Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10. Yılımız hayırlı olsun
#51
Nice 10 yıllara , emeği katkısı olan herkese çok teşekkürler..
 
Alıntı
2 üye teşekkür etti:
lupus, ilksurfer
#52
Ağız tadıyla sağlık, sıhhat ve huzurla nice 10 yıllara,... Herkese selamlar saygılar...
 
Alıntı
4 üye teşekkür etti:
ilksurfer, lupus, mimaslan, Sabri
#53
Ne yazık ki ben 4 yıl sonra farkettim. 6 yıldır öğrenen olarak forumda olmak hep mutluluk verdi. Nice 10 yıllara.  Sn. İlksurfer e , başta sn. Lupus olmak üzere yazılarından birşeyler öğrendiğim herkese ve forumda kaliteyi ön planda tutarak forumu bugünlere getiren tüm silahseverlere teşekkür ediyorum.
Saygılarımla
 
Alıntı
3 üye teşekkür etti:
ilksurfer, blacksea, lupus
#54
Merhaba;

Tam altı yıl önce yeni alacağım tabanca için internette yaptığım araştırmalar sonucu tesadüfen rastladım siteye ve üye oldum. Kırıkkale marka bir silahım vardı ve daha iyi bir silah almak istiyordum. Bu sitede dolaştıkça tabanca marka ve modelleri ile buna ilişkin literatürün genişliğini, tabanca sahibi olmanın ne kadar sorumluluk gerektirdiğini, küçücük görünen bir tabancada ne kadar fazla parça olduğunu, sanal bir platformda insanların bilgi paylaşımına ne kadar hevesli ve birbirlerine ne kadar saygılı olabileceğini öğrendim. Hala da öğreniyorum.

Forumdan önce de yıllarca silah taşımıştım ama hiçbir şeyden haberim yoktu. Zira mevzuata göre silah sahibi olabiliyordum ve fırından ekmek alır gibi satın almıştım silahımı; ne bir eğitim, ne antrenman ne de bir başka şey.

Benim katkım olmasa da bana kattıkları çok fazla tabancatufek.com'un. Her şey için teşekkürler; kuruculara, üyelere ve bizi bir araya getiren silahlara.
 
Alıntı
8 üye teşekkür etti:
tirendaz, yyildiz, Sabri, mimaslan, lupus, ilksurfer, Mechul, xeorx
#55
Bilmediğim çok şey varmış. Herkese teşekkür ederim. Nice on yıllara.
 
Alıntı
3 üye teşekkür etti:
lupus, ilksurfer, xeorx
#56
Ben 3 yıldır forumdayım. Ateşli silahlar konusundaki cehaletimi bir nebze olsun azaltabildiysem o da bu forum sayesindedir. Emeği geçen herkese sağ olun, var olun diyorum.
Nice 10. yıllara.
 
Alıntı
2 üye teşekkür etti:
ilksurfer, lupus
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi