur uyarısı veriyor. Sitenizde yazmış olduğunuz iletişim numaraların'dan ulaşamıyorum bu günde aramama rağmen ulaşamadım ..

Sayın ALABÖRÜ,

Sistem kontrol edildi, bir aksaklık tespit edilemedi.

Şarjörler için tek seferde azami 10 adet satınalma kotası koymuştuk. Eğer 10 adet üzeri sipariş giriyorsanız böyle bir ikaz verir. Bunun dışında bir sıkıntı ile karşılaşıyorsanız bizimle temasa geçin lütfen.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
ALABÖRÜ, karaca
impact kulaklılardan haber var mı ?

Alıntı

(31-05-2018, 06:37 PM)bayevler demiş ki: impact kulaklılardan haber var mı ?

Gemi Haziran ilk haftasında varıyor. Takiben hızlıca gümrük işlemlerini tamamlarız.
Kısmetse Haziran ortası satışta olacaktır.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tirendaz
Taksit seçeneklerine HSBC ADVANTAGE kartı da ekledik.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tirendaz

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi