Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10. Yılımız hayırlı olsun
Bizi bilgileriyle aydınlatan değerli üstatlara,bir harf öğreten,emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.Nice 10 yıllara

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
ilksurfer, lupus, topraxxx
Her gün girip bakmadan rahat edemediğim, saatlerimi geçirdiğim, temel bilgi ansiklopedisi tadında aradığım bilgilere ulaşabildiğim muazzam forum Smile
Emeği geçen başta Sayın İlksurfer ve Sayın Lupus olmak üzere, bilgiye bilgi katan tüm üyelere teşekkürü borç bilirim.
Doğum günün kutlu olsun, nice 10 senelere...

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
lupus, ilksurfer, topraxxx, binajwaad, fuat_61, tirendaz, mimaslan, kurtkan
Emeği geçen, bizleri aydınlatan, bilinçlendiren, kanunlar çerçevesinde haklarımızı gösteren ve tabancanın tüfeğin tetik çekmekten ibaret olmadığını öğreten siz değerli hocalarıma ve üstatlarıma çok teşekkür ederim. Ben bugün birşeyler biliyorsam sizlerin sayesinde. Nice 10 senelere.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
lupus, ilksurfer, topraxxx, kurtkan
Değerli Forumdaşlarım,

Bilinçli silahseverleri bir araya getiren, doğru bilgilere, doğru kaynaklara ulaşımı sağlayan bu forumu oluşturanlara minnet ve şükranlarımı sunarım. Buradan öğrendiklerimi kelimelerle ifade etmem zor. Sayın ilksurfer'e emekleri için ne kadar teşekkür etsek azdır. Bana aktardığı paha biçilemez bilgiler için Lupus üstadımıza, forumun yaşaması için katkılarını esirgemeyen forum sponsorlarımıza ayrıca teşekkür etmek isterim.

Forumun kuruluş öyküsünü, 2008 de kuruluş aşamasında foruma katılan üstadların ilk günlerdeki duygu ve anılarını onlardan duymak herkes için olduğu kadar, benim için de güzel olacaktır.

Daha nice yıllara

Saygılarımla

Alıntı
16 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, tekoglu, DaRkNeSs-, ilksurfer, Oberon, Tellioglu, lupus, PersonalDefence, binajwaad, fuat_61, madenci08, hunter 12, topraxxx, mimaslan, kurtkan, blueokkes
Benim sekiz senem olmuş.Üniversite son sınıftan mezun olmaya çalışan bir öğrenciydim.Forumu neredeyse eksiği fazlası tartışılır bir sene kadar da dışarıdan takip etmişliğim var.Basit bir silah meraklısı iken beni çok daha farklı bir mecraya soktu.Bir silahsevermiyim bilemiyorum ama o yola girdiğim kesin.

Forumda emeği geçen herkese şu an aramızda bulunuyor olsun olmasın teşekkürü bir borç biliyorum.Herkesin ellerine sağlık.Nice mutlu senelere.

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
ilksurfer, lupus, tekoglu, PersonalDefence, topraxxx, Sabri, rainman, binajwaad, fuat_61, mimaslan, Oberon, sarp kılıç
Bizi Miroğlu silah seçme ritüellerine, glock'un içinden ışık geçiyor diyenlere mahrum bırakmadığınız için müteşekkirim. Sayenizde çok şey öğrendik. Bizi kurtardınız ya daha ne diyeyim. Smile

Saygılar.

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
fuat_61, ilksurfer, lupus, topraxxx, tirendaz, kurtkan, tekoglu, DaRkNeSs-
Bu forum, ülkemizde kanunlara saygılı, bilinçli silah severlerin niteliğini ve niceliğini arttırdı ve buna devam ediyor. Bu olguda başta sn. ilksurfer ve sn. lupus olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Ayrıca merhum sn. Ali Kozanoğlu'nu da rahmetle ve saygıyla anıyorum, kendisinden de çok şeyler öğrendik. Saygı ve selamlar..

Alıntı
15 üye teşekkür etti:
Sabri, hunter 12, celik60, ilksurfer, binajwaad, lupus, Karagoz, topraxxx, tirendaz, mimaslan, kurtkan, Vefasiz, tekoglu, DaRkNeSs-, orpeus
(10-03-2018, 08:55 PM)baracuda77 demiş ki: Ayrıca merhum sn. Ali Kozanoğlu'nu da rahmetle ve saygıyla anıyorum, kendisinden de çok şeyler öğrendik. 

Her zaman rahmet ve saygıyla anılacak, bilgi, tecrübe, her şeyden önemlisi kişiliği ile yeri doldurulması mümkün olmayan bir kayıp...

Alıntı
15 üye teşekkür etti:
Gazanfer, topraxxx, tirendaz, madenci08, ilksurfer, kurtkan, Vefasiz, blueokkes, sparus, tekoglu, orpeus, alpago, sarp kılıç, kuti, m.zmrt
Forumda emeği geçen ve bilgilerini esirgemeden paylaşan herkese sonsuz teşekkürler. Paylaşımlarınız sayesinde  kendi dilimizdede bir şeyler öğrenebiliyoruz.
Nice senelere?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ilksurfer
Tiy tiy arkadaşımızın eski ve güzel bir çalışması. 

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
tirendaz, lupus, ALPTUG, Karagoz, Sabri, ilksurfer, tekoglu, alpago

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi