Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yerli Tabancalarda Kampanya Aldatması
(12-07-2018, 04:05 PM)mimaslan demiş ki: O görevliye soracaksınız; eğer vezneye gider, kamu görevlisi kimliği göstermeden, o silahı direk kampanyalı dediğiniz fiyattan almak istersem ve bana satarlar ise parasını sen verecek misin, bu bahse girer misin diye. Hala iddiasının arkasında durur mu acaba?

Sayın mimaslan, Şunu tüm samimiyetimle söylüyorum. Bu saatten  sonra değil kampanyalı fiyattan, üzerine para verseler o üreticinin malını almam. Hem para verip, hemde aklımızla alay ettirecek değiliz. Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
mimaslan
Kamu görevlisi kimliği talep eden ve fotokopisini alan MKE değil, silah firması temsilcileri zaten...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
exorcist
(12-07-2018, 04:37 PM)beyazkurt demiş ki:
(12-07-2018, 04:05 PM)mimaslan demiş ki: O görevliye soracaksınız; eğer vezneye gider, kamu görevlisi kimliği göstermeden, o silahı direk kampanyalı dediğiniz fiyattan almak istersem ve bana satarlar ise parasını sen verecek misin, bu bahse girer misin diye. Hala iddiasının arkasında durur mu acaba?

Sayın mimaslan, Şunu tüm samimiyetimle söylüyorum. Bu saatten  sonra değil kampanyalı fiyattan, üzerine para verseler o üreticinin malını almam. Hem para verip, hemde aklımızla alay ettirecek değiliz. Saygılar

En doğrusu  Thumbs Up

Alıntı

(12-07-2018, 07:23 PM)Red Kit demiş ki: Kamu görevlisi kimliği talep eden ve fotokopisini alan MKE değil, silah firması temsilcileri zaten...

Sn. Red Kit; benim anlamadığım, bizzat ben ve arkadaşlarım kampanyalı modelleri( Sarsılmaz ve Canik'in) kamu görevlisi olmadan satın aldık, hem forumdan hemde çevremizden memur olmadığı halde alanını gördük,duyduk. Bu belgenin fotokopisi alınıyorsa neden alınıyor, yok illa alınacaksa memur olmadan alanlar için silah firmasının temsilcileri nasıl bir izahat yapıyorlar. Bu olay kesinlikle kamu personeline indirim gibi gözüken aslında tüm vatandaşların yararlanabildiği ,ama marka temsilcilerinin resmen işgüzarlık yaptığı bir durum.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
beyazkurt
Sn. Beyazkurt Canik almamayada karar kıldıysanız, ayırdığınız bütçe belirli ise bir Stoeger edinin başınız ağrımasın.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
1905sss
(13-07-2018, 01:48 PM)Triggernazi demiş ki: Sn. Beyazkurt Canik almamayada karar kıldıysanız, ayırdığınız bütçe belirli ise bir Stoeger edinin başınız ağrımasın.

Sayın Triggernazi, 
2014 yılında MKE'den STOEGER 8000 FT modelini alıp kısa bir süre kullanmıştım. Ama bir türlü birbirimize ısınamadık. Sonra devir ettim. Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Triggernazi
Tisaş PX9 kampanyalı olarak sivile de satılıyorken, Canik konusunda ısrarcı olmayı çok manalı bulmuyorum.

Kampanyalı fiyattan TP9 almış bir Canik kullanıcısı olarak, eğer ki kampanya fiyatından alamamış olsaydım, direkt PX9 alırdım. Sonuçta hepsi birbirinin laciverti işte.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
mimaslan, Yasin06, wubıh, Speed, Vefasiz
(14-07-2018, 12:28 AM)Murata demiş ki: Tisaş PX9 kampanyalı olarak sivile de satılıyorken, Canik konusunda ısrarcı olmayı çok manalı bulmuyorum.

Kampanyalı fiyattan TP9 almış bir Canik kullanıcısı olarak, eğer ki kampanya fiyatından alamamış olsaydım, direkt PX9 alırdım. Sonuçta hepsi birbirinin laciverti işte.

Sayın Murata,

Polimer tabanca almak gibi bir düşüncem yoktu aslında. Bir yerde sağından solundan biraz kaptırmatörlük bulaşmış bir  arkadaşta elite modelini görünce acaba dedim Kendi kendime. Ama sonra fikir edinmek için Canik satış temsilcisine bu fiyattan alıp alamayacağımı sorup , bu cevabı alınca konuyu araştırma gereği duydum. Sonuç olarak ; gerek elime tam olarak uyum sağlaması, yeterince rafine olmuş bir model olması sebebiyle sanırım SARSILMAZ Kılınç serisi bir tabanca alacağım. Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi