Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YENİ TAC87.COM
(17-08-2019, 10:16 PM)onurerdag demiş ki: Sn. Harun Vortex marka ürünleri fiyat-performans olarak Amerika'da çok satıyor. Siz ithal etmeyi düşünür müsünüz?

Vortex birkaç firmaya tedarik yapıyor, hatta biri Osmanlı Savunma idi (sanırım artık ilgilenmiyor).

Vortex'in fiyat/performans olarak uygun olduğu biraz karışık ve ispat gerektiren bir durumda. Amerika'da da yazılanların hepsine inanmamak gerekiyor. Vortex'in fiyat/performans olarak uygun olduğu iddia edilen ürünleri Çin/Filipinler yapımı. Performans olarak ehven olabilir ama kalite olarak pek değil. Vortex'in yeni nesil üretimleri ise Amerikan üretimi, bunların da fiyatları hiç çekici değil.

Fiyat/performans ve de fiyat/kalite anlamında gerçekten iyi dürbünler olarak Leupold ithalini yapıyoruz. Tüfek dürbünlerinin tamamı Amerikan malı ve kendi fabrikalarında üretiliyor. Performansları fiyata göre değişiyor ama kalitelerinden ödün yok. Hesaplı seri dürbünlerinde fazla özellik bulunmasa da kaliteleri iyi. Bu anlamda bakarsak Vortex'in Çin malı dürbünlerine bu parayı ödeyeceğime, Leupold'un Amerikan dürbünlerine aynı parayı ödemeyi tercih ederim. Her türlü arızalı veya arıza şüphesi taşıyan dürbünleri için bize koşulsuz değiştirme garanti veriyor olmaları da gerçekten önemli.

Bu arada kendi markamız olan NightEye, Japonya'da üretilen, askeri sınıfta dürbünlerdir. Fiyat/performans ve fiyat/kalite çok iyiyiz. Ancak henüz yeterli çeşide ulaşamadık (benim ürün beğenmezliğim nedeniyle  Undecided ). Eğer var olan modellerimiz size uygun ise değerlendirebilirsiniz.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
JoTuN, madenci08, Dost, alpago, tirendaz, ThePulchra, byfortius
Sayın onurerdag fiyat-performans açısından Primary Arms firmasını öneririm. Ancak ülkemizde distribütör'ü bulunmadığı için yurt dışı maceralarına girmeniz gerekicek. Mercek ve reticle kalitesi fiyatına ve muadillerine göre oldukça iyi. Lens geçirgenliğin %95 oranında olduğunu okumuştum (üründen ürüne değiştiğini düşünüyorum). Eğer sayın harun'un aklına da yatarsa TAC 87 standlarında bu firmayı ve ürünlerini görmek isteriz.

İnternet sitesi;
https://www.primaryarms.com/

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Militia_747, harun
Sayın Harun,

Stokta olmayan, benim çok kullandığım 100 metre tüfek hedefi kağıdı, ihtiyacım olan Quick rest, bana "nereden aldın, Türkiye'de satışı var mı?" diye sorulan Prochrono Digital gibi ürünlerin yeniden stoklara girme ihtimali var mı?

Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
(23-08-2019, 08:12 AM)Sabri demiş ki: Stokta olmayan, benim çok kullandığım 100 metre tüfek hedefi kağıdı, ihtiyacım olan Quick rest, bana "nereden aldın, Türkiye'de satışı var mı?" diye sorulan Prochrono Digital gibi ürünlerin yeniden stoklara girme ihtimali var mı?

MTM'i (dolayısıyla Quick Rest'i) ABD ürünlerine getirilen %50 ilave vergi nedeniyle, aşırı yüksek satış fiyatına neden olduğu için bir yıldır getirtmiyorduk. Geçtiğimiz aylarda bu ilave vergi bir miktar düşürüldü. Bir sonraki ithalat programımızda var.

Prochrono ve diğer Competition Electronics ürüneleri ilk sevkiyatımızda olacak. Aynı şekilde eksik Champion malzemeler de sevkiyata eklenecek. Diğer markalardan eksik birçok ürünümüz ve yeni çıkan bazı ürünler de bu sevkiyatta yer alacak.

Sevkiyat ne zaman? Kasım veya en geç Aralık ayında ABD'den sevkiyatı yapmayı umuyoruz.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Sabri, tirendaz
Kusura bakmayın yeri değil ama, görünce paylaşayım dedim. Sayın harun; alemin kralı film çevirmiş. İzlerken yüzümde istemsiz bir gülümseme oluştu ve aklıma siz geldiniz.

Saygılarımla.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
harun, lenduha, OCEANBORN, gaul
Sn. Harun, web sitenize üye olup sepeti oluşturduktan sonra, ödeme aşamasındayken yeni adres ekleme butonunun mobil site versiyonunuz da çalışmadığını farkettim, Safari ve Chrome tarayıcılar da deneme rağmen bir türlü başaramadım. Bilgisayardan giriş yaptığımda herhangi bir problem olmadan yeni adres ekledim ve siparişi tamamladım. Belki benden de kaynaklanmış olabilir ama siz yine de bir kontrol ettirin isterseniz.
Ayrıca dün verdiğim sipariş bugün sabah elime ulaştı hızınız içinde teşekkürler, hayırlı işler.
Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
harun, karabasan
Sn. Sp2022 ye kesinlikle katılıyorum. Tac87 Sattığı malı stokta bulundurmak, aynı gün kargoya vermek, itinalı kargo paketi hazırlamak konusunda memleketteki en iyi firmalardan biri bence.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
harun, karabasan
[Resim: Gaziler-Gunu.jpg]

Alıntı
17 üye teşekkür etti:
al-me, Cem1964, red, Tellioglu, 1905sss, m16a2, acillues2, marlinspike, OCEANBORN, Militia_747, Koca, Surmene, Kıraç Ata, demasoni, nsyuksel, alone61, mimaslan
[Resim: 10-KASIM2019.jpg]

Alıntı
18 üye teşekkür etti:
Militia_747, red, OCEANBORN, marlinspike, waltherslv, LKT, m16a2, acillues2, 1905sss, alone61, scarface4086, alpago, Murphy, sparus, smhyksl, al-me, hotelmike, mimaslan
Sn. harun'a bu mesajından dolayı; milletimizin unuttuğu değerleri hatırlattığı için teşekkürlerimi sunarım.
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
LKT, cz kolik, harun, al-me, hotelmike, mimaslan

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi