Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ersüs .410 ilk izlenimler
Sn. cem_d

Polikarbon şarjörlerdeki diğer bir sıkıntı, şarjör ve yuva arasında hiç boşluğun olmaması. Hal böyle iken şarjörü bırakın kendi ağırlığı ile düşürmeyi, yuvaya rahat takıp çıkaramıyorsunuz. Amaç daha uzun fişek boylarına tolerans göstermek mi bilemiyorum ancak besleme sorunu vermesi bir tarafa bu şarjörlere fişek basmak, yuvaya takmak, çıkarmak gerçekten zahmetli.

Süleyman Bey'e ulaşma imkanı bulabilirseniz nihai kullanıcıdan alınacak geri bildirimlere kıymet verdiğinden kendisi ile rahatlıkla konuşabilirsiniz, sizi dinleyecektir. 

Sizden de gelen besleme sorunu bir an için bana acaba tüfek mi dedirtirken, şarjörlere yaptığınız işlem ile, besleme sorununun sebebinin sadece şarjör olduğunu netleştirdiğiniz için kendi adıma sevindim. Ben sağlık sorunum nedeniyle şu ara tüfeği doğrultmaktan dahi aciz olduğumdan tüfek ile mesai yapamıyorum. Bundan ötürü paylaşımınız için teşekkür ederim. 

Saygılarımla

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
yyildiz, akifabrek, ALPTUG, cem_d
[quote pid='349318' dateline='1521276858']
Sayın cem_d ,  50 metre testinizde optik veya dürbün kullandınızmı acaba.

[/quote]

Sn. Crx, 

50 mt. atışlarında optik veya dürbün kullanmadım. Uygun optik için arayış içindeyim öneriniz olursa değerlendirmek isterim. Önümüzdeki hafta Yakacık poligonda olmayı planlıyorum. Özel mesaj üzerinden haberleşebiliriz. Memnun olurum. 

Sn.  SSSalih, 

Öncelikle çok geçmiş olsun, ben de yakın bir zamanda ağır sayılabilecek bir ameliyat geçirdim. Uzun süre mevcut 12 ga. tüfeğimi kullanma imkanım olmadı. Düşük çaplı bir tüfek tercih etmemin iki sebebinden biri halen iyileşme sürecinde olmamdır. Diğeri de eşimi de tüfek kullanmaya alıştırmak. Umarım sağlık sorununuzu en kısa zamanda atlatırsınız. Değerli paylaşımlarınız için tekrar teşekkür ederim. 

Saygılarımla,

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
SSSalih, usame
Sn. SSSalih , Sn. cem_d , öncelikle geçmiş olsun.

Hava şartları elverdiğince her cumartesi saat 08:15 civarı yakacık poligona gidiyorum , sabahları poligon boş olduğundan ve cumartesi çalıştığımdan benim için uygun oluyor. Saat 10:00 gibi ayrılıyorum iş yüzünden , karşılaşırsak bende tabiki memnun olurum.
Ayrıca yine 2 pazarda bir Şile oruçoğluna gidiyorum , Sn. SSSalih ile orada tanışmıştık , belki hatırlamayabilir çünki kendisininin bu forumdaki Sn. SSSalih olduğunu bilmiyordum , Ersus 'un ilk lansmanı vardı, sanırım 11 Aralık pazar günüydü.

Saygılarımla ,

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
SSSalih, akifabrek
Ersüs almayı düşünüyorum, silah ile ilgili güncel yorumlarını ve izlenimlerini paylaşabilecek üyelerin yardımını rica ederim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi