10. Yılımız hayırlı olsun
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10. Yılımız hayırlı olsun
10 yıl boyunca zamanını , tecrübelerini , emeğini ve bilgisini bizlerden esirgemeyen , maddi ve manevi olarak her zaman yanımızda olan Sn.İlksurfer'a ,Sn.Üstadımıza ve tüm emeği geçenlere şükranlarımı sunuyorum...İyi ki varsınız.Nice nice 10 yıllara...

Saygılarımla.

Alıntı
15 üye teşekkür etti:
tirendaz, fuat_61, Oberon, wubıh, tekoglu, Kimble, ilksurfer, heisenberg, şahin44, Gravis_Pro, Sabri, lupus, DoganSW, topraxxx, blueokkes
Bilginin derya olduğu, yazım ve kişi kalitesinin yüksek düzeyde tutulduğu, sivil silahlanmanın doğru değerler ve gelişime açık bir teorik düzende bilinçlendirildiği bu eğitsel ve paylaşımsal platformu, öncelikle fikir halinden varlığa dönüştürenlere, değerli bilgilerini bizlerden esirgemeyen üstadlara, varlıklarıyla destekleyen herkese teşekkür eder, daha nice 10 yıllar dilerim. 
Saygılarımla,

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
ilksurfer, Gravis_Pro, lupus, DoganSW, topraxxx, binajwaad, fuat_61
Önceleri tüm tabancaların hepsinin aynı olduğu düşünüp fişeği koy patlat başka bir şeye ihtiyaç olmadığını zannederdim.Aslında tabancanın kalitesinden, yapıldığı malzemeye,bakımına,eğitimine vs. her şeyin önemini bu site sayesinde öğrendim öğrenmeye de devam ediyorum tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler...

Saygılarımla.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
ilksurfer, lupus, topraxxx
10 yıl süresince 2082 saatimi bu forumu okuyarak geçirdim.

Emeği geçenlerden Allah razı olsun. İyiki varsınız.

Nice 10 yıllara.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
ilksurfer, tirendaz, Sabri, lupus, topraxxx, binajwaad
Sosyal medya kullanmıyorum. 2008 yılından beri boş zamanlarımda sürekli forumu okuyarak zamanımı geçiriyorum. Hz. Ali'nin "bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" sözünü hatırlayarak, bu foruma emeği geçen üstadlarımızı saygıyla selamlıyorum. İyiki varsınız.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
ilksurfer, Gravis_Pro, lupus, topraxxx, binajwaad
Nice 10 yıllara inşallah. Forum sayesinde tabancamızın, tüfeğimizin ne olduğunu-olmadığını öğrendik. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
ilksurfer, lupus, topraxxx, binajwaad
Emeği geçen herkese teşekkürler. Hep beraber nice 10 yıllara inşallah.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Bu vesile ile;

Hiçbir çıkar, menfaat gözetmeden her türlü imkan ve bilgiyi bizlere sunan,
Sn.İlksurfer, Sn.Lupus ve diğer üstad ve büyüklerime teşekkür eder, hürmetlerimi sunarım.

Saygılarımla...

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Emeği geçen herkese teşekkürler, ellerinize sağlık.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Nice mutlu senelere bize bilgi veren öğreten tüm herkese teşekkürler.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi