Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sefer Görev Emri
Merhabalar;

Sayın Cumhurbaşkanımız Kahramanmaraş'ta yaptığı konuşmada Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili konuşurken sefer görev emrinden bahsetti. Rabbime binlerce kez şükürler olsun ki bu büyük milletin evladı olarak askerliğimi piyade asteğmen olarak yaptım ve teğmen rütbesi ile terhis edildim. Hali hazırda sefer görev emrim var. Seferberlik ilan edildiği an teğmen rütbesi ile silah altına alınacağım. Savaş istediğim en son şey ama söz konusu devletin bekası ve milletin geleceği ise işte o zaman gök girsin kızıl çıksın. Olası bir seferberlik halinde forum üyelerimizin bilgi ve tecrübeleri ile çok faydalı olacağına inanıyorum. Buradan sormak istediğim acaba hangi üyelerimizin sefer görev emri olduğudur. Belli mi olur belki buradan bir üstadla birlikte aynı siperde omuz omuza vatan için çarpışırız. 

Saygılarımla.

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
S@riyerli, kepenek50, tekoglu, Gravis_Pro, Karagoz, Carbon12, FRD, hunter 12, kurtkan, Gazanfer, Antiterör, spir
Acaba oradaki şartlardan kaçıp buraya demir atan, vergilerimizle gün boyu sağda solda pinekleyen, yazın plajları dolduran suriyelilerden ülkesini korumaya/geri almaya çatışmalara yollanan oldu mu ? Ya da aralarından gönüllü gitmek isteyen çıktı mı? Bilgisi olan var mı?

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
Tattooist, JoTuN, Tongel, ducak, AteşErim, demasoni, DaRkNeSs-, emrerd, sovalye05, cement2005, Guven Guven

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi