Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yanık ilkyardım jeli
Çok teşekkürler Sn. Erdini78 nezaketiniz için.

Saygılar.

Alıntı

Sn.Erdini78,

Hekimsiniz ve hastalarınıza içeriğini bilmediğiniz ve herhangi bir test ile güvenirliği kanıtlanmamış bir ürün mü uyguluyorsunuz? Smile

Alıntı

(06-03-2018, 11:38 AM)Red Kit demiş ki: Sn.Erdini78,

Hekimsiniz ve hastalarınıza içeriğini bilmediğiniz ve herhangi bir test ile güvenirliği kanıtlanmamış bir ürün mü uyguluyorsunuz? Smile

Böyle bir şey yazdığımı hatırlamıyorum sn Red Kit. Lütfen mesajınızı düzeltiniz.
Saygılarımla.

Alıntı

İlk mesajınızda yanık vakalarında kullandığınızdan bahsettiğiniz için ben hastalarınıza da kullandığınızı anlamış idim, yanlış anlamış isem kusura bakmayın. 

Ancak, 'bir hekim' olduğunuzu belirterek tavsiye etmeniz de aynı kapıya çıkar neticede...

Konu sağlık olunca 'sıradan vatandaş' tavsiyesi ile 'hekim' tavsiyesini ayrı yere koyamayız öyle değil mi?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
thepunisher
Herkese teşekkür ederim bilgilerini aktardığı için...

Alıntı

Bu konuyu açtığım zaman bir yanık jeri paylaşmıştım. Ve gerçekten de uzun yıllar çok işimize yaramıştı. Sn. Lupus benzer bir jel tavsiye etmişti. Bu koronavirüs olayları başlamamıştı geçen seneydi galiba alayım dedim.  

Bir kaç tane  eve koydum.  Allah korusun ama ev de bilirsiniz devamlı ütü, çaydanlık, yağ sıçrama vs. küçük kazalar olur. 

Yakın zamanda kullanmamız gerekti ve gerçekten benim ilk paylaştığıma göre çok daha hızlı çok daha etkili oldu. Şu anda burada olmasa da engin Sn Lupus hocaya bir kere daha teşekkür ediyoruz zaten ne zaman yararlı bir şey paylaştıki bizimle..

[Resim: A6963-F8-D-0041-4107-A8-A7-DBA34-B3-BFBB7.jpg]
[Resim: E9-CCC9-B9-3997-4540-A30-A-C86-CAC37-B80-C.jpg]
[Resim: E6-F74868-C54-C-49-D2-B1-C4-CF34-B280656-A.jpg]
[Resim: 48-E22934-A067-4-F62-B7-FA-703-D003320-BC.jpg]

Alıntı
9 üye teşekkür etti:
Red Kit, yyildiz, Xlll, byfortius, efe1753, tirendaz, azaz, Vefasiz, XXAHMETXX
Mesajı cep telefonumdan yazmıştım. Engin ağabey mi Sn Lupus mu yazsam derken engin arada kalmış. Bir de üstadı öveyim derken klavye hatası olmuş. "ne zaman yararlı olmayan bir şey paylaştıki" yazacaktım. Bir kelime eksik kalınca orada batırmışım iyice. Sad Cep telefonu ekranı,küçük, gözlerde artık çok iyi değil. Kusura bakmayın. Moderasyon düzeltirse mahcup olmayalım değerli üstadımıza.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
efe1753, azaz, Vefasiz, topraxxx, ALPTUG

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi