Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yıllık Mermi İstihkakı 1.000 Adet Oldu!
Mermi arttırımı gayet güzel bi gelişme fakat öncelikle yol belgesi saçmalığı kalkmalı saygılar .....

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
1905sss, ismicey, cem_d, davraz
Tüm silah severlere hayırlı olsun.Ancak kafama takılan şey MKE zaten bazı çaplarda istihkak 200 iken talebi karşılayamıyordu şimdi 1000 adet de ne yapacaklar merak ediyorum.Silah sahipleri tanesi 1.80 tl den 1000 adet mermi için 1800tl ödenecek neredeyse yerli silah fiyatına sırf merakımdan soruyorum 1adet 1*19 mühimmatın üretim maliyeti kaç tl dir saygılarımla...

Alıntı

Zengin adama 1000 istihkak olmuş sadece , parası olmayan yine nasıl alacak fişeği tanesi 1.80 tl'den.Çok saçma fiyatlar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
kuntra
(18-03-2018, 12:32 AM)taner kolatan demiş ki: Tüm silah severlere hayırlı olsun.Ancak kafama takılan şey MKE zaten bazı çaplarda istihkak 200 iken talebi  karşılayamıyordu şimdi 1000 adet de ne yapacaklar merak ediyorum.Silah sahipleri tanesi 1.80 tl den 1000 adet mermi için 1800tl ödenecek neredeyse yerli silah fiyatına sırf merakımdan soruyorum 1adet 1*19 mühimmatın üretim maliyeti kaç tl dir saygılarımla...

Sayın Taner Kolatan; malumunuzdur ki yerli fişek üreticilerine tabanca fişeği üretme izni verildi. İlk olarak 9 mm fişekler sunuldu piyasaya, tahminim odur ki diğer kalibrelerde de üretim yapacaklardır. 

Fişek üretiminden sonra bu istihkak kararının çıkmasıyla daha da ümitlenmemiz lazım. 

Umarım üreticiler fişek fiyatında indirime gidip sürümden kazanma yolunu seçerler. Ki ticaretin önemli kurallarından biridir bu. 

En azından adet yükseldikçe iskonto yapılabilir.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
defender45acp, taner kolatan
Arkadaşlar hiç 1000 fişek için emniyete başvuran veya kağıdını alan oldu mu. Kısmetse yarın müracaatımı yapacağım bakalım ne diyecekler.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
saiga 12, kuntra
(18-03-2018, 12:49 PM)Pagani demiş ki: Arkadaşlar hiç 1000 fişek için emniyete başvuran veya kağıdını alan oldu mu. Kısmetse yarın müracaatımı yapacağım bakalım ne diyecekler.

Sayın Pagani, 
Tarafınıza verilecek cevabı ve işlemi büyük merakla bekliyorum.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
kuntra
Ben 45 acp mühimmat için 1000 adetlik istihkak talebini merak ediyorum. Son gelen partiden kalmış mıdır acaba?

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
saiga 12, akifabrek
(19-03-2018, 01:33 AM)BSS demiş ki: Ben 45 acp mühimmat için 1000 adetlik istihkak talebini merak ediyorum. Son gelen partiden kalmış mıdır acaba?

1,000 adet 45 ACP. Taşıması bile zor olur, eve Angel

Alıntı

Merhaba,

Gerçekten güzel bir gelişme; hayırlı olsun

İnşallah zaman içerisinde mermi fiyatları da makul bir seviye iner.

Saygılarımla,

Alıntı

(19-03-2018, 01:33 AM)BSS demiş ki: Ben 45 acp mühimmat için 1000 adetlik istihkak talebini merak ediyorum. Son gelen partiden kalmış mıdır acaba?

+1

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi