Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yanık ilkyardım jeli
(31-07-2020, 02:14 AM)tugrul demiş ki: Sanıyorum hemen uygulandığında çok daha faydalı etki gösteriyor.

Kesinlikle doğru. 

Yanık bölgesini hızla soğutuyor. Yanık bölgenin soğumasıyla, derinin sıcak kalarak hasarın artmasını engelliyor. Özellikle ciddi yanıklarda, yanan bölgeye 3-4 saat süresince uygulamasında yarar var.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
tugrul, denizyilmaz22
(31-07-2020, 10:44 AM)harun demiş ki:
(30-07-2020, 02:24 PM)denizyilmaz22 demiş ki: Sn Lupus'un paylaştığı yanık jeli ile ilgili fotoğraflara bakamıyorum çünkü çalıştığım kurumun serverleri görmeye izin vermiyor. Acaba ismini yazabilir misiniz ?

https://tac87.com/marka/burnshield

Çok teşekkür ediyorum.

Alıntı

(31-07-2020, 02:14 AM)tugrul demiş ki: Burnshield diye yazılır Can Kurtaran diye okunur. Kaynar su yanığında uygulama gereksinimi duydum, yanık oluştuktan 2 dk içerisinde uyguladım, resmen mucizevi bir etkisi var idi, iz bile kalmadı 20 dk içinde.Sanıyorum hemen uygulandığında çok daha faydalı etki gösteriyor. Bu nedenle yakınlarda bulundurulmalı.

Yanlız bu sadece bir krem değildir, burnshield jeli tutan ve ısıyı hızlıca yanıktan uzaklaştırmayı kolaylaştıran, ince sümgerimsi bir bez vardır içinde, bahsettiğim etkiyi o ürünle almış idim, bu şekilde kullanıldığında bölgedeki ısıyı hemen düşürerek ağrıyı inanılmaz bir hızla alıyor, jelin etkisi azaldıkça spreyleyerek jelle besledim.

Ürünü alırken buna dikkat ederek hem sprey jeli hemde örtülü ürünleri birlikte satın alın.

Bir konuda daha bilginizi almak istiyorum. Söz konusu web sayfasında, Yanık Örtüsü için, "Yanık Jeli Emdirilmiş Yanık Örtüleri" yazıyor.

Bu örtüyü almamız yeterli mi?

Ayrıca bir de jel almamız mı gerekiyor?

Alıntı

(31-07-2020, 08:12 PM)denizyilmaz22 demiş ki:
(31-07-2020, 02:14 AM)tugrul demiş ki: Burnshield diye yazılır Can Kurtaran diye okunur. Kaynar su yanığında uygulama gereksinimi duydum, yanık oluştuktan 2 dk içerisinde uyguladım, resmen mucizevi bir etkisi var idi, iz bile kalmadı 20 dk içinde.Sanıyorum hemen uygulandığında çok daha faydalı etki gösteriyor. Bu nedenle yakınlarda bulundurulmalı.

Yanlız bu sadece bir krem değildir, burnshield jeli tutan ve ısıyı hızlıca yanıktan uzaklaştırmayı kolaylaştıran, ince sümgerimsi bir bez vardır içinde, bahsettiğim etkiyi o ürünle almış idim, bu şekilde kullanıldığında bölgedeki ısıyı hemen düşürerek ağrıyı inanılmaz bir hızla alıyor, jelin etkisi azaldıkça spreyleyerek jelle besledim.

Ürünü alırken buna dikkat ederek hem sprey jeli hemde örtülü ürünleri birlikte satın alın.

Bir konuda daha bilginizi almak istiyorum. Söz konusu web sayfasında, Yanık Örtüsü için, "Yanık Jeli Emdirilmiş Yanık Örtüleri" yazıyor.

Bu örtüyü almamız yeterli mi?

Ayrıca bir de jel almamız mı gerekiyor?

Bu örtü paketinin içerisinde ciddi oranda jel bulunuyor, örtüyü tatbik ettikten sonra hatta poşedin içinde kalan jelide elinizle alıp örtünün üstüne uygulayabiliyorsunuz. Bu örtü acil bir durumdaki ilk müdahale için tek başına yeterli olmakla birlikte eğer ayrıca bide jel var ise ısıyı uzaklaştıran jelin 'sanıyorum ısınmasından' dolayı azalan etkisini tekrar arttırmak için jel takviyesine devam edebilmeniz gayet iyi oluyor. Çünkü yeni jeli takviye ettiğinizde aradaki farkı hissediyorsunuz. Örneğin : Yanık küçük bir alanda etkili ve travması hafifse 100x100 mm lik bir örtü içindeki jelle işinizi görür. 
Tavsiyem hem bir kaç boy örtüyü hemde ayrıca jeli alarak bu konudaki kaabiliyetlerinizi arttırmanız.
Böcek ısırığından güneş yanığına, kaynar su yanığından,profesyonellerce kullanıldığında çok ağır travma ve yanıklarda hastaya müdahale edebilmek için ağrısını o anda hafifletip hareket etmemesini sağlamaya kadar geniş alanda kullanıldığını uzmanlarından dinlediğim bu ürün bildiğim kadarıyla kendi alanında öncü marka.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
harun, denizyilmaz22
Çok teşekkürler.

Alıntı

Yanık jelinden edindim bende. Evde saklama koşulu ne olmalı sizce? Ecza dolabı mı yoksa , buzdolabı mı?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi