Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10. Yılımız hayırlı olsun
Nice yıllara hep beraber inşallah, çok şey öğrendik çokkkk ve devam ediyoruz öğrenmeye...Tüm kurucu ve emeği geçenlere sonsuz teşekkürler...

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
ilksurfer, lupus
Forumla ne zaman tanıştığımı tam anımsamıyorum ama tahminim 2011-2012 gibiydi. 4-5 senelik okuyuculuğun ardından ancak bir kaç kelam etme cesaretini bulabildiğim forumda öğrendiğim kısıtlı bilgilerle asker, polise hatta silah sektöründe çalışan insanlara dahi yanlış bilinen birçok konuda bilgi aktarabildim.
Bu kadar ansiklopedik bilgiyi kaynağından süzüp bizlere aktaran tüm üstatlara ve forum kurucularına sonsuz teşekkürler.

Saygılar.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
ilksurfer, Gravis_Pro, lupus
Forumu tanıyalı 3 sene oldu. O günden bu güne neredeyse her gün girip bilgi edindiğim, özellikle ilk dönemlerde saatlerce okuma yaparak adeta bir okulda ders görür gibi eğitim aldığım bir platform oldu burası. Bir sivil olarak, Türkiye şartlarında asla ulaşamayacağım eğitim ve kültür düzeyine bu forum sayesinde ulaştım ve hem kendime hem çevreme faydalı oldum. Emeği geçen, katkısı olan herkese çok teşekkür ederim.

Benim hayatıma katkı sağlayan bambaşka bir noktayı da dile getirmek istiyorum. Biliyorsunuz bizim ülkemizde kendini herhangi bir konuda uzman, profosyonel olarak gören insan çoktur. Sayın lupus'u tanıyıp onun bu alandaki bilgi seviyesinin derinliğini gördüğüm zaman bir insanın bir konunun gerçek anlamda uzmanı olmasının ne demek olduğunu anladım. Hayata, olaylara, durumlara karşı profosyonelce  düşünmenin ne demek olduğunu, bilgiyi doğru paylaşım şeklini, dili kullanma tarzını bir çok şeyi bu sayede öğrendim. Bu benim iş ve eğitim esnasında karşılaştığım tamamen başka alanlardaki çakma uzmanları tespit etmeme ve onların yanlış yönlendirmeleriyle yaratacağı zararlardan korunmama yaradı. Ne zaman ki bir konuda uzman olduğunu, profosyonel olduğunu iddia eden biri görürsem davranış, tavsiye ve yönlendirme şeklini sayın lupus ile karşılaştırdım. Bu sayede kendimi hem bilmediğini bilmeyen cahillerden hem de kendisini otorite olarak tanıtıp arka planda birşeyler satmaya çalışan pazarlamacılardan korudum. Tabi aynı zamanda ben de bir konuda bilgi sahibi olduğumu söylemeden önce kırk kez düşünür hale geldim.  

Saygılarımla.

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
Yasin06, lupus, tirendaz, alone61, Oberon, ilksurfer, heisenberg, CoolHand, blueokkes, demirci57, tekoglu, Sabri, mimaslan
Aranıza yeni katılmış bir üye olarak nice 10 yıllar dilerim.
Saygılarımla
Behlül Altıntaş

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lupus
Bu forum nice dost ve kardeş kazandırdı bana. Her sohbetimizde mutlaka bahsi geçer "foruma çok şey borçluyuz, bizi bir araya getirdi". Emeği geçen herkese minnetlerimi sunarım.
Saygılarımla

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
fuat_61, ilksurfer, Sabri
İlk SilahForumu takip etmeye başladım, lise bebesiyken; yüksek öğrenime başlayınca da buraya kayıt oldum 19 yaşında... Çok zaman geçmiş; çok da insan tanımışız iyili kötülü, emeği geçen herkese çok teşekkürler...

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
ilksurfer, lupus, Sabri, blueokkes, alpago
7 yıl geçmiş, uzun yıllar uzaktan severek yaşadığım, en sonunda sorumluluğunu üstlenebileceğim olgunlukta olduğuma inandığım ama bu sefer de nasıl seçim yapmalıyım sorusuna cevap aramak için çıktığım yolda TabancaTüfek'e rastlayalı... Ne kadar da şanslıymışım, Sayın İlksurfer ve Sayın Lupus üstadlar sayesinde hiç farkında dahi olamayacağım eksikliliklerimi, hem de eşine az rastlanır bir şekilde anadilimde giderme imkanı buldum... Yine de bu değil en önemlisi,

TabancaTüfek'in, sosyal bir varlık olarak silahlar konusunda toplumu bilgi ve kültürel olarak geliştirmedeki rolüdür asıl olan...

nice on yıllara...

Saygılar

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
lupus, Sabri, tirendaz, ilksurfer
Merhaba,

Forumda emeği geçenlere teşekkür ediyorum,

Saygılarımla,

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
ilksurfer, lupus
Nice on yıllara. Herkese selamlar, saygılar. Emeği geçen herkese ayrıca teşekkürler.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
ilksurfer, lupus
(08-03-2018, 11:12 PM)ilksurfer demiş ki:
(09-03-2008, 07:35 AM)mberg demiş ki: Glock is the best Cool

Tam 10 yıl önce bugün, yukarıdaki mesajla başlayan forumumuz Smile, bugün 17bin üye seviyesine ulaşmıştır.

Üyelerimiz, 12bin konuda toplam 307bin mesaj yollamış.

İçten Silah Forum'dan bu günlere... uzunca bir zaman geçmiş. Nice 10 yıllara bilgi kirliliği olmadan, rafine ve gerçek bilgi paylaşımlarının devamı umudu ile. Tüm üyelere teşekkür ederim.

Saygılarımla...

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
lupus, xeorx

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi