Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YENİ TAC87.COM
Merhaba,

1 Mayıs 2018 00:01 itibariyle sitemiz yenilendi. Artık kendi e-ticaret yazılımımızı kullanarak siteyi çalıştırıyoruz. Yeni sitemizde, kiralık sistemi kullanırken yapamadığımız bir çok işlevselliği kazandık. Bundan sonra gereksinimlerimize göre düzenlemeler yapabilme esnekliğine sahip oluyoruz. 

Yeni yazılım ile birlikte, alışverişlerinize taksit olanağı getirdik. Bildiğiniz üzere bankalar bize silah ve türevi ürünler sattığımız için POS bağlamıyordu. PayU ödeme sistemi ile çalışmaya başladık. Böylece bize POS bağlamayan bankalar sorunun aşmış olduk. Bonus, World, Maximum, Cardfinans, Axess ve Paraf kartlara taksit yapabilir hale geldik.

Kargo ücretlendirmesini değiştirdik, basitleştirdik, ucuzlattık. 200 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücretini biz üstleniyoruz. 200 TL altındaki alışverişlerde ise kargo ücreti sabit 8 TL olarak uygulanacak. UPS ana dağıtım kanalı olmak üzere, Yurtiçi Kargo, MNG ve Aras Kargo dağıtım seçenekleri arasında. 

Yeni sistemi uzun süredir test ediyoruz. Büyük bir aksaklık olmayacağını biliyoruz. Ancak ufak aksaklıklar mutlaka çıkacaktır. Bunlar da teknik ekibimiz tarafından kısa sürede kodlanarak düzeltilecektir. 

Kendi veri tabanımıza geçtiğimiz için tac87.com üyelerinin bir defaya mahsus olarak yeni bir şifreyle siteye giriş yapmaları gerekecektir. Tüm üyelerimize aşağıdaki ileti gönderilmiştir. İlk üye girişlerini bu geçici şifre ile yaptıktan sonra sistem kendilerinden kendi belirledikleri şifre ile değişiklik isteyecektir. Üyeliksiz alışverişler için değişen birşey olmayacaktır. 

[Resim: TAC87_Mailing.jpg]

Site adresimiz değişmedi:

http://www.tac87.com

Bu arada, sitemize üye olmanızı ve e-posta bilgilendirme seçeneğinizin açık olmasını tavsiye ediyorum. Yakın zamanda indirimler, yeni ürünlere ait bilgi, tanıtım ve yorumlar içeren tanıtım e-postaları göndermeyi planlıyoruz. Faydalı olacağını değerlendirdiğim bu haber iletilerinin üyelerimizi sıkmayacak seyreklikte gönderilmesine özen göstereceğiz.

Tüm üyelerimize ve müşterilerimize destekleri için teşekkür ediyoruz.

Alıntı
84 üye teşekkür etti:
m.zmrt, murat5555, blacksea, Rangeman, demasoni, Karagoz, Yasin06, eucar, Xlll, Murphy, nsyuksel, m16a2, Tellioglu, demirci57, Ahmet Özalp, usame, tugrul, kuzeybuzulu, sparus, Sabri, hilk1, YgtBey, Carbon12, talaymu, 1905sss, Ahmet Efe, ThePulchra, maho07, yyildiz, hunter 12, sem, ALPTUG, Gravis_Pro, wubıh, tirendaz, heisenberg, mimaslan, wildeagle, CoolHand, fsmy, al-me, PersonalDefence, karaca, Vefasiz, shooter25, S@riyerli, Fruktoz23, mfarukarikan, Kara45, xeorx, Surmene, serdaraktas, foottwo, g-shock, shark, lenduha, mhmty74, derinoz, Simurg, husrev, Gazanfer, Vectra, azaz, Zamane Akıncısı, SSSalih, xlcod3r, çatana, tekoglu, Porsuk, _X0X_, binajwaad, drmehmet, alpi, pasa_7676, Alper f92, yavuzmete, Guven Guven, baykaralper, zack, vgun, ckenarli, MEHMETEMİN73, cem321, kurtkan
Sayın Harun başarılarınızın devamını dilerim. Kredi kart sayısındaki artış ve taksit imkanın olması gerçekten güzel olmuş.
saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
harun, YgtBey
Sn. harun

Yeni siteniz hayırlı olsun. Deneme amacıyla; Üyeliksiz alış-verişte Sepete ürün ekledikten sonra sağ üst kısımdaki sepet butonu çalışmıyor. Mobilden böyle bir durum var.

Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
(01-05-2018, 11:02 AM)Gravis_Pro demiş ki: Üyeliksiz alış-verişte Sepete ürün ekledikten sonra  sağ üst kısımdaki sepet butonu çalışmıyor. Mobilden böyle bir durum var.

Hemen ilgileniyoruz. Teşekkürler.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro
Selamlar.
Sayın Harun, yeni site ile ilgili karşılaştığımız sorunları buradan mı bildirmemiz uygun olur? Yoksa tac87@ctm.com.tr adresine mi mail atmamız uygun olur?

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
(01-05-2018, 11:40 AM)yyildiz demiş ki: Sayın Harun, yeni site ile ilgili karşılaştığımız sorunları buradan mı bildirmemiz uygun olur? Yoksa tac87@ctm.com.tr adresine mi mail atmamız uygun olur?

Her ikisi de uygundur. Ancak forum sürekli kontrol edilmediği için tac87@ctm.com.tr adresine soru ve sorunları gönderirseniz daha hızlı sonuçlandırabiliriz.

Bu arada sadece "arızaları" değil, sizin görmek istediğiniz veya size daha uygun gelen uygulamaları da yazabilirsiniz. Teknik bir zorluk olmadığı sürece, uygun ve yararlı olduğu düşündüğümüz her türlü uygulamayı sisteme ekleyebiliriz. Örneğin: Ana sayfamızda yeni ürünleri gösteren bir bölüm var, bir de genel olarak sitedeki tüm ürünleri gelişigüzel, her açtığınızda farklı ürün gösteren bir görsel liste var. Bunun yerine indirimli ürünlerin gösterilmesinin daha uygun bulabilirsiniz. Bunun gibi değişiklikleri kodlayabiliyoruz. Veya müşterilerimiz kendi satınalma geçmişlerini görmek isteyebilirler. Bunları eklemek, yapabileceğimiz uygulamalar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
yyildiz
(01-05-2018, 11:38 AM)harun demiş ki:
(01-05-2018, 11:02 AM)Gravis_Pro demiş ki: Üyeliksiz alış-verişte Sepete ürün ekledikten sonra  sağ üst kısımdaki sepet butonu çalışmıyor. Mobilden böyle bir durum var.

Hemen ilgileniyoruz. Teşekkürler.

Düzeltildi.

İkazınız için teşekkürler.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro
Selamlar.
Sayın Harun, 5-6 tane mail attım. Atlanmasın diye her sorunu-isteği ayrı mail olarak gönderdim.
Şimdiden kolay gelsin.
Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
Sn.Harun yeni site gerçekten güzel olmuş, bana Mossberg sayfasını hatırlattı. Bu güzel ürünleri bulabildiğim için kendimi şanslı sayıyorum. Gerçi alışverim için Çankaya yolunu öğrendim gide gele.

Alıntı

(07-05-2018, 07:45 PM)Tam 35 gozgoz demiş ki: Sn.Harun yeni site gerçekten güzel olmuş, bana Mossberg sayfasını hatırlattı. Bu güzel ürünleri bulabildiğim için kendimi şanslı sayıyorum. Gerçi alışverim için Çankaya yolunu öğrendim gide gele.

Son yılın modası buymuş... Grafik tasarımcımız böyle buyurdular. Birkaç seneye tasarım değişir.  Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): rıdvan, 2 Ziyaretçi