Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Armsan RS-S1 Yol Hikayesi...
Biraz daha gevşesin yeni, stock bir kundak almayı düşünüyorum. Ki Red Dot ağırlığı ile bu tolerans zaafiyetleri daha çabuk baş gösterecektir.

Siz 600 atım yapmışsınız sizde bir gevşeme emaresi belirdimi Sn. JoTuN. Yeni yeni başlıyordur.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
serdaraktas
Şimdi kontrol ettim en ufak bir hareket yok tabiri caizse kaya gibi.  Sanırım buda benim şansıma. Malumunuz yerli üreticilerden herhangi birşey tedarik ederken en büyük faktör şans...

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Yasin06, serdaraktas, tirendaz
Maaş'Allah diyelim. Bence hiç elletmeyin tüfeğinize o vakit. Fabrika yetkilileri ile konuşurken bu durumun, tüfeğe soluk aldırmadan yapılan mükerrer atışların sebep olduğunu söylemişlerdi. Benim tüfeğimde de 400 atımlık yaptığım testten sonra oldu zaten. 

Sorun semerde olduğu sürece  büyütülüp kafa yorulacak bir durum değil. Yenisini alıp takma imkanımız var en azından. Değişime gitmeseniz dahi çalışmasına engel bir durumu da yok.  Dediğiniz gibi "Şans" ise en büyük etken. 

İsabetli atışlar dilerim.

Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
JoTuN, DaRkNeSs-
(07-06-2018, 10:45 PM)izmarit demiş ki: GK-02 mi o Smile uzun zamandır peşinde olduğum bir ürün.Nasıl temin ettiniz acaba bana da yol gösterseniz rica etsem0

Sn. İzmarit yurtdışına çıkan bir arkadaş vasıtası ile geldi Muzzlebrake. kimse göndermeye yanaşmadığı için uzun süre bende araştırmıştım...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
izmarit
Deneme şansı elde ettiğim bir tüfek. Benim için tek eksi yönü "omzumu resmen dövdü". Tepmesi muazzam birde grm ne kadar yükselirse o kadar sarsıyor ama resmen tüfeğe bağlılık hissettim.

Fiyatı konusunda da aslında türevlerine göre uygun sayılır. ama sayılır diyeyim gene de.

RS-S1 çok ileri seviye bir tüfek birçok insana göre. O sebeple önce bir elinize alın bakın tüfeği, tutun daha sonra alın bence.

Ben çok beğendim. almak istiyorum, sanırım kredi faizleri biraz daha normalleşirse alacağım gibi duruyor. RS-S1 gerçekten mükemmele yakın bir tüfek.

Alıntı

Saygıdeğer Forum Dostlarım Merhabalar, 

Bugün Armsan RS S1 ile piyasada genel olarak rağbet gören 3 farklı tek kurşun ile 50 metreden atış yaptım. Yeni almış olduğum Red Dot ın da ilk denemelerini bu kurşunlarla yapmış oldum. Sayın Splendes' in atış kayıt tarzından ilham alarak 32 °C sıcakta, hemde Ramazan Ayı' nda atışları tekrarlamadan kaydımızı tek seferde oluşturduk. Özkursan Sniper kurşunları bazı atıcılar önermiyor fakat bu tüfek ile ben en çok bu kurşundan verim alıyorum. Zaman zaman denemiş olduğum en az 7 farklı tek kurşun içinde en isabetli atışları Sniper fişekler ile yaptım. Normal şartlarda ve mükerrer kereler yapılan atışlarda daha başarılı sonuçlar alınacağı aşikar.

[Resim: Screenshot_2018_06_13_19_02_20.png]

[Resim: Screenshot_2018_06_13_19_01_28.png]

Nişan noktamı biraz ufak tuttum. Kredi kartı büyüklüğünde. 5 MOA' lık Red Dot 50 metrede nişan noktamı komple kapattı diyebilirim.

[Resim: 20180613_162856.jpg]

Saygılarımla.

Alıntı
21 üye teşekkür etti:
Alphawolf, S@riyerli, ERDAL, SSSalih, Murata, JoTuN, wildeagle, demirci57, tirendaz, Gazanfer, Xlll, tej06, Cem1964, demasoni, 1905sss, madenci08, xeorx, Kıraç Ata, Gauge12, wubıh, DaRkNeSs-

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi