Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10. Yılımız hayırlı olsun
Nice 10 yıllara , emeği katkısı olan herkese çok teşekkürler..

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
lupus, ilksurfer
Ağız tadıyla sağlık, sıhhat ve huzurla nice 10 yıllara,... Herkese selamlar saygılar...

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
ilksurfer, lupus, mimaslan, Sabri
Ne yazık ki ben 4 yıl sonra farkettim. 6 yıldır öğrenen olarak forumda olmak hep mutluluk verdi. Nice 10 yıllara.  Sn. İlksurfer e , başta sn. Lupus olmak üzere yazılarından birşeyler öğrendiğim herkese ve forumda kaliteyi ön planda tutarak forumu bugünlere getiren tüm silahseverlere teşekkür ediyorum.
Saygılarımla

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
ilksurfer, blacksea, lupus
Merhaba;

Tam altı yıl önce yeni alacağım tabanca için internette yaptığım araştırmalar sonucu tesadüfen rastladım siteye ve üye oldum. Kırıkkale marka bir silahım vardı ve daha iyi bir silah almak istiyordum. Bu sitede dolaştıkça tabanca marka ve modelleri ile buna ilişkin literatürün genişliğini, tabanca sahibi olmanın ne kadar sorumluluk gerektirdiğini, küçücük görünen bir tabancada ne kadar fazla parça olduğunu, sanal bir platformda insanların bilgi paylaşımına ne kadar hevesli ve birbirlerine ne kadar saygılı olabileceğini öğrendim. Hala da öğreniyorum.

Forumdan önce de yıllarca silah taşımıştım ama hiçbir şeyden haberim yoktu. Zira mevzuata göre silah sahibi olabiliyordum ve fırından ekmek alır gibi satın almıştım silahımı; ne bir eğitim, ne antrenman ne de bir başka şey.

Benim katkım olmasa da bana kattıkları çok fazla tabancatufek.com'un. Her şey için teşekkürler; kuruculara, üyelere ve bizi bir araya getiren silahlara.

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
tirendaz, yyildiz, Sabri, mimaslan, lupus, ilksurfer, Mechul, xeorx
Bilmediğim çok şey varmış. Herkese teşekkür ederim. Nice on yıllara.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
lupus, ilksurfer, xeorx
Ben 3 yıldır forumdayım. Ateşli silahlar konusundaki cehaletimi bir nebze olsun azaltabildiysem o da bu forum sayesindedir. Emeği geçen herkese sağ olun, var olun diyorum.
Nice 10. yıllara.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
ilksurfer, lupus, kuntra
[Resim: azZQvz.jpg]

[Resim: lOgG6J.jpg]

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
1905sss, alone61, ugurucar57, Gazanfer, Cyrsis
Daha yeni bir üye olarak forumun 10. yılını kutlarım.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.Bu uçsuz bucaksız denizin kıyısında ufak ufak yüzmeye başlayınca silah konusunun farklı bir kültür olduğunu ve doğru bildiğimiz yanlışları öğrenme fırsatı buldum.Forum, okudukça keyif aldığım farklı bir dünya.

Alıntı

Rastlantı eseri bulduğum, bulduktan sonra da hiç vazgeçmediğim sitedir burası.

Silahlar konusunda her türlü eğitici, öğretici deryalar kadar çok bilgiyi içerisinde barındıran, gün be gün kendisini yenileyen ve artan kıymetli üyeleri ile, yeni yetişen/yetişecek olan nesile doğru ve güvenli bilgiyi öğretmeyi kendisine düstur edinmiş nadide bir site olarak görüyorum burayı.

Ayrıca kıymetli dilimize verilen önem ve saygının dikkate alındığı, gerekirse yaptırım uygulandığı sayılı mecralardandır.

Kendi adıma, diğer sevgili üyeler gibi buradan çok şey öğrendiğimi ama daha yolun çok başında olduğumun bilinciyle, öğrenmeye devam ettiğimi belirtirken;
Sitemizin 10.yılını kutlar, başlığın açıldığı tarihin hoş bir rastlantı eseri doğumgünüme tekabül etmesini ayrı bir mutluluk sebebi adlederek yazımın sonlarına gelirken, foruma geçmişte ve gelecekte emeği geçecek herkesin, başka Sn. Lupus ve Sn.İlksurfer olmak üzere teşekkür etmeyi bir borç bilirim.

Nice senelere inşallah.
Sağlık ve esenlikler dilerim.
Saygılar.

Alıntı

Nice 10 yıllara erişmeniz dileğiyle sizleri tebrik ederim. Bize bütün bilgilerini aktaran, bu kadar seviyeli, saygılı bir forum yöneten tüm üstatlara şükranlarımı sunarım. Saygılarımla...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi